Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:31:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 172879 пъти)
 
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: август 12, 2011, 13:00:14 »

Здравейте, момичета:) Относно Бриз 2 миналата година към 30-35 бяха кувертите събота, ние бяхме в неделя на 25, но от скоро съпругът ми е разбрал, че са направили кувертите по 50, което рязко е намалило желаещите за сватби там, информацията уж трябва да е сигурна, но звъннете все пак да питате, ако искаш мога да ти изпратя на лични тел на управителя там. Като цяло в неделя бяха много по-изгодни условията, в петък подписахме, много бяхме долни. С голямо съжаление разбрах и че магазинът на Casa Bianca за рокли е затворил..
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: август 13, 2011, 09:37:06 »

Нашата сватба беше на 12 юни в неделя в Бриз 2 и се възползвахме от специалната оферта и куверта ни беше 27 лв, а иначе са около 30-35 лв кувертите. Останахме много доволни и от обслужване,храна всичко.Възползвахме се и от преференциални цени за хотела. до колкото знам цените не са се вдигнали, наши познати решиха и те да направят своята сватба там и не споменаха да са се вдигнали цените. И за овъртайма бяха много точни.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: август 15, 2011, 19:36:59 »

Момичета, някаква идея къде да купя кошнички за късметчетата подобна или по-голяма на тази: http://forum.svatbata.bg/index.php/v/Morning_Flower/DSCN3334.JPG.html?action=gallery
Нямам много време да обикалям и ще съм благодарна, ако ме насочи някой.  give_rose
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #408 -: август 15, 2011, 19:51:20 »

Сватбените магазини около Ритуална за кошничката smile. Не съм виждала точно такава, но има принципно доста видове, погледни специално в магазин "Алба", който се пада срещу ритуална дясно от входа ако си с гръб към него ...Другият вариант е отиваш в Бриколаж или някъде, купуваш си кошничка, после панделки и т.н. ..Успех!
Активен
sofiq_vn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: август 16, 2011, 08:52:03 »

Аз вчера си купих от Карфур за 4,50 но не е украсена. Ако ти трябва готова украсена от сватбените магазини около ритуална има почти във всички.
Активен
deni878
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: август 16, 2011, 09:33:51 »

Аз купих три по-малки за шаферките и една с този размер за бутониерите от магазина, който е над Елитис на гарата и бяха малките май по около 1,20лв. а голямата по 1,50лв. После купих и панделки от Слънчоглед и плат бял сатен и станаха много добре smile
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #411 -: август 16, 2011, 11:25:02 »

Доър ли е диджей Краси

Понеже ти е затворена кутията поради лимита на лични и не мога да ти пиша - Да, добър е и хората са доволни. Срещни се с него и,а ако ти хареса взимай го!
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #412 -: август 16, 2011, 11:28:33 »

Нашата сватба беше на 12 юни в неделя в Бриз 2 и се възползвахме от специалната оферта и куверта ни беше 27 лв, а иначе са около 30-35 лв кувертите. Останахме много доволни и от обслужване,храна всичко.Възползвахме се и от преференциални цени за хотела. до колкото знам цените не са се вдигнали, наши познати решиха и те да направят своята сватба там и не споменаха да са се вдигнали цените. И за овъртайма бяха много точни.

АБСОЛЮТНТО ВЯРНО Е мнението на Маги! Има и бонус - украса от управителя! Маги още веднъж ти благодаря за това, че ме избрахте за вашия видеоператор! Бъдете винаги Щастливи заедно с твоето момче!
Активен
sofiq_vn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: август 16, 2011, 12:06:59 »

Момичета дайте идея за евтина сватбена торта от къде да си поръчам? sad
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #414 -: август 16, 2011, 12:51:01 »

Момичета дайте идея за евтина сватбена торта от къде да си поръчам? sad

И друг път съм ги споменавала - Сладкарска къща Атлант. Цехът им се намира в кв.Младост бл.115. Нашата торта беше от там, на външен вид беше това, което искахме, на вътрешен не беше лоша, макар да не мога да кажа, че е най-невероятно вкусната торта, която съм яла, като цени - извънредно скромни (не ги избрахме по този показател, просто така се оказа ...). Телефон: 052/ 755 444  и GSM: 0878 602151. Сигурно има и други опции, момичетата ще споделят, успех!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: август 16, 2011, 14:45:22 »

sofiq_vn , горещо ти препоръчвам Галя Христова!!! Тази жена е уникална!!! Такива торти прави,каквито не съм виждала никой друг във Варна да прави!!!! (а сме минали всички големи имена-Ламор, Атлант и т.н.) Ако искаш уникална торта както си я представяш, а не да ровиш из някакви стандартни каталози за торти - ТОВА Е ЧОВЕКЪТ!!!!!!!! Между другото миналата седмица поръчах торта футболна топка от нея за рождения ден на бъдещият ми съпруг - можеш да видиш снимки в албума ми. Ако те интересува, мога да ти дам телефон, има и фейсбук с много снимки - ще видиш уникалните й торти
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #416 -: август 16, 2011, 15:54:42 »

sofiq_vn , горещо ти препоръчвам Галя Христова!!! Тази жена е уникална!!! Такива торти прави,каквито не съм виждала никой друг във Варна да прави!......

А на какви цени са ?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: август 16, 2011, 15:59:22 »

2.50 на парче. Ако са мини тортички (както е при нас) цената е 3лв./бр., тъй като при тях се използва повече от тази моделираща смес с която се покрива цялата мини тортичка. Цената е една и съща без значение пълнежа вътре и украсата отвън
« Последна редакция: август 16, 2011, 16:08:22 от m0onlight » Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #418 -: август 16, 2011, 16:08:51 »

2.50 на парче. Ако са мини тортички (както е при нас) цената е 3лв./бр., тъй като при тях се използва повече от тази моделираща смес с която се покрива цялата мини тортичка
Ясно, защото аз доколкото разбрах от питането, потребителката питаше за "евтин" вариант и цената й е водещ приоритет ...Атлант, които споменах, поне миналата година, парчето беше около 1,30 примерно, не знам тази година, дали няма някаква увеличение, но най-добре да се попита навсякъде де, щом се гони цената smile.
Иначе на мен лично, би ми било интересно да пуснеш Фейсбук и да я имам предвид за лични поводи  smile.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: август 16, 2011, 16:34:28 »

Ами,да, то и ние тръгнахме от по-евтини, но след като направихме няколко дегустации решихме да сменим приоритета към 'красива и вкусна торта' пред 'евтина и пълна със сметана'
По принцип тортите на Атлант не са лоши, лошо е по-скоро отношението им към клиента - гледат те като торба с пари и изобщо не се отнасят персонално към клиентите си. Тъй като имат малка сладкарничка точно до нас, сме поръчвали торти оттам - да, хубави са, но за тортата за рождения ден на бъдещия ми съпруг миналата година бяха сбъркали името!!!  NO И между другото доколкото си спомням цената на сватбени торти тази година при тях беше 1.90лв./парче ако не се лъжа.
Иначе фейсбука на Галя е: http://bg-bg.facebook.com/people/Galina-Hristova/1042469749 Мисля, че първо трябва да и станеш приятел за да може да виждаш снимките й,но тя бързо ще те приеме  Wink
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines