Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 15:26:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на prin4ipessa - 25.08.2007г.  (Прочетена 98140 пъти)
 
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: октомври 12, 2007, 16:38:19 »

"Аз се бавя, защото съм обещал на булката шедьовър да й направя!"
Видя лииииииииии, човекът за шедьовър работи... yahoo danceg *YAHOO*Пък и сега е изборно време-усилно...ден година храни...не, че това е успокоение, но недей да го приемаш че е "лично". Пък и ти какъв оператор и монтажист си имаш в къщи..... *YAHOO*ще изтърпиш още малко..!!!
 air_kiss
п.с. Само да не ме линчуваш сега... blum
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: октомври 12, 2007, 16:46:57 »

Ей сега почвам да те линчувам  diablo hunter Cow-boy Ех, как няма иконка на човече с камшик, щеше да видиш ти тогава... laugh laugh laugh
Дето викаш ти, аз да бях го накарала оператора да ни даде суровия материал, пък той душито досега три пъти щеше да го сглоби и направи. Ох, ще почакам, ща не ща, до края на месеца, ако и тогава пак започне да се оправдава с нещо, ще побеснея много жестоко. И тогава горко му на оператора  beating
« Последна редакция: октомври 12, 2007, 17:05:40 от prin4ipessa » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: октомври 12, 2007, 16:52:51 »

Оооооо тогава, ако все още няма резултат лично аз ти давам картбланш да отидеш и на тоя да му разбиеш мутрата... diablo ANGRY boxing PUGILISM....пък ако трябва после нещо...ще помагам с юридически консултации... laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: октомври 12, 2007, 17:06:44 »

Хехееее, дадено!  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: октомври 12, 2007, 20:57:34 »

хехе кого ще бием  beating ??? прати снимка на заподозрения и идваме да помагаме!!!!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: октомври 12, 2007, 21:10:57 »

Е този добре ли е?Как може такова нещо? ohmyНаистина злоупотребяват с търпението на хората...Кажи коя фирма е да не се лъжем Mad girl
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: октомври 12, 2007, 22:13:39 »

Той не е фирма, ами е на собствени начала. Препоръча ни го фотографа ни, но въпреки това че се бави, той наистина е добър. Наистина прави много качествени филми и е пълен с интересни идеи, но това което ме разочарова е, че не си държи на думата. Помоли ни да му дадем повече време и ние проявихме разбиране, но обеща че до 10.10 ще се постарае филма да е готов, а сега отлага и то не със седмица-две ами с 20 дни. А аз така се бях насторила в очакване и сега страшно се вкиснах.  Mad girl Това забавяне означава, че филма ще е при нас най-рано средата на ноември. Ми то дотогава съвсем ще ми мине мерака.  Mad girl
« Последна редакция: октомври 13, 2007, 10:54:35 от prin4ipessa » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #217 -: октомври 12, 2007, 22:38:30 »

Във всеки случай има проблем със снимачния материал. Потърсете човека, поискайте му касетите с материала, погледайте малко и ако има проблем и нещо читаво на тях го архивирайте. Ненормално дълго е бавенето на филма. Да се надяваме, че човекът си е свършил "работата", но урожая от края на август, септември и октомври много го възпрепятства. Все пак може да е учител от понеделник до петък и да му се налага да стачкува. Късмет!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: октомври 13, 2007, 11:06:57 »

Във всеки случай има проблем със снимачния материал. Потърсете човека, поискайте му касетите с материала, погледайте малко и ако има проблем и нещо читаво на тях го архивирайте. Ненормално дълго е бавенето на филма. Да се надяваме, че човекът си е свършил "работата", но урожая от края на август, септември и октомври много го възпрепятства. Все пак може да е учител от понеделник до петък и да му се налага да стачкува. Късмет!

Ами според мен няма проблем със снимачния материал (защото на сватбата снимаше нон-стоп и каза че е събрал 4 часа видео-материал), а проблема е само със времето, защото снимането на сватби му е като собствен бизнес. Иначе той работи в общината и наистина е един от хората, които подготвят кандидат-кметската кампания, към което аз проявявам разбиране, но все пак като се е захванал с две работи едновременно би трябвало да си направи равносметка и да казва реални срокове на клиентите си (независимо колко дълги ще са те) и да ги спазва, защото иначе с това изнервящо отлагане рискува да загуби клиентите си.  pardon
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: октомври 13, 2007, 19:31:19 »

Ооо,Бени,не се нервирай!Ние взехме двд-тата тази седмица(бяхме предупредени за това и се бяхме разбрали) и да ти кажа-много свежо ни дойдоха,защото от сватбата са минали вече...колко huhhuh.gif месец и нещо и сега като я гледахме толкова неща си припомнихме,които леко са поизбледнели и ни беше толкова интересно и емоционално.Вашата сватба беше седмица след нашата,тъй че-до другата дано имате и вашето филмче girl_wink
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: октомври 13, 2007, 20:16:56 »

Бени, и аз подкрепям Росистела, не се нервирай, ние също взехме диска може би месец, месец и нещо след сватбата, и аз тогава много се ядосвах, но пък, както казва Роси, толкова е интересно тогава, когато вече си се поуспокоила и са поизбледнели спомените, при мен се оказа, че доста неща не си спомням Oh my ... а уж изобщо не бях притеснена smile
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: октомври 14, 2007, 02:00:40 »

Еми какво да се прави, ще чакам къде ще ида!  pardon Ама е много изнервящо това проклето чакане, омръзна ми вече!  sad
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #222 -: октомври 14, 2007, 23:00:50 »

prin4ipessa,сега ти разгледах албума и трябва да ти кажа,че не само в бижутата ти съм влюбена,а и в роклята!!!Не я виждах много добре на снимките в галерията,но сега я разгледах и тя е една от най-хубавите рокли,които съм виждала на сватбите 1tongue (и това не са четки,честно!!!)!!!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: октомври 15, 2007, 00:01:32 »

Дяволинке, благодаря за прекрасния комплимент!  give_rose Това беше моята рокля мечта! girl_in_love Много се радвам, че успях да я намеря!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #224 -: октомври 15, 2007, 08:50:07 »

Това с операторите явно е практика Oh my ... Нашият оператор от две седмици не си вдига телефона.Вече започвам да си мисля,че нещо е сгафил и няма да имаме видео cray
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines