Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 21:29:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 185152 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 14, 2011, 20:27:52 »

silvaki, наистина е много красива и моята такава само, че с по-малък шлейф и ще е в цвят шампанско smile твоята къде ще я шият? Ще чакам да качиш и снимки като стане готова.
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #196 -: юни 15, 2011, 11:17:31 »

Моят в Добрич...в булчински магазин ''Чар'',имат също бутик и във Варна ,но понеже съм от Добрич ми е по-лесно там...много се притеснявам какво ще стане huhhuh.gif smile
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #197 -: юни 15, 2011, 14:13:43 »

silvaki, страхотна рокля. Поздравявам те, направо се влюбих в нея  Bravo
До сега не бях чувала за този магазин "Чар". Аз съм от Бургас, но мога да прескоча до магазина им във Варна. Би ли споделила цена на роклята (може и на лични), за да преценя дали се вмества в предвидения от мен бюджет и дали има смисъл да предприемам ходене до Варна  smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #198 -: юни 15, 2011, 18:20:36 »

Evalina , ето ти линкче да видиш инфо за тази фирма . Аз ходих там имат интересни моделчета . Дори едната от роклите между които се колебаех беше от там ! Наистина те съветвам ако можете да разгледате из Варна ! Ще ти препоръчам още 2-3 местенца където съм убедена , че няма да останеш разочарована !

http://www.biznesa.com/modules/icontent/index.php?page=216
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #199 -: юни 15, 2011, 18:30:50 »

Да отговорни са там и консултантите са много любезни...има някой ти казват колко добре ти стои роклята  pleasantry само и само да си я купиш,макар че в случая не си купуваш блузка diablo ,наистина те съветвам и аз да отидеш ,няма да останеш разоàрована... girl_wink
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #200 -: юни 15, 2011, 19:26:55 »

Супер са им моделите. Ще отскоча някой уикенд до Варна. Чудих се защо мои приятелки ходеха до Варна, София и Асеновград да си купуват рокли, а не от Бургас, а то явно има защо smile. Ако ми препоръчате още някой булчински магазин във Варна, за да мога да пообиколя, ще ви бъде много благодарна.  give_rose
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #201 -: юни 15, 2011, 19:41:47 »

http://www.bridaldress-bg.com/   - Изпитан  бутик !!! Там сестра ми уши и двете си сватбени рокли , а аз ших там моята бална рокля ! Угодиха ни на всяка прищявка и приумица повярвайте ми  а те нашите хрумвания край нямат !!!  blush
http://www.wedboutique.com/WedBoutique/BG_Intro.html  -  От този бутик поръчах сватбената си рокля ! Също много добрър !
http://www.dessislava-wedding.com/ - Тук също в магазина има много хубави модели ! тук са по-старички в сайта , така че на място си е най-добре ! А и в този магазин има мнооооого аксесоари !!!
http://www.alegra-bridal.com/ - От тук моя приятелка си уши бална рокля ! Обслужването е уникално добро  !!! Обръщат внимание на всяка една по отделно и определено помагат с избора !
http://www.juliakontogruni.com/ - Ако харесваш по-пищни рокли с много камъчета и декорации по тях тук определено ще намериш големи красоти !!! Няма как да не си център на вниманието !
http://www.lasposa-bg.com/ - Тук можеш да намериш малко по-различни модели ! Определено има уникални рокли , но пък а мен ценичките им са по-високи !! И все пак не знам каква сума си отделила ти !
http://mirena-varna.com/ - В сайта не са качили нищо, но в магазина им има много хубави модели ! Бях на крачка да поръчам рокля от там преди да видя тази, с която ще бъда !
Не пропускай и Чар , защото имат хубави модели !!

Надявам се да съм ти помогнала !! Има адски много сватбени салони из Варна , но аз ти споделям тези, от които съм най-доволна ! Ако искаш ела в темата за сватба във Варна и питай там момичетата коя къде е шила ! Не вярвам някоя да ти откаже ! А ако имаш нужда от помощ в ориентирането можеш да разчиташ на мен ! Ще помогна с каквото мога !
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #202 -: юни 15, 2011, 19:48:50 »

Олеее, супер. Много, много, много благодаря  give_rose. Задължително ще докладвам с избора на рокля, щом отида и разгледам.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #203 -: юни 15, 2011, 19:54:47 »

Олеее, супер. Много, много, много благодаря  give_rose. Задължително ще докладвам с избора на рокля, щом отида и разгледам.
Ааа моля ! Нали сме тук , за да си помагаме ! Но съм сигурна , че ще си харесаш поне по една рокля от всеки сватбен салон и после ще се чудиш коя да бъде .. Поне при мен беше така , при все че аз бях с хиляда претенции какво НЕ трябва да бъде хахах не знаех какво да бъде , но знаех какво да не е !! хаха  ROFL
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 15, 2011, 20:13:49 »

Момичета, дойде и моят ред да се похваля с МОЯТА рокля yahoo danceg yahoo yahoo yahoo Снимката е в галерията. Не можах да я снимам на мен, но по-натам ще гледам да я кача. Просто веднага я занесох при родителите ми и ще седи там до сватбата. Ако се наложи пак да я обличам, ще се снимам и ще ви я покажа. Мога само да ви кажа,че е 100% едно към едно модела от снимката с ушития вариант, даже на живо е по-хубава girl_wink danceg Много ми харесва и съм много щастлива,че си намерих модел, за който си мечатех, стои ми много добре  Curtsey Curtsey Curtsey и се вместих в бюджета, който си бях определила - струва 350 лв danceg Имам си и воал (прекрасен е със сатен по края) и ръкавелки (сатенени, много хубави) - точно както си представях всичко! Сега нямам търпение да дойде ДЕНЯТ  Сватбаааа
И аз след като минах през лутане и чудене - дали от инернет да си поръчам, дали да си шия, дали да е готова рокля crazy crazy crazy все пак отидох до Асеновград и си я взех от там. Момичета искам да ви кажа,че когато ходих тук в София в Холидей Сона пробвах подобна рокля и струваше 1400 лв Oh my ... Oh my ... Oh my ... Дизайнерката ми даде визитка и в сайта имаше, освен тази, която мерих и още 2-3 модела подобни рокли на същата цена. Аз и по-рано бях писала кой е модела точно, но за съжаление в момента не мога да отворя сайта и май е неактивен от известно време. Този модел за мен беше само идея и в никакъв случай нямаше да дам толкова пари за рокля nea nea nea nea Е, сега мога да ви кажа, че роклята, която си купих е едно към едно с един от моделите в сайта на Холидей Сона и даже във страницата им във фейсбук я има същата рокля, същата снимка, същата манекенка: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=165537849099&set=a.165537079099.114523.165530354099&type=1&theater Какво да кажа друго освен, че вече не знам на кой да вярвам - в Холидей Сона ми казват,че ако поръчам роклята ще чакам 6 месеца доставка от Барселона, а в Асеновград си взимам същата, готова за 4 пъти почти по-ниска цена Oh my ... Не знам кой от кой копира, но в Асеновград тази рокля я има на всяка една реклама на магазина из града, на визитките на дизайнерката е също този модел и едва ли ще си позволи да го копира и да го разпространява, ако не е нейн.  crazy

Всъщност за мен марката няма никакво значение, аз дори първоначално не обърнах внимание,че е същия модел и чак вкъщи като отворих страницата и видях,че е същата. Важното е, че имам рокля!!! много съм HAPPY yahoo и нямам търпение да идва 17-ти септември!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #205 -: юни 15, 2011, 20:21:43 »

Веси , страхотна е роклята и цената е перфектна !!! Сигурна съм че на теб ти стои повече от страхотно !!!
А младоженеца виждал ли е роклята ??  smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 15, 2011, 20:47:13 »

Еее, уникална е роклята!  Bravo Браво, Весии, много се радвам, че си успяла да си намериш своята рокля!  danceg Пожелавам същия успех на всички булки, включително и на себе си  blush
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юни 15, 2011, 22:43:35 »

mynicheto, pink_panther , радвам се,че ви харесва! Ами да ви кажа той всъщност я е виждал на върпосните реклами на магазина, както и на плика, в който ми я сложиха също е тя, но не знае, че това е модела, който съм си взела girl_wink Даже се съмнявам, че е обърнал изобщо внимание на рекламите и картинката на плика nea Принципно, аз не толкова заради традицията не искам да я вижда, а заради изненадата Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юни 16, 2011, 04:44:05 »

V_e_S_i
Честита рокля и от мен наистина,е много красива радвам се,че си намерила своята рокля на супер цена. Bravo
И аз сега вече чакам да стане другата събота да отивам да си взема моята-нямам търпение,направо!!!!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #209 -: юни 16, 2011, 07:08:12 »

Аз какво да кажа , като на 25-ти тепърва отивам за контролни мерки преди да е ушият и три дни след това чак ще я пратят във Варна за да я пробваме в магазина и ще си седи при тях , защото до последно ще се коригира заради коремчето ! Не знаем колко ще порасне до тогава !! Та аз ще си взема роклята може би 3-4 дни преди сватбата ! sad
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines