Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:22:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 172668 пъти)
 
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юли 12, 2011, 20:18:26 »

Благодаря и аз за съветите, момичета  danceg Страхотни сте  heart
Bishkotski, като се замисля май от теб "чух" за Bubolinkata, благодаря за което!!! Обожавам да чета блога й, рядко се среща такъв талант и добра душа! Както и искам да ви благодаря на всички момичета за позитивизма и за...приятелствата, ценните съвети, които получих от тук... heart
Страхотни сте !  good Тук получих много ценни приятелства! Макар и още виртуални smile
« Последна редакция: юли 12, 2011, 20:27:39 от Milataaa » Активен
Wonder
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #361 -: юли 14, 2011, 19:00:42 »

Bishkotski, благодаря за информацията на лични!

Много ще съм благодарна, ако някой от вас може да ми препоръча фризьор за сватбата, тъй като Тони, който бях избрала първоначално е неоткриваем, а в темата за бял списък на фризьори, гримьори и т.н., няма много информация за Варна. Просто искам да имам повече варианти за всеки случай. give_rose

Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юли 15, 2011, 00:18:32 »

Шефката на ритуална още преди две години твърдеше, че било отменено фотоправото! Потресена съм, да не говорим в какви условия поставят фотографите там - оградено място метър на метър, в което трябва да се съберат двама фотографи и видеооператор!! Ако мръднеш да снимаш отзад или нещо от по-интересен и различен ъгъл те гледат на кръв и дори са ми правили забележки ПО ВРЕМЕ НА РИТУАЛА! Ще ме извиняват, но като допълним и крясъците и отвратителното отношение към младоженците още от двора....за какво ги вземат тези пари?!


Нашата сватба беше юни 2010 и сме много доволни от отношението в ритуална зала. Единствено имаше фотограф отвън, който ни направи снимки, но не ни ги е натрапвал след това. Стояха изложени и ако ги харесаш - купуваш си ги. На нашият фотограф беше позволено да снимка откъдето си поиска и дори водещата церемонията на няколко пъти тактично го изчакваше, за да заснеме от различен ъгъл момента.
Активен
Eli_Vn
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #363 -: юли 15, 2011, 11:29:05 »

Milataaa, току що ти пратих лично съобщение, но ми се струва, че не се изпрати. Ще изчакам и ако не получиш, ще ти пиша пак. Но поне пак да ти се извиня тук, че не съм ти отговорила навреме, а с огромно закъснение, нещо ми е било убягнало съобщението.
Иначе за колата баща ми проверява във Варна и каза, че всяка малко по-луксозна кола задължително върви с шофьор. Като цена каза, че до 200 лв може да се намери нещо прилично. Ако може да си позволите повече, ще си намерите нещо много впечатляващо, но аз не държа на лимузини и т.н. Иначе гледаме основно сред рент-а-кар.
Аз с грима ще пробвам с Вики и ще ви кажа резултатите. Впечатлена съм от отношението й smile
Това за ритуалната зала просто е много противно. Не съм разнищвала случая, но е невъзможно да е легално. Ние сме си записали час само за подписване в канцеларията и да ви кажа честно не толкова заради парите, ами заради гнусното им поведение ме е яд да им дам пари, за да ни снимат. Или ние да се снимаме... И все пак не мога да си представя да нямам поне една снимка от подписването sad
Момичета, знаете ли някоя друга фирма освен Ламур, които правят торти с малки cup cakes? Като отделни кръгли парченца, тортички, не знам как се казват точно  blush  crazy Казали цена на майка ми 200 лв за 60 парчета. Толкова ли вървят по принцип?


« Последна редакция: юли 15, 2011, 11:31:15 от Eli_Vn » Активен
Wonder
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #364 -: юли 15, 2011, 16:58:00 »

Нашата торта ще е от Ламор и доколкото знам парчето е около 2,60 лв. Може би за мини тортичките както в твоя случай цената на парче е различна и идва малко по-скъпа.
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юли 15, 2011, 22:49:42 »

Eli_Vn - или ти изпратих съобщението си  5 пъти, или не съм успяла - изписва ми някаква грешка...Ако не си го получила, пиши да пробвам пак smile
Вече нямам спомен за цените, но май платихме поне 250 -300 лева за торта за 100 човека...
Активен
Eli_Vn
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #366 -: юли 16, 2011, 11:17:07 »

Milataaa, не съм получила никакво съобщение. Нещо явно има в системата им на форума. Ти моето беше ли го получила?
За тортите явно е нормално, 3 и нещо на парче са казали за нашата торта. Важното е да е вкусна и красива smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юли 18, 2011, 22:21:12 »

Получих твоето и се надявам вече да си получила ново съобщение от мен! По мои спомени - да между 2,20 до 3,00 лева е за парче, да. Като проверявах как изглеждат Wedding mini cakes, попаднах на това, много симпатично. Аз конкретно бях се заровила толкова в други детайли, че за тортата просто посочих от каталога тортата която най-много ми допадна, нямах сили да мисля дизайн и за торта. А  сега като гледам една година след сватбата имало големи красоти smile Винаги ми изниква спомен за споделеното от една булка - как в деня на сватбата видяла, че тортата й няма нищо общо с исканото от нея, излязла на терасата, навикала им се, разплакала се и влязла да продължи сватбата... След този разказ заложих на правените от сладкарския цех торти, без много вихрене на фантазия smile Но вече знам, че има таланти, на които може човек да се довери без притеснения... Но за съжаление на повечето места избягват неща, които не са правили досега, предпочитат да работят по утвърдени модели.


* cupcake-wedding-cakes.jpg (28.88 KB, 396x396 - видяно 3035 пъти.)
Активен
vasilena0508
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #368 -: юли 18, 2011, 22:52:54 »

Здравейте, отдавна не съм писала, но съм се заела със куп задачки и нямам време вообще. До сватбата остават 18 дена. Не сме си направи изследвания още и Ви моля, ако знаете къде ги правят и с кой изследвания първо да се "захвана" ще съм Ви благодарна. Съжалявам ако се повтаря въпроса. Благодаря  give_rose
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юли 19, 2011, 01:16:20 »

Здравейте, отдавна не съм писала, но съм се заела със куп задачки и нямам време вообще. До сватбата остават 18 дена. Не сме си направи изследвания още и Ви моля, ако знаете къде ги правят и с кой изследвания първо да се "захвана" ще съм Ви благодарна. Съжалявам ако се повтаря въпроса. Благодаря  give_rose

В център Надежда на Ген Колев.
Активен
deni878
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юли 19, 2011, 06:14:35 »

vasilena0508 , ние ги правихме в МЦ Младост и станаха за 2 часа и платихме по 33 лв. за всяко...така че където ви е по-удобно, там отидете...също така ни ги и признаха в ритуална зала, ходихме вчера да доплащаме и за документи smile...почти сме готови вече, сега уточняваме разположението на масите и правим тейбъл картичките и сме готови  Bravo...не мога да повярвам дори..големи приготвления smile..но приятни разбира се smile
Активен
water_lily
Любопитен
*
Публикации: 20


Усмихни се!


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юли 20, 2011, 20:59:24 »

Здравейте момичета, тъй като нашите снимки вече са готови  danceg и дойде време да проявим част от тях, исках да помоля ако имате хубави впечатления от някое фотостудио, където работят добре и с хубава техника и от където сте останали доволни, да ми го препоръчате. Ще съм ви много благодарна  smile
Активен
vasilena0508
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #372 -: юли 20, 2011, 23:01:37 »

Здравей и ние отидохме да ги направим там, останахме доволни от отношението, но не станаха за два часа, а за два дена. Нищо ние пък имаме още малко време:) Исках да попитам как точно ги правите табелките за масите,сами ли или с фирма ?Вие кога се жените?
vasilena0508 , ние ги правихме в МЦ Младост и станаха за 2 часа и платихме по 33 лв. за всяко...така че където ви е по-удобно, там отидете...също така ни ги и признаха в ритуална зала, ходихме вчера да доплащаме и за документи smile...почти сме готови вече, сега уточняваме разположението на масите и правим тейбъл картичките и сме готови  Bravo...не мога да повярвам дори..големи приготвления smile..но приятни разбира се smile
Активен
danetta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юли 20, 2011, 23:48:15 »

vasilena0508,ние сами си направихме поканите и станаха много сладурски и нежни.След като се справихме с тях решихме ,че и тейбъл картичките сами ще си направим-не е сложно(зависи каква идея имаш де),просто трябва да им отделиш време.
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #374 -: юли 24, 2011, 15:15:47 »

Нашата сватба беше юни 2010 и сме много доволни от отношението в ритуална зала. Единствено имаше фотограф отвън, който ни направи снимки, но не ни ги е натрапвал след това. Стояха изложени и ако ги харесаш - купуваш си ги. На нашият фотограф беше позволено да снимка откъдето си поиска и дори водещата церемонията на няколко пъти тактично го изчакваше, за да заснеме от различен ъгъл момента.

Браво на ВАС, че казвате истината и фактите такива, каквито са! В ритуална зала отношението е добро! Много мили жени има там. Wink
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines