Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 12:58:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Годежен пръстен - 3"  (Прочетена 252257 пъти)
 
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: октомври 24, 2012, 10:51:24 »

Да покажа и аз моя годежен пръстен.  smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: октомври 24, 2012, 10:59:45 »

Харесва ми! Честито Bravo
Активен
KamiLLa
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #242 -: ноември 09, 2012, 09:28:58 »

Да покажа и аз моя годежен пръстен.  smile


Много е красив и нежен, честито!  smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #243 -: ноември 09, 2012, 10:26:21 »

nikoletasss страхотен пръстен Wink Голяма щастливка си!Браво за избора Bravo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #244 -: ноември 09, 2012, 10:51:05 »

Честито  smile Много е хубав smile
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: ноември 09, 2012, 11:29:23 »

Много ви благодаря give_rose
Да си призная... аз сама си го избрах. Мъжа ми тръгнал да ми купува пръстен, но нищо не му харесало и дойде при мен и ми каза, да излизаме аз да си харесам. Винаги съм смятала, че годежния пръстен, както и халките, трябва да са златни, защото все пак са за цял живот или поне за доста дълго време. Но като тръгнахме да обикаляме, се изумих от цените тук /Германия/. За техния стандарт е ок, но като го сравня с Бг  nea Едно съвсем тънко пръстенче с най-обикновено цирконийче, не повече от 1гр. тегло, е не по-малко от 150-200евро. като направих сметката, че в България за тези пари, ще се вземе 6-7гр. злато, просто не можах да се пречупя да дадем толкова пари на вятъра. И мъжа ми от това се е смутил, каквото харесал било по 400-450 евро angry  И така се спрях на този сребърен пръстен, с идеята, че като се приберем в Бг, ще вземем златен, а този е временен. За да е нещо по-специално все пак, пръстена е Esprit, с не знам си какво покритие и гаранция две ли три години. Обаче сега си свикнах с него и не искам да го сменям, харесвам си го, макар и сребърен, а и той олицетворява обичта ни и предложението за брак. Ако го заменя с друг, няма да го чувствам така, ще е просто обикновен пръстен, макар и златен.
« Последна редакция: ноември 09, 2012, 11:45:39 от nikoletasss » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: декември 02, 2012, 19:12:49 »

Здравейте! Толкова много красиви пръстени, че е не сдържах и аз да покажа моята гордост.  smile Моето съкровище се е справил страхотно - уцелил е и точния размер и стила годежен пръстен, който харесвам.  Bravo heart От Sofia-Antwerp Diamonds e и от там мислим да вземем и халките. И аз си го нося на лявата и искам и халката да се лепне за него и да си я нося на същата ръка. Въпреки, че съм левичарка четох, че през безименния пръст на лявата ръка минава една вена, която стига чак до сърцето. Незнам дали това е така или е измислица, но ми се стори супер романтично и за това така си реших - придадох му малко символизъм smile Мислите ли, че при церемониите ще ми направят проблем на коя ръка ми слага пръстена??


* engagement ring on rose 02- малка.jpg (42.1 KB, 431x566 - видяно 403 пъти.)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: декември 02, 2012, 20:17:26 »

Здравей и честито. При церемоните е задължително халката да се слага на дясната ръка. После можеш да си я носиш, където поискаш.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: декември 02, 2012, 20:38:59 »

Мерси за информацията. Добре е, че го узнах по-рано, а не на самата церемония, че да не направя някоя странна физиономия и милото да се притесни какво става smile Shrek
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #249 -: декември 03, 2012, 13:06:33 »

veseto_87 сигурна ли си, че  не може  на лявата  ръка да се  сложи  халката? Защото аз  имам здравословен проблем и пръстите  на  дясната ми  ръка са  изкривени  и  поставяне на  халка там е  ужаснооо трудно. И си мислех халката да ми се  постави на лявата  ръка, аз и там ще  я нося след  това де, но при самата  церемония и в  църквата когато кума разменя халките  ще е невъзмохно ако халката ми е на  дясната ръка.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: декември 03, 2012, 13:09:50 »

veseto_87 сигурна ли си, че  не може  на лявата  ръка да се  сложи  халката? Защото аз  имам здравословен проблем и пръстите  на  дясната ми  ръка са  изкривени  и  поставяне на  халка там е  ужаснооо трудно. И си мислех халката да ми се  постави на лявата  ръка, аз и там ще  я нося след  това де, но при самата  церемония и в  църквата когато кума разменя халките  ще е невъзмохно ако халката ми е на  дясната ръка.
Щом е такъв случая, предполагам, че ще направят изключение, но предупредете предварително - и в гражданското, и в църквата.
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #251 -: декември 03, 2012, 13:12:26 »

veseto_87, благодаря ти!
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: декември 11, 2012, 16:08:13 »

Здравейте и от мен, момичета. Сега се регистрирах при вас и това ще е първият ми пост!
От петък (07.12.2012 ) и аз имам нещо ценно, което символизира съвместния ни живот с моят Господин  yahoo А самото предложение беше много специално за мен, защото беше в домашна атмосфера (аз най-много обичам да съм в къщи), беше по традиционния начин.
Та след работа, с него и 2 ма приятели отидохме да хапнем, след което решихме да поиграем боулинг.Прибираме се вкъщи, аз не влизам в стаята,отивам направо в банята,за да си изтрия грима.В един момент влизам, той там долу-коленичил на пода.Всички свещи светеха, по пода имаше листенца от рози, както и на леглото, във формата на сърце и от там е взел пръстена (аз леглото не го видях от шока, после ми показа  снимки*crazy* ). И направо на въпроса, и ест. аз казах "Да".
За мен това си беше изключителен момент, защото осъзнавах, че нещата придобиват друг смисъл.Още съм в еуфория  yahoo
Извинявам се за дългия пост, просто съм винаги многословна  blum А пък самия пръстен е от бяло злато,не е с диамант-цирконий е, ама мен изобщо не ме интересува  smile
П.С. Много интересни предложения имате момичета, и още по-красиви пръстени! Да ни е честито!


* IMG_0444.JPG (59.4 KB, 448x335 - видяно 392 пъти.)
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: декември 11, 2012, 21:39:59 »

gospojicakapriz, добре дошла и честито Bravo. Страхотен пръстен и страхотно предложение give_rose 
 
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: декември 12, 2012, 03:23:03 »

Честито! Много стилен и нежен пръстен  heart
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines