Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 18:42:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 173249 пъти)
 
Ciara
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #285 -: юни 20, 2011, 10:17:17 »

Здравейте! Нова съм във форума и не живея в България от няколко години. Предстои ми да се върна за сватбата на една приятелка и искам още от сега да си запиша час за грим. Ще ми препоръчате ли?  Girl_hide
Активен
Ekaterina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #286 -: юни 20, 2011, 10:25:59 »

Ciara, Виктория от Make-Up Pro Varna! Аз съм фотограф и често я ангажирам за професионални сесии, да ми гримира моделите! Сериозна е, не претупва и работи с топ-клас козметика. Това й е страничката във Фейсбук -  http://www.facebook.com/?ref=logo#!/MakeUpProVarna
Самият факт, че Мария Илиева й се доверява... Wink

Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #287 -: юни 20, 2011, 10:29:24 »

Защо не споделиш в кой квартал ще ти е най-удобно за да знаем какво да ти препоръчаме ?
Много добри отзиви съм чувала за Маруся - тя е една от най-добрите във Варна . Гримира ме за сватбата на сестра ми . Наистина е добра ! Ако не се лъжа работеше някъде на червения или на чаталджа не помня точно.. Също за Грета съм чувала - тя гримира сестра ми и също сме много доволни . За нея обаче знам само че работеше за Визаж и не знам дали все още е във Варна. Имам координати на още две гримьорки като за едната знам , че работи само на частно и може да дойде до вас . Сега се опитвам да намеря координати евентуално на моята гримьорка от бала , че съм ги затрила някъде .. Тя живее във Възраждане , но ходи и по домовете .
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #288 -: юни 20, 2011, 10:30:36 »

Също за Грета съм чувала - тя гримира сестра ми и също сме много доволни . За нея обаче знам само че работеше за Визаж и не знам дали все още е във Варна.
Грета отдавна не работи и живее във Варна.
Активен
Ekaterina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #289 -: юни 20, 2011, 10:35:05 »

Да, само един съвет от мен /и от всеки друг фотограф/. Много сериозно мислете за грима, тъй като от него зависи как ще изглеждате на снимките си smile Допитвайте се до фотографите, които сте ангажирали за грим, а не до приятелки и доброжелателки, които си нямат идея кое как излиза на камера smile
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #290 -: юни 20, 2011, 10:53:48 »

Мен ме гримира Маруся и съм много доволна, доста е пъргава, съобразява се с визията и не прави някакъв драстичен грим... аз два пъти съм била при нея и двата пъти ме направи различно, но много подходящо за моето лице и съм доволна .Тя ходи където й кажеш, дори аз с последните 10 мин. смених адреса, че се получи малко промяна в графика и нямаше проблем...
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юни 20, 2011, 11:05:59 »

Тук момичетата ми препоръчаха още
Helenna Face: http://www.facebook.com/pages/HELENNA-FACE/459209275330
She beauty: http://www.she.bg/
Кристина Славова (Крис)
Красимира Костова от салона Лада на Г. Раковски
Аз също още съм в процес на избор кой да ме гримира. При толкова голям избор.
Активен
mmmmMona
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #292 -: юни 20, 2011, 14:24:30 »

Здравейте момичета, аз съм нова във форума и се опитах да изчета колкото се може повече неща, но е абсурд да намеря отговор на всичко, което ми е в главата  smile Моята сватба ще  е на 03.09 и ще имаме само изнесен църковен ритуал, като граждански брак мислим да сключим на 01.09. (просто ми харесва датата). Не искам, обаче да е в ритулната зала във Варна, мн съм разочарована от отношението им и не искам да им давам и 1 лев. Въпросът ми е, възможно ли е да се сключи брак в общината например, само ние и кумувете?  Знаете ли дали има такава практика или поне кого и къде трябва да питам?

 Благодаря ви предварително! Много съм неориентирана, а не ми остава много време и вече почнах да се шашкам, че ще пропусна нещо sad
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #293 -: юни 20, 2011, 15:27:10 »

За моята сватба Вики от Make-up Pro Varna гримира мен, сестра ми и майка ми. Препоръчвам я с две ръце, че и с четири, ако имах толкова. Истината е, че се съобразява с това, което искаш и наравно с това дава съвети, за да подобри резултата. Знае как да гримира, за да се получат добри снимки и гримовете й са класове над масово употребяваните.

Искам да добавя и още нещо: живеем в 21-ви век и да се ограничаваме при избор на гримьор от района и квартала, в който живеем, е меко казано смешно. На всичкото отгоре сме в голям град, където разстоянията и всичко останало може да се пренебрегне - има коли, таксита и т.н.
Изберете добър гримьор, защото част от магията на сватбения ви ден се дължи на преобразяването сутрин с четките и боичките!  give_rose
Активен
vasilena0508
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #294 -: юни 20, 2011, 17:21:44 »

Здравейте, аз съм почти готова с приготовленията smile само окрасата за ресторанта и ДЖ или оркестър трябва да си търся.
Мъниче здрастиии  Bravo
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юни 20, 2011, 19:29:03 »

mmmmMona, мисля че само в ритуална зала се подписва...понеже когато ходихме казахме, че не искаме ритуал, а да подпишем само с кумовете и родителите, понеже имахме изнесен ритуал, а и в неделя ни беше сватбата, а тогава бракове не се сключват там...и останах с впечатлението, че варианти няма...Чувала съм, че кметовете и капитаните на кораби имат право да венчават, но конкретно за кметовете мисля, че могат да са като длъжностни лица, но пак в обредния дом...Но не пречи да направиш запитване в общината...smile Ако имаш късмета да попаднеш на някой учтив служител там...Стана ми любопитно и в google на новини излиза в различните градове различна практика с кмета - от обредния дом, кметството до на място в ресторанта...Но зависи от самата община това решение мисля...
За гримьорите да кажа и аз своите наблюдения - тъй като за сватбата ми избирах от този форум, нямаше някоя гримьорка, която да ми е препоръчана от познат, т.е. имаше - Грета, горещо ми беше препоръчвана от доста хора, но за съжаление наистина не живее във Варна и не работи поне тук (миналата година беше родила и си гледаше детето). Спряганите имена тук бяха Кристина Славова и Маруся, исках да имам по-голям избор, отидох и при двете на пробен грим, Кристина Славова ме спечели мен лично повече - без много думи ме разбра какво искам. Но това е въпрос на лично усещане. Тук има препоръки за други две гримьорки във Варна:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,22540.270.html
Относно препоръката на Destiny - аз от нея 'чух' за Make-up Pro...и бях много впечатлена, след като разгледах снимките им във Facebook, много красиви гримове видях. А и след като видях как са гримирани Destiny, сестра й и майка й, съвсем ме спечелиха - те са си красиви по принцип, но много умело са подчертали красотата и излъчването им:) Destiny, наистина сте прекрасни, прекрасни! smile
Само искам да изкажа малка критика към повечето гримьори, споменавайки Destiny работата с класен грим - моята представа за професионален грим е работа с професионални марки, много бях разочарована когато виждах че гримират с масови марки, които аз купувам за лична употреба...Обявяват, че работят с висок клас козметика, а на място използват козметика, която я има във всеки един магазин...Бях чела това и за 'големите' имена, че вадят професионалните гримове само за известните им клиенти, иначе 'простосмъртните' са с друг..., което за мен е непростимо!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 20, 2011, 22:34:19 »

По закон в България сключването на граждански брак е безплатно. И в ритуалната зала като отидеш и го бяха разлепили навсякъде, ако не се лъжа. Просто трябва настоятелно да им се обясни, че искате да се възползвате от безплатното нещо, не да ви предлагат зали, залички, ритуали и ритуалчета. В делничен ден сутринта в канцеларията вие и кумовете е безплатно. Но, предполагам, трябва да се пребориш за това pardon.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #297 -: юни 20, 2011, 22:45:57 »

Здравейте момичета, аз съм нова във форума и се опитах да изчета колкото се може повече неща, но е абсурд да намеря отговор на всичко, което ми е в главата  smile Моята сватба ще  е на 03.09 и ще имаме само изнесен църковен ритуал, като граждански брак мислим да сключим на 01.09. (просто ми харесва датата). Не искам, обаче да е в ритулната зала във Варна, мн съм разочарована от отношението им и не искам да им давам и 1 лев. Въпросът ми е, възможно ли е да се сключи брак в общината например, само ние и кумувете?  Знаете ли дали има такава практика или поне кого и къде трябва да питам?

 Благодаря ви предварително! Много съм неориентирана, а не ми остава много време и вече почнах да се шашкам, че ще пропусна нещо sad

Здравей, пробвай навсякъде около Варна , където знаеш , че има кметство. Имам предвид малки населени места. Аз мога да ти дам аналогичен пример за София. Навсякъде около София може - Банкя, Божурище, Костинброд, Сливница и още много.Всичките тези са на не повече от 25км от града. Сигурен съм , че и при вас може, но не мога да ти предложа за съжаление конкретни места.Но и до Добрич да отскочиш колко му е?
  А относно общината, без връзки едва ли ще стане. При нас може(но не за простолюдието), при вас не знам как е.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 20, 2011, 23:25:00 »

Само подпис пак там - Ритуална зала Варна, ул. Крали Марко 3.
Можеш да се обадиш за информация на 052 639396
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #299 -: юни 21, 2011, 16:59:43 »

Момичета, вчера си взехме фотото и видеото от Фотев Филм!!! Снощи успяхме да изгледаме само две от трите ДВД-та, а аз днес тайничко на работа си гледам снимките smile Много сме доволни и искаме да кажем едно огромно БЛАГОДАРЯ на Фотко и на екипа му smile Снимките и видеото са точно това, което искахме, днес пак се върнах две седмици назад, голям кеф smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines