Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 06:56:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 8 част  (Прочетена 207614 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 02, 2011, 21:52:33 »

Определено тези чашки не се нуждаят от украса. Ще стане претрупано и лесно може да прерастне в кич. Аз бих ги оставила така... give_rose
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: август 03, 2011, 06:51:38 »

Благодаря ви момичета,и аз мисля че ще стане претрупано,пък и те са малки една педя са
Активен
Devora
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: август 03, 2011, 10:36:06 »

Дани, аз също смятам, че нямат нужда от украса.  good
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 03, 2011, 22:15:58 »

според мен имат нужда от една панделка, в цвета на сватбата  good
а пък при мен ще се наложи да поръчам още подаръчета, защото се оказа, че съм поръчала малко  girl_impossible
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: август 04, 2011, 13:53:18 »

Момичета, благодаря ви за бързото откликване и се извинявам за моето закъснение, но.... Offtopic  имаше малко проблеми и не успях да пише по-рано 
А като стане ясно какво точно ще вземаме за подаръци за мъжете.... определено ще се запиша пак тук give_rose
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #170 -: август 05, 2011, 10:22:17 »

Аз, по идея на една друга съфорумка, сама ще правя проект на малки книжчици ( около 11 листа - 22 страници), на всяка страница ще има по един цитат за любовта и брака на известни личности. Ще ги дам на печатница, която ще ми ги отпечата на подходяща хартия и ще ми ги пробие, ще ги вържа с панделка - единичната цена ще излезе около 2 лв.
ако в печатницата няма да слагат корици или някаква по-сложна книговезка работа - защо не си направиш книжките сама? просто ти трябва хубава хартия - има много магазини от които можеш да си купиш сама, да цена на едро или поне близка до цената, на която пазарува печатницата. ако смяташ да е просто с една дупка - можеш да я направиш с обикновен перфоратор. за да ти е по-лесно рязането можеш да отидеш в слънчоглед-там имат голям нож.
малко повече е занимавката, но като цяло ще ти излязат поне наполовина..ако не и по-малко. good
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #171 -: август 05, 2011, 10:33:03 »

Идеята изобщо не е лоша  Bravo! Докато го пишех този пост се сетих за два проблема, но описвайки ги, се сетих и как могат да се разрешат, така че наистина благодаря за предложението. Ще помисля още малко и ще споделя какво съм измислила smile
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: август 09, 2011, 20:35:31 »

Много мислехме по този въпрос , идеята за глинени сърчица или подобни фигурки , чудехме се и за медчета и винце , но се спряхме на стъклени лебедчета . На мен много ми допадат , а пък ще може да вметнем и лебед в поканите и на тортата и ще стане на символ на сватбата. Снимка в галерията ми !  yahoo
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: август 09, 2011, 20:53:03 »

Аз понеже хич не харесвам тези фигурки сватбени, много ми се искаше нещо по-различно. Като бяхме да поръчваме тортата ми дойде идеята за шоколадови бонбони. Два бонбона от хубав шоколад - един бял и един кафяв с нашите инициали на тях. В сладка кутийка или целофан с панделка. Май, клня към целофана, по-празнично ми е. За сега на това съм се спряла.  danceg Ето горе-долу за какво говоря smile


* Thumb_2pcWeddingTruffle.jpg (38.49 KB, 250x250 - видяно 2890 пъти.)
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: август 09, 2011, 20:56:07 »

Ето и с инициали как би изглеждало.


* Chocolate_Wedding_Truffles_Box_with_Ring_350.jpg (22.76 KB, 350x350 - видяно 2937 пъти.)
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: август 09, 2011, 21:05:05 »

То хубаво , ама нали трябва да е за спомен , тея бонбони не са много трайни ?
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 09, 2011, 21:10:17 »

Според мен, не е нужно да са за спомен подаръчетата за сватбата, по-скоро са символична благодарност от младоженците, за това, че гостите са уважили празника им. Едно време по българските сватби са се дарявали кърпички, избродирани от невестата, те са се закачали на всеки гост, нещо като днешните бутониери pardon В днешни дни обаче, все повече булки залагат на подаръчета, които гостите няма да се чудят къде да сложат в дома си. На една сватба миналата година, булката беше направила домашни бомбички на вана за гостите, които имаха същия аромат, като основните цветя на сватбата(лилиуми), които бяха опаковани в целуфанчета и с малко етикетче с послание.  give_rose
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: август 09, 2011, 21:16:29 »

А, трайни! Изяждат си ги веднага и за спомен им остава хубавия вкус!  danceg
Не искам никой да обиждам, просто на мен не ми допадат.  pardon Имам много такива "спомени", които стоят по шкафовете забутани и не ми навяват никакви спомени. Спомням си много повече как сме се забавлявали и купонясвали отколкото каква фигурка са ни подарили.  В интерес на истината мноого ми харесват самите фигурки. Мисля , че са много сладки и романтични. Но като се натрупат много из нас и ме дразнят. Държа ги по шкафовете, защото ме е жал да ги хвърля, все пак знам, че с много любов са подарени!  give_rose
Пак казвам - лично мое мнение! 
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 09, 2011, 22:08:22 »

Напълно те подкрепям за това ,че се натрупвам и събират прах.Пак казвам това ни е най-сложния проблем за решаване , след избора на рокля  Wink
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #179 -: август 09, 2011, 22:25:11 »

Бонбоните са страхотни, особено тези с буквите.  А някои поръчвал ли си свещички с инициали на мен много ми допадат.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines