Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:30:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 172694 пъти)
 
water_lily
Любопитен
*
Публикации: 20


Усмихни се!


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: май 19, 2011, 22:46:43 »

Здравейте и от мен, от скоро пиша във форума и имам малко публикации, но пък доста чета  smile
По повод шаферските роклички, ние поръчахме на малката ни шаферка от този сайт
http://bebeshkidreshki.com/index.php
Роклята, която избрахме е много сладка  и сме доволни. smile
Аз бих искала да попитам къде си правите сватбените сесии, понеже нашия фотограф не е от Варна, ще трябва сами да си намерим местата за снимки. Ще се радвам, ако ми препоръчате някои по-интересни места, на които можем да си направим снимки.
Активен
danetta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 20, 2011, 01:02:13 »

здравейте момичета  smile
От няколко дни чета из форума и едва днес се престраших да пиша. Тепърва започвам с подготовката за сватбата ( за сега датата е 18 септември). Решила съм обаче поканите да си ги направя сама и още от сега съм се зачудила от къде мога да си намеря подходяща хартия или по скоро картон... нужен ми е бял и бордо, а ако успея да се сдобия с перлен такъв ще е чудесно... моля помагайте  smile :

Аз намерих перлен картон в книжарница Слънчоглед(цената беше 0.80лв/бр А4).Има много интересни неща да си направиш сама поканите-панделки,фигурална ножица,перфоратори и мн др.
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #182 -: май 20, 2011, 10:35:52 »

Момичета, искам да попитам тези от вас, които са си правили медицинските в "Надежда" дали са ходили след това при личния лекар за заверка? crazy Нашите са готови вече и от "Надежда" ми казаха, че няма нужда да ходя до личната, но пък от друга страна на бележката ми за ритуалната зала (от друг град е) пише, че е необходима заверка от личен лекар. Разглеждах няколко пъти много внимателно медицинските и не видях да има място, където да се сложи печат и подпис от личния лекар pardon Много се притеснявам, тъй като сватбата ни няма да е във Варна, а личната ни е тук и незнам какво да правя cray
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 20, 2011, 10:52:17 »

Pinkbird защо не звъннеш в ритуалната зала, където ще е сватбата и не попиташ? Медицинските имат печат или заключение от лекар обща медицина предполагам, нали всичко правят там... Обясни, че имате всички печати и че няма място за други вече. В интернет няма начин да няма някакъв служебен телефон на ритуалната зала в населеното място, където ще сключвате брак.
Активен
miroslava_z
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #184 -: май 21, 2011, 06:52:24 »

 Нали в МЦ Младост накрая в последния кабинет се ходи именно за заключение. Даже огледай медицинското и ще видиш на него да пише нещо от рода на "годна да сключи граждански брак"... Не мисля, че ще има някакъв проблем. Да не говорим, че последните печати са от такъв общопрактикуващ лекар... няма как да знаят дали това е твоят личен лекар или не. Wink
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 21, 2011, 12:37:27 »

Момичета, някаква идея относно ценовия диапазон на бутониерите от живи цветя- за закичване и за гривни??? Да се похваля иначе с напредъка: етикетите за ракия са ми готови, поръчахме питки и пиле:за кума и за захранването в ресторанта, късметчета, украси за чаши и шампанско, укарасата за колата ще е от изкуствени цветя с вакуум и ще я вземем под наем, тортата е поръчана....май остана само да ми пристигнат обувките от ибей, които се изгубиха и продавача прати друга пратка, дано и тя не се изгуби,че иначе beating
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #186 -: май 22, 2011, 10:13:11 »

Здравейте, момичета! Някой да има отзиви от булчински букети при Флорис? Аз все още не мога да реша къде да си направя моя, а до утре трябва да поръчам и вече не знам какво да правя. Така че, ако някой е виждал техни букети моля да споредели. Аз съм си правила там други букети, много интересно виждане и хубави цветя имат, но за булчински не мога да преценя. Гледам им сега сайта, ама нещо не ми допада на 100%. Но така или иначе една снимка не може да ти даде представа за букета изцяло... оф, голяма драма пак ...
Активен
VIks
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #187 -: май 22, 2011, 12:35:19 »

Здравейте, момичета! Някой да има отзиви от булчински букети при Флорис? Аз все още не мога да реша къде да си направя моя, а до утре трябва да поръчам и вече не знам какво да правя. Така че, ако някой е виждал техни букети моля да споредели. Аз съм си правила там други букети, много интересно виждане и хубави цветя имат, но за булчински не мога да преценя. Гледам им сега сайта, ама нещо не ми допада на 100%. Но така или иначе една снимка не може да ти даде представа за букета изцяло... оф, голяма драма пак ...

Аз съм чувала само хубави неща за тях, честно казано стила им на работа много ми допада и определено ако имаш представа какво искаш могат да го реализират. Аз мисля за украсата на ресторант, кола и т.н. на тях да се доверя - малко са им по скъпи нещата но мисля че си заслужава  Wink Успех с избора
Активен
VIks
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #188 -: май 22, 2011, 13:26:31 »

Момичета имам нужда от мнение - в галерията съм качила пробните ни покани  - как мислите цветето в средата ли да е или по в края? Малко са поизмачкани ама нали се упражняваме на тях  pardon
Активен
ivmon
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #189 -: май 22, 2011, 14:04:23 »

Момичета, искам да попитам тези от вас, които са си правили медицинските в "Надежда" дали са ходили след това при личния лекар за заверка? crazy Нашите са готови вече и от "Надежда" ми казаха, че няма нужда да ходя до личната, но пък от друга страна на бележката ми за ритуалната зала (от друг град е) пише, че е необходима заверка от личен лекар. Разглеждах няколко пъти много внимателно медицинските и не видях да има място, където да се сложи печат и подпис от личния лекар pardon Много се притеснявам, тъй като сватбата ни няма да е във Варна, а личната ни е тук и незнам какво да правя cray

Ние не сме носили нашите. В "Надежда" всичко си направиха и нямахме никакви проблеми. Даже на преглед ходи само мъжът ми т.к аз не успях да се освободя от работа.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: май 22, 2011, 22:53:09 »

Момичета, искам да попитам тези от вас, които са си правили медицинските в "Надежда" дали са ходили след това при личния лекар за заверка? crazy

Няма нужда от ходене при личния. Направо ги носете в ритуална зала.  girl_wink

VIks, на мен ми харесва повече в средата.
Активен
danetta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: май 23, 2011, 01:01:00 »

VIks и аз съм за в средата!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: май 23, 2011, 10:24:23 »

Момичета имам нужда от мнение - в галерията съм качила пробните ни покани  - как мислите цветето в средата ли да е или по в края? Малко са поизмачкани ама нали се упражняваме на тях  pardon

Определено в средата повече ми харесва.  smile
Активен
water_lily
Любопитен
*
Публикации: 20


Усмихни се!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: май 23, 2011, 19:02:42 »

Тъй като говорите за медицинските, искам да попитам те с направление от личния лекар ли се правят и за колко дни излизат резултатите.
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #194 -: май 23, 2011, 21:23:37 »

Много благодаря, момичета  blum
water_lily, не трябва направление от личен лекар. Дори и да си поискаш никой няма да ти даде, защото не се поемат от ЗК, доколкото знам.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines