Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 15:40:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 8 част  (Прочетена 207237 пъти)
 
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: декември 03, 2011, 15:39:11 »

Здравейте! Може и да го има тук някъде, предварително се извинявам ако е така, но .. за нашата сватба подаръчетата за гости мислим да са магнитчета с наша снима от годежа, с надпис на имената и датата на сватбата! Как ви се струва това? Обаче сега проблема ми е къде да поръчам тяхната изработка и как?Ако някои може да ми помогне .. бих била благодарна  good

Здравей! Виж и нашите подаръчета, не са магнитчета, с поставка са, гравирано дърво, но са доста оригинални. На гърба им е гравирана датата на сватбата, както и нашите имена с оригинални орнаменти около тях. Много благодаря на irkaaa за съветите и помощта, нейна е заслугата за това да се сдобием с такива оригинални подаръчета за гостите!  give_rose

Ето и линк към снимката:
http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/245025.html
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #391 -: декември 03, 2011, 19:59:19 »

Много благодаря на irkaaa за съветите и помощта, нейна е заслугата за това да се сдобием с такива оригинални подаръчета за гостите!  give_rose
heruvimche, много се радвам, че подаръчетата са ви харесали good
Активен
MaryM
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #392 -: декември 08, 2011, 10:44:17 »

Като идея за всички които се чудят за подаръчета - разгледайте за дребни сладурски неща в Джъмбо. Аз тъкмо се бях отказала изобщо от идеята за подаръчета защото нищо от безсмислените джунджурии които гледах не ми хареса и там видях едни страхотни малки фенерчета от желязо (бяха по-малко от 2 лв броя) - вързах им по една панделка и малка картичка в тон с поканата ни вътре и станаха страхотни. Жалко че не можеше да сложа чаена свещичка вътре защото ми казаха че свещ не се подарява... Така че се разходете и вижте, особено сега около Коледа сигурно ще има още по-голямо разнообразие.
Активен
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: декември 08, 2011, 20:19:51 »

Като идея за всички които се чудят за подаръчета - разгледайте за дребни сладурски неща в Джъмбо. Аз тъкмо се бях отказала изобщо от идеята за подаръчета защото нищо от безсмислените джунджурии които гледах не ми хареса и там видях едни страхотни малки фенерчета от желязо (бяха по-малко от 2 лв броя) - вързах им по една панделка и малка картичка в тон с поканата ни вътре и станаха страхотни. Жалко че не можеше да сложа чаена свещичка вътре защото ми казаха че свещ не се подарява... Така че се разходете и вижте, особено сега около Коледа сигурно ще има още по-голямо разнообразие.

Това е страхотна идея! Има такива и в JYSK, но не знам по колко са. Даже от по-големите ще подаряваме за Коледа.  danceg
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #394 -: декември 15, 2011, 13:40:15 »

 Много хубави подаръчета могат да се направят в домашни условия  според линка по-долу  smile Дадени са упътвания със снимки и подробни обяснения :

 http://www.beau-coup.com/ideas-gallery.htm
Активен
renirenova
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #395 -: декември 18, 2011, 00:11:05 »

Такива чаши получиха гостите на сватбата на най- добрата ми приятелка. Винаги като ползвам чашата ще се сещам за тях. Много оригинално и интересно, май не беше и чак толкова скъпо.


* PC180001.jpg (62.79 KB, 500x667 - видяно 317 пъти.)
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #396 -: декември 18, 2011, 13:29:12 »

чашите са страхотни,браво:))
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #397 -: декември 18, 2011, 13:42:36 »

Аз съм решила за подарък календар с наша снимка. Хем практично, хем ще ни гледат цяла година. Xixixi Обаче, се чудя как да бъдат поднесени, опаковани и т.н.
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #398 -: декември 19, 2011, 09:43:11 »

Календара е страхотна идея, чашите също много ми харесват  good
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: декември 19, 2011, 10:50:30 »

renirenova , чашите са много хубави и е добра идея за подарък! Bravo

Календара също е много оригинално, но точно това не ми харесва - че е с ограничение за една година... crazy Това, разбира се е само мое мнение! Пожелавам на всички бъдещи булки да си изберат това, което според тях е най-добро!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #400 -: декември 19, 2011, 10:59:55 »

Календара също е много оригинално, но точно това не ми харесва - че е с ограничение за една година...

Ами аз ще потърся дали няма начин календарът да има перфорация и когато изтече годината да се запази само снимката.smile Голяма фантазия, но... pardon
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: декември 19, 2011, 11:10:20 »

Голяма фантазия, но... pardon

Ами да!!! Това е важното - колкото повече фантазия вложиш, толкова по-оригинално и лично ще се получи!!! Успех и да покажеш какво е станало после! Good luck Good luck Good luck
Активен
mila06
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #402 -: декември 26, 2011, 22:01:09 »

Ние подарявахме бурканчета с мед, обаче за календар не се бях сетила. Много оригинална идея. А и след като изтече годината могат да си го запазят за спомен, какво пречи.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #403 -: декември 27, 2011, 14:35:31 »

може да направиш календарите със снимка, която се маха след това, а не принтирана на самият календар. така след като изтече годината ще могат да я запазят...
успех!
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #404 -: януари 07, 2012, 23:55:45 »

Момичета аз съвсем зациклих с тези подаръчета :'(За жените съм избрала бурканчета с мед,но не мога да измисля за мъжете.Гледах за шишенца с вино ,но или са прекалено големи или прекалено малки.Не мога да намеря от 30мл.После мислих да поръчам ето тези кутийки и да ги напълня с бонбони http://www.ebay.co.uk/itm/pack-10-black-tuxedo-shaped-cake-favour-boxes-/280800769174?pt=UK_Home_Garden_Celebrations_Occasions_ET&hash=item416107b496  ,но тази идея не се хареса на мъжа ми.И сега не мога да измисля нищо друго подходящо за мъже,гледах и тези тирбушони от ибей,ама доста скъпи ми се струват.Моля ви помогнете ми:)
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines