Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:40:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 8 част  (Прочетена 207650 пъти)
 
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #135 -: юли 25, 2011, 14:38:38 »

Някой знае ли къде се продават най-обикновени прозрачни целофанени пликчета?
Назад в темата, мисля че МоникаМария беше казвала от къде могат да се вземат такива пликчета.

Хммм, я ми кажи за тези пликчета, къде ги намери. Идеята за прозрачни пликове ми се струва доста интересна!  Bravo Кажи ми само къде да потърся такива, че не мога да си ги представя - нещо като прозрачен целофан ли е?

sweet_miminka, печата ми го направиха в една рекл. агенция, чиито офис е на "Стамболийски", от лявата страна, точно след "Ботев", посока "Св.Неделя". Това е ако си от София. Има голяма табела печати и се влиза в един вход. Не мога да ти дам по-точни координати за съжаление. Аз ги намерих с търсачката, така че и ти можеш да откриеш много варианти така. Иначе печатът стана точно за 5мин.  good
pink_panther, точно от прозрачен целофан са.  good Аз ги открих като ходих да си търся сватбени дреболии на Илиенци. Но убий ме не мога да ти кажа къде!  pardon Там беше някакъв ад и повече не отивам! Но трябва да има и на друго място. Виж какво открих тук: http://www.mart-bg.com/ в раздел "опаковки" при целофаните. Много се чудя дали ще стане!  scratch one-s head
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #136 -: юли 25, 2011, 14:52:30 »

Назад в темата, мисля че МоникаМария беше казвала от къде могат да се вземат такива пликчета.


Много благодаря, Barborana.  @}->--Този пост го бях пропуснала.
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #137 -: юли 25, 2011, 21:32:58 »

ето и моите подаръчета smile само за $1 smile
https://picasaweb.google.com/104370990409249306682/MAoysF?authkey=Gv1sRgCPOQnvac58zugAE#5633374848666274930
Активен
Devora
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 26, 2011, 23:22:06 »

Благодаря ви, момичета! Мисля, че с восъка се получи добре - правят се от восъчна пита или не знам как се казва и наистина миришат страхотно, а и не са скъпи, което за мен беше перфектно!  good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #139 -: юли 26, 2011, 23:30:03 »

Нашия избор за подаръчета или по-скоро нашето малко "Благодаря" към гостите ни ще бъдат малки кутийки с ръчно правени шоколадови бонбони smile
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 27, 2011, 10:50:16 »

Момичета, от къде си вземате юзчетата  и горе-долу какви са цените им (за 50 милилитрови, например) ?
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #141 -: юли 27, 2011, 14:31:15 »

КатиНка много добра идея браво....
Аз да Ви се похваля че вече направихме поръчка за нашите подаръчета и трябва да ги вземем след около 10 дни. lol))))))))
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 28, 2011, 02:15:08 »

Момичета, идеите ви са уникални наистина  good Влюбих се във восъчните папирусчета на Devora и в бурканчетата на valtsvet.  valtsvet от къде ги купи тези бурканчета? Скъпи ли са? Ние мислехме бутониерите ни да бъдат като подаръчета за гостите и да им останат за спомен...бях публикувала снимка по-назад из темата. Но после след дълго чудене реших да направя малки цветчета от самосъхнеща глина и да ги превърна в магнитчета за хладилник. Направих пробни, но някак си ми изглеждат прекалено семли  resent Как ви се струва на вас? Дайте съвет или мнение, моля ви ...  На снимката изглежда тъмно, но реално си е бяло, също и този брукат изпопада дори и след лакиране. Незнам какво да ги правя  sad


* 024232062.jpg (55.07 KB, 640x480 - видяно 251 пъти.)
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 28, 2011, 03:42:54 »

steli4ka, аз не мисля, че са прекалено семпли! Имат си стил, носят настроение! На мен ми харесват! Ако са ти постни, може да добавиш едно листенце отстрани, но според мен може и так да ги оставиш.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 28, 2011, 20:58:48 »

Стеличка, много хубави си ги направили, но все пак, ако ти се струват недовършени.... можеш да опиташ с някакъв контрастенцвят, да направиш лека заигравка по края или в центъра на цветчето ...  Girl_hide
Аз ... егоистично, нахално и отчаяно, да попитам пак тези от вас, които са купували юзчета .... трябва ми информация за търговци и цени (май ще сменяме подаръците за мъжете в последния момент)  beating
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #145 -: юли 28, 2011, 21:18:45 »

Момичета, от къде си вземате юзчетата  и горе-долу какви са цените им (за 50 милилитрови, например) ?
babyboopk, погледни във феерия http://feeriabg.com/index.php?p=16&c=3&img=103630696e7356260d5c8cc0fe034f03DSC09433s.jpg&p_id=3095#pic_p. Тук  са рисувани. Не знам обаче откъде си доставят самите шишенца. Мисля обаче, че тук във форума бяха давали такава информация, така че прегледай по-старите постове.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 28, 2011, 22:22:07 »

babyboopk
Малките шишенца се наричат юзчета... Ето какво открих
http://www.e-kuts.com/index.php?action=11&id=838&ln=1
http://www.anmar-bg.com/cat_06_20.html
http://www.infoterra-bg.com/souvenirs/daily/107-mugs?start=2
В предните части на темата имаше още няколко сайта на производители на стъклени изделия, точно за тази цел...
Това бях го писала няколко страници по-назад. Това можах да намеря в интернет, ако там не намериш каквото ти трябва, не мога да помогна...  pardon
Активен
luce
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #147 -: юли 29, 2011, 08:53:30 »

steli4ka, моля те, сподели, от къде ще купиш магнитчетата. И аз съм се насочила към магнитче за гостите. Поръчах печата и като дойде ще се пробвам. Имаме и други неща - канела, папирусчета със стихове от български автори за любовта, кутийки със сладки  smile, но вчера ми хрмна идеята да направим и по едно магнитче на семейство. Всичко си правим сами. Бъдещия младоженец в началото беше  angry, но вече е абсолютен спец в тези неща  Bravo Само се шегува с мен  blum. Скоро ще порбвам да публикувам и снимки на това, което сме измайсторили.
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 29, 2011, 09:06:44 »

steli4ka бурканчетата и юзчетата ги поръчах от Feeria.bg юзчетата с тази форма са по-евтини защото се правели на машина, и стоят по-красиво, за разлика от ръчно направените, бурканчетата на живо са много по-сладки, човека ги доставя на място, имат магазин и в Пловдив в сайта им имат цените и разфасовките, имат и готови украсени, но те са по-скъпи   girl_wink


цък Wink
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 29, 2011, 11:49:34 »

valtsvet на мен така ми изглеждат много сладурски бурканчета, а камо ли на живо  Girl_hide с някаква дантелка покрай капачето и ще стане уникално. Може да пише че вътре има любовно биле или влюбено сладко, от което като хапнеш се заразяваш с щастие, любов и неизтриваема усмивка  pullpigtails това разбирасе е само идейка които ми хрумна като ги видях.
Lucе, магнитчетата си ги купих от магазин Слънчоглед. Там има малки магнитчета с размер на 1стотинка и струват 0,20лв. За съжаление когато отидох за купя повече за да направя сватбените магнитчета от този модел нямаше ни едно, а и в склада им нямало. Купих едни малки правоъгълничета пак на същата цена от 0,20лв и ми се струваха доста дребни и съмнителни. Вкъщи пробвах и залепих едно такова на цветчето и се оказа, че са си силни и няма проблем с тях. Успех с магнитчетата  good
babyboopk Права си за акцента с някакъв контрастен цвят. Ще изпробвам и ще видя какво ще се получи...пак ще кача снимки ако е успешен опита  write
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines