Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 18:33:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 173151 пъти)
 
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #165 -: май 14, 2011, 23:05:07 »

Лично аз си намерих зелен перлен картон, какъвто търсих из цяла Варна в магазинчето на Грета'с Арт. На ул. Драгоман 26, това е на адвокатските градинки, малко след магазина за мъжко облекло Крис. Има доста джиджавки smile А текстилни цветенца - аз пазарувам основно от една малка кинкалерия до Червения. Незнам обаче как да я обясня... Ако знаеш къде е офиса на Спийди  - малко след него. Там съм виждала такива. Иначе ще ходя след 15.5. /понеже до тогава са в ревизия/ в магазина на Март БГ за перлички, имам някакви бегли спомени, че и цветенца имаше, ама не съм сигурна. Ще гледам да запомня да проверя Wink
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: май 15, 2011, 09:31:31 »

Много добра и голяма кинкалерия има на Пискюлиев, още в началото, при пресечката с Никола Кънев. До него има магазин за цветя... Има и една малка кинкалерия в пресечка на Бенковски към пазара, ул Георги Живков.
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #167 -: май 15, 2011, 15:51:36 »

хайде, кошничките са на линия в галерията ми - за който се интересуваше как се получават от алуминиеви купички smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: май 15, 2011, 19:54:23 »

Имате ли представа кои са добрите диджеи във Варна и по-скоро ме интересува такъв, който да не пуска чалга и да се съобрази с нашите музикални предпочитания.  blush
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: май 15, 2011, 20:12:53 »

Angie13 Съни, Уили, Алекс от Пертито, Дидо,Галин Алексиев,Венелин Мутафчиев,Пламен Трушев, Ники Дочев. Ние лично бяхме наели Уили, много доволни останахме... good
Както вече по-рано казах. Ние също не искахме чалга. Всеки би се съобразил с желанията ви, все пак си плащате за това. good
Браво shanny, много хубави са  станали, особено като се замислиш че всъщност са алпака купички... Браво!!!
« Последна редакция: май 15, 2011, 20:15:41 от anelcka80 » Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #170 -: май 16, 2011, 10:39:05 »

Благодаря, надявам се, че не се забелязва... smile
Активен
Ekaterina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #171 -: май 16, 2011, 14:29:17 »

И аз съм "фен" на Съни, Уили , Алекс...и аз не съм почитател на чалгата. А иначе ако изрично се спомене всеки DJ ще се съобрази...предполагам. Но тези по принцип са си много добри Wink
Активен
Babyfreak
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: май 17, 2011, 10:34:33 »

Здравейте и аз да се отчета най-накрая. Гледам, че се интересувате от DJ-и. Нашата сватба беше сега на 7ми. Ние бяхме с  DJ Уили. Страхотно се справи, всичките гости бяха очаровани от представянето му. Пускаше музика само от стиловете, за които се бяхме уговорили предварително изпълняваше и желанията на гостите smile . Според мен всеки DJ би се съобразил с желанието на младоженците smile Успех на бъдещите булки  good
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 17, 2011, 11:51:38 »

Някоя от вас забелязала ли е по булчинските магазини да има малки шаферски роклички- къде и на какви цени? Рокличката ми трябва за дете на 2 г, ако някой има такава, която не е нужна повече да ми пише- ще направим сделка smile
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #174 -: май 17, 2011, 17:04:05 »

В булчинските магазини правят, но искат по 100-150лв!
Скоро видях едни много сладки, които бях харесала в интернет .. .Магазина се намира на улицата на Пощата, някъде до Хотел дивеста, ама дали беше в посока към пилета на грил или в другата не помня. Ще ги видиш на витрината, магазина е само за детски дрешки. Струваше 35 лв и е точно подходяща за 2 год. Аз щях да вземам такава, ама за 3 год. не става.
Роклята е късичка от бяла органза на точки. Има и връхна дрешка. Ама сега не я намирам в нета нещо...
А иначе виж в този сайт има доста : http://bebeshkidreshki.com/category/71/ofitsialni-roklichki.html?page=2
Активен
Babyfreak
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 18, 2011, 10:13:58 »

Аз забелязах, шаферски роклички и костюмчета, в едно магазинче близо до руското училище. Намира се на уличката на която е разположено училището и която води към окръжна болница. Близо е до едно соларно студио.
За това се сещам сега smile Дано да съм полезна на някоя от вас  girl_wink
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 18, 2011, 21:43:20 »

Момичета, препоръчайте моля фирма за цветя във Варна за декорацията на ресторанта, от която сте останали доволни и на разумни цени? Благодаря предварително.  give_rose
« Последна редакция: май 19, 2011, 00:26:18 от Princess_of_the_Dawn » Активен
nadejba
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #177 -: май 18, 2011, 22:24:24 »

здравейте момичета  smile
От няколко дни чета из форума и едва днес се престраших да пиша. Тепърва започвам с подготовката за сватбата ( за сега датата е 18 септември). Решила съм обаче поканите да си ги направя сама и още от сега съм се зачудила от къде мога да си намеря подходяща хартия или по скоро картон... нужен ми е бял и бордо, а ако успея да се сдобия с перлен такъв ще е чудесно... моля помагайте  smile :
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #178 -: май 19, 2011, 11:37:46 »

От хартиената борса, ама честно казано не знам как да ти обясня как е, че се возих като ходихме...там излиза най-евтино, на нас даже ни дадоха един лист бонус smile

Иначе, момичета, ако някой се интересува от медицинските - днес минахме процедурата в МЦ Младост. Плаща се по 6.50лв за кръвните изследвания, по 10лв за рентген и по 15 лв за кожен, психо и заключение - и всичко е на едно място. Вторник и четвъртък психиатърката е сутрин от 08.00ч и ние до 09:00 бяхме готови с всичко... Не знам как минах психото, защото едвам не изпаднах в истеричен смях пред вида на психиартъката  laugh
Активен
Bianca
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #179 -: май 19, 2011, 17:54:48 »

Здравейте  bye
Изчетох доста голяма част от информацията във форума, която се оказа изключително полезна за една бъдеща булка като мен, която се опитва да организира сватбения си ден от разстояние. Момичета, страхотни сте!  Bravo  give_rose Вашите мнения, коментари и споделен опит ми бяха страшно необходими, за да се „ориентирам в обстановката“.
Та, до голямото събитие остават само 3 месеца  danceg, успяхме да отметнем по-важните неща - имаме си дата, час в църквата, ресторант, ДЖ, фотограф, костюм за младоженеца, моята рокля е вече поръчана и се шие, направихме и изпратихме поканите... май това е в общи линии. Списъка с несвършените задачи обаче е безкрайно дълъг, а времето - ограничено. Ще разчитам на вас, за да се справя и със следващите задачи.

А сега искам да ви помоля да споделите мнения и впечатления от Кристалната зала на х-л Елена на Зл. пясъци. Ако някоя от вас е правила сватбеното си тържество там или е била част от гостите - какво ви е мнението за храната, обслужването и климатизацията на залата? Благодаря предварително  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines