Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 20:23:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 173271 пъти)
 
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #330 -: юни 29, 2011, 09:01:40 »

Аз направих 59 - сбора от годините на мен и любимия и долу-горе половината от бройката на гостите. Все пак исках повечко да има, че повече хора да си хванат за спомен...
Активен
deni878
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: юни 29, 2011, 09:12:56 »

..аз исках първо да направя 31, колкото са ми годините...но в последствие станаха 35, а това е 1/3 от гостите...така че, нека да има мъничко повече smile...а и имаме три малки шаферчета...да има какво да хвърлят smile
Активен
Eli_Vn
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #332 -: юни 29, 2011, 11:34:05 »

Здравейте, момичета! Не съм се включвала от много време, тъй като сватбата беше на заден план, поради много други ангажименти. Чета вече от няколко часа да наваксам smile И все пак ми се ще да помоля най-запознатите от вас да си дадат мнението, че сватбата ни е края на август и време вече не остана за избиране.

Сватбата ще е плажна (на самия плаж), като много от ритуалите и традициите няма да ги има. Видях, че има доста спорове по темата, но това наистина е въпрос на личен избор. Няма да има вземане на булки, покупко-продажби и т.н. (казвам го с цялото ми уважение към всички, които обичат тези традиции). Младоженецът и гостите ще ме чакат направо на плажа, всички ритуали ще се изнесени. Доверили сме се на агенция Пертито, тъй като не живеем в България и организацията на сватба от разстояние е ужасно трудна! sad

Знам, че ще повторя въпроса, но плсс, кажете ми към коя гримьорка да се обърна. Искам подчертани очи и свежо лице, както и гримът да издържи до късно (това всеки го иска, хехе). От всичко най-малко искам обаче фолк излъчване, а границата е толковааа тънка, като се опушат очите, знаете за какво говоря. Колебая се между:
Маруся - класиката във Варна
Make-up Pro Varna - Вики - много нашумява вече и съм виждала страхотни снимки на неин грим.
She Beauty, гримьорката се казва пак Вики, но не знам дали е същата. На тях ми харесва салона и имиджа като цяло.
Ще се върна 2 седмици преди сватбата и нямам време да ги обикля всички (нито възможност, де)
Плссс, кажете искрено коя според вас ще разбере нуждите ми и ще постигне ефекта, който искам.

Другият ми въпрос - идеи за място, от която да поръчме прилична кола?

Ние сме готови с почти всичко, като изключим роклята на булката  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Причината е, че започнах да я шия зимата, не се харесах и оставихме като се върна лятото преди сватбата. Ами на късмет се моля май в тази ситуация Wink
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юни 29, 2011, 20:09:54 »

Момичета, знаете ли дали в Радо и Драго шият мъжки костюми по поръчка и горе долу как вървят цените? Имат ли интересни модели за младоженци?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юни 29, 2011, 20:25:17 »

За по поръчка мога да ти препоръчам Денил.
Активен
Ekaterina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #335 -: юни 30, 2011, 10:13:27 »

Eli_Vn, Вики от Make-Up Pro Varna и She beauty е една и съща smile което само по себе си отговаря на чуденката ти smile
Аз съм супер доволна от нея, дори днес ще снимаме много тежка и екстравагантна сесия и пак тя ще ми гримира моделите. Не искам да звучи като реклама, но пък добрите професионалисти заслужават похвала Wink
Обаждай се навреме, че е сериозно ангажирана smile
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #336 -: юни 30, 2011, 10:29:58 »

момичета, къде правят надписи на тениски във Варна и каква е долу горе цената за тази услуга знаете ли?
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #337 -: юни 30, 2011, 11:19:11 »

В Мол Варна на партера има един щанд, каквото искаш може да си напишеш. Моя мъж си направи една "Женен!"  blum  Мисля беше 25лв или 30лв.
Мисля и в някои фото магазини правят. Този на Фуджи май беше - срещу кино Мустанг. Ама там самите тениски на мен мн не ми харесват, а и не помня цената ....
« Последна редакция: юни 30, 2011, 11:21:00 от shanny » Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #338 -: юни 30, 2011, 14:40:11 »

благодаря ти shanny, ще проверя  give_rose
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #339 -: юни 30, 2011, 22:53:22 »

Тениски отпечатват и в едно специално гаражче, което е в пресечката срещу пазара на цветята на Чаталджа. Ето мисля това им е сайта, има и цени: http://www.teniskite.net/home.
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юли 03, 2011, 01:36:56 »

Момичета, някоя от вас виждала ли е да се продават светещи фенери в някой магазин във Варна? Ще бъда благодарна, ако някой сподели информация, понеже не знам дали ще разполагам с време да поръчам от e-bay, там за срок на доставка дават 25-30 работни дни...Благодаря предварително


* 0af26f561db15cd5c1b19978824810ef.jpg (14.73 KB, 280x398 - видяно 2887 пъти.)
Активен
raissa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #341 -: юли 03, 2011, 10:36:42 »

Момичета, някоя от вас виждала ли е да се продават светещи фенери в някой магазин във Варна? Ще бъда благодарна, ако някой сподели информация, понеже не знам дали ще разполагам с време да поръчам от e-bay, там за срок на доставка дават 25-30 работни дни...Благодаря предварително


Провери в Бриколаж, там съм виждала преди време, но скоро не съм ходила и не знам дали ги има още. ;-)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юли 03, 2011, 18:23:00 »

Може да питаш в светбените агенции.
Активен
water_lily
Любопитен
*
Публикации: 20


Усмихни се!


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юли 03, 2011, 21:26:12 »

Преди две-три седмици ги имаше в Бриколаж smile
Активен
water_lily
Любопитен
*
Публикации: 20


Усмихни се!


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: юли 04, 2011, 14:28:27 »

И аз съм вече госпожа  danceg
Всичко беше много хубаво, но за съжаление много бързо свърши  smile За сега имам само любителски снимки, но съм качила няколко  smile
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines