Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 04:36:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 8 част  (Прочетена 207542 пъти)
 
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #210 -: август 20, 2011, 13:38:57 »

Много хубави и смислени! Възхищавам се на търпението ви  Bravo
Активен
lipolino
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #211 -: август 20, 2011, 15:34:33 »

Ето ги и нашите подаръчета, най-сетне. Те се оказаха най-пипкавата работа от всички дреболийки! 170 направихме, за да дадем и на гостите, които няма да успеят да дойдат.
Идеята с иконките се оказа и много подходяща, защото датата ни е Успение Богородично по стар стил. Иконата се казва "Богородица - Умиление", което също много ми харесва. Опаковахме ги и в кутийките и сложихме по една мини-благодарствена картичка с мотивите от поканата. Ако въобще някой го забележи, де!  tease
страхотни са,а и идеята да подарите икони е много хубава,тъй като според мен най-хубавият и символичен подарък е икона.Поздравявам ви!!!
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #212 -: август 21, 2011, 11:46:30 »

Здравейте, момичета, имате страхотни идеи за подаръци, за това ви моля за мъничко помощ give_rose. Първоначално бяхме решили нашите подаръци за гости да са фигурки, може би фигурки в кристали или нещо подобно, за да не сме съвсем банални с ангелчета Wink. Обаче колкото повече мисля, толкова повече ми се струва, че каквато и фигурка да изберем, ще е малко тъпо за мъжете, някак не ми се връзват мъже и гълъби, мъже и миди, мъже и лебеди и т.н., понеже такова е масовото предлагане. Та ми хрумна да е бяла чашка (около 10 см) за жените с някакво изображение (може и наша снимка с датата на сватбата), а за мъжете отварачка или ключодържател (мислех и за пепелник, ама като не всички са пушачи...). Обаче тук възникна чуденето, ако е ключодържател в каква форма да бъде или какво да има на него, та да изглежда добре и да им хареса на мъжете?! Е, и да не е много скъпо де girl_wink Моля за мнения и няма да се сърдя, ако някой смята и идеята за чашите за клиширана blum
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #213 -: август 21, 2011, 12:22:30 »

La_Fleur, нашите подаръци за гостите бяха ключодържатели - метални, на които поръчахме да гравират инициалите ни. Оказа се, че сме избрали подходящ и най-важното практичен подарък, защото след сватбата, масово гостите си ги използват и това много ме радва  yahoo Прегледай по-назад в темата, бях публикувала снимка. Те са в комбинация със сватбарска бонбониера (куфета), ключодържателя е вързан към нея.
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #214 -: август 21, 2011, 14:02:51 »

Тонина, благодаря за идеята, ще потърся назад в темата give_rose. Лошото е, че бъдещият младоженец нещо не беше въодушевен от идеята за ключодържатели понеже му се струвало сякаш "правим промоция" (цитирам!) danceg, та се чудих да се смея ли, или да се ядосвам...а относно идеята ми за чаши на жените ми  "отряза главата", като ми обясни, че чаша със студен печат ли, ситопечат ли (не го доразбрах много crazy) щяла да ми струва около 7 лв. едната, което за мен е Oh my ...!!! И сега пак сме до под кривата круша без конкретно решение!
Активен
Katicha
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #215 -: август 22, 2011, 17:05:40 »

Момичета, аз рещих какви ще са ми подаръците на гостите. Харесах си ето тези кощнички, които ще бъдат хем тейбъл картички, хем подаръци, само не знам с какво да ги напълня...идеи?

Активен
lipolino
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #216 -: август 22, 2011, 17:09:26 »

много са готини,можеш примерно да им сложиш вътре или папирус с послание,или чаена свещичка,или дори може бонбониера,като тези които са за хвърляне ама по голяма... smile
Активен
Katicha
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #217 -: август 22, 2011, 17:13:39 »

Мойто мило предложи цветни камъни и в тях да забодем папирус с послание. Или нещо такова не знам и аз какво ще е най добре sad
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #218 -: август 22, 2011, 21:07:58 »

Момичета, аз рещих какви ще са ми подаръците на гостите. Харесах си ето тези кощнички, които ще бъдат хем тейбъл картички, хем подаръци, само не знам с какво да ги напълня...идеи?
виждам, че има едно охлювче/рапан залепен отдолу - ако темата ви е морска може да напълниш с мидички, една малка бутилка с пясък и навит папирус вътре(може да виси вързан и отвън) с послание. или пък с изкуствени цветя (ако си им фен, ако не сухи) и послание.
има хубави ароматизатори в торбичка (от касиопея например) от сапун или сухи цветя.
малка книжка със стихове, или мъдри мисли за любовта и брака.
бонбони, задължително опаковани. може ръчно правени. или пък ръчно изработени (от вас) сладки/курабиики  smile
може плод-една хубава ябълка smile
малка саксийка с посадено цвете. или само семена, които сте посадили вие-а те ще се грижат да поникнат.
..ако нищо не ти идва като идея не бързай-все ще изскочи "твоето" нещо smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #219 -: август 22, 2011, 21:09:42 »

Ето ги и нашите подаръчета, най-сетне. Те се оказаха най-пипкавата работа от всички дреболийки! 170 направихме, за да дадем и на гостите, които няма да успеят да дойдат.
Идеята с иконките се оказа и много подходяща, защото датата ни е Успение Богородично по стар стил. Иконата се казва "Богородица - Умиление", което също много ми харесва. Опаковахме ги и в кутийките и сложихме по една мини-благодарствена картичка с мотивите от поканата. Ако въобще някой го забележи, де!  tease
уау..страхотни са! и като послание..  Bravo обмисляте всеки детайл...
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #220 -: август 22, 2011, 21:14:45 »

Тонина, благодаря за идеята, ще потърся назад в темата give_rose. Лошото е, че бъдещият младоженец нещо не беше въодушевен от идеята за ключодържатели понеже му се струвало сякаш "правим промоция" (цитирам!) danceg, та се чудих да се смея ли, или да се ядосвам...а относно идеята ми за чаши на жените ми  "отряза главата", като ми обясни, че чаша със студен печат ли, ситопечат ли (не го доразбрах много crazy) щяла да ми струва около 7 лв. едната, което за мен е Oh my ...!!! И сега пак сме до под кривата круша без конкретно решение!
за 7 лв може да купите доста неща..
ако сте се ориентирали към този тип подаръци - може за жените огледалца за дамската чанта-малки, кокетни.
има доста такива сайтове(предлагащи ключодържатели например), от там ще ви дойдат идеи в този стил  Wink
Активен
Katicha
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #221 -: август 22, 2011, 21:29:30 »

Благодаря ти Емоция, много ми помогна smile
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: август 22, 2011, 21:48:39 »

Момичета, аз рещих какви ще са ми подаръците на гостите. Харесах си ето тези кощнички, които ще бъдат хем тейбъл картички, хем подаръци, само не знам с какво да ги напълня...идеи?



В момента, в който погледнах кошничката, ми се дояде мед... представих си малки цветенца, тип билки, и в средата тумбесто шишенце с мед и благодарствено послание... Не съм следила темата на сватбата ти и не зная дали ще се върже, но това ми хрумна на пръв поглед! smile
Активен
Katicha
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #223 -: август 23, 2011, 19:13:48 »

Благодаря ти много. Идеята е чудесна. Темата на сватбата са ми калиите...та не знам и аз...
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: август 23, 2011, 19:23:03 »

Благодаря за мнението, момичета!  give_rose
Katicha, Херувимче ти е дала страхотна идея според мен, но Емоция е права, че трябва да се съобразиш и с охлювчето. Или пък да го махнеш.  pardon
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines