Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:39:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 173014 пъти)
 
Babyfreak
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 15, 2011, 16:43:04 »

    Здравейте, първо се купуват бланки 4 броя - медицинско свидетелство за встъпване в брак, принципно  ги продават в книжарниците.
    За психото се ходи в болница "Света Марина", намира се над техническия университет, там се ходи в сграда която маи се води ДКЦ. Най напред трябва да платите (по 20 лв. на човек) на гишетата, там ще ви сложат печат и след това ще ви кажат в кой кабинет да отидете, за да разпише и лекар.
Останалите изследвания си ги направихме в окръжна болница "Света Анна" - ДКЦ4. Мисля че тук изследванията излизат към 35 лв. на човек, но не съм съвсем сигурна.
Дано да съм била полезна smile
« Последна редакция: април 15, 2011, 18:44:01 от Babyfreak » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 15, 2011, 19:08:09 »

Съветвам ви да не си губите времето с ходене по кабинетите. Идете в МЦ Младост или в Клиника Надежда. Да, ще си спестите максимум 10 лв., но ще загубите един-два дни обикаляне по различни кабинети. girl_wink

Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 15, 2011, 19:14:55 »

Подкрепям lionelsa - в Надежда и Младост за 30-40 мин става всичко, ние в надежда към 50 и няколко лева  на човек платихме и за 30-40 мин бяхме готови. Даже вече не помня точната сума, но нещо подобно.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 16, 2011, 23:37:30 »

Здравейте и от мен,
Сватбата ми е вечерна на 20-ти август, живот и здраве. Прочетох почти всички теми за ресторант и ми е трудно да избера, тъй като и не съм във Варна в момента. Искам да е с градина, може и басейн, или близо до морето. До 60 човека ще сме. Seaside ми харесва, но не знам дали въобще правят сватби или градината на Естрея Палас, но пък там доколкото разбирам до 23:30 позволяват. Чета и за Бялата къща, но снимките от сайта не ми вдъхват много доверие. Масите само навън ли са? И избора става доста затруднен. Някакви впечатления или препоръки, много ще съм благодарна.  give_rose
« Последна редакция: април 16, 2011, 23:51:38 от Princess_of_the_Dawn » Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #64 -: април 17, 2011, 11:32:28 »

Seaside ми харесва, но не знам дали въобще правят сватби или градината на Естрея Палас, но пък там доколкото разбирам до 23:30 позволяват. Чета и за Бялата къща, но снимките от сайта не ми вдъхват много доверие. Някакви впечатления или препоръки, много ще съм благодарна.  give_rose

Здравей! Местата, които си избрала са прекрани за сватби. Препоръчвам ти Seaside или  "Бялата къща".     И двете заведения са във Варна и правят чудесни сватби.
Поне това са моите лични впечатления, защото доста често съм ги посещавал по работа.

Успехи в избора наресторант ти желая!  good
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #65 -: април 17, 2011, 19:43:11 »

Само да вметна,че в Sea Side вече не позволяват сватби,евентуално само изнесен ритуал!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 17, 2011, 21:27:43 »

Здравей! Местата, които си избрала са прекрани за сватби. Препоръчвам ти Seaside или  "Бялата къща".     И двете заведения са във Варна и правят чудесни сватби.
Поне това са моите лични впечатления, защото доста често съм ги посещавал по работа.

Успехи в избора наресторант ти желая!  good

Благодаря!

Някакви впечатления за терасата на хотел Лилия, хотел Казабланка Грийн, хотел Брилиянс зад Камелията и хотел Детелина?
Колкото повече чета темите, толкова повече се обърквам май. А най-лошото, че не съм във Варна, за да мога да ги разгледам, и само по снимките добивам идея.  sad
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 17, 2011, 21:28:22 »

Само да вметна,че в Sea Side вече не позволяват сватби,евентуално само изнесен ритуал!

Жалко. Този ресторант е страхотен.
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #68 -: април 18, 2011, 09:02:00 »

За терасата на Лилия незнам,вътре е страхотна атмосферата,ако бъде украсено,Брилянс-не препоръчвам,заради факта,че наоколо има вили и къщи и не се разрешава силна музика след 23ч.Казабланка терасата е занемарена като цяло,заедно с хотела,не са ги ремонтирали отдавна,но с малко украса ще стане добре.Там гледката към морето и града е невероятна.Детелина..нищо претенциозно....полянка,маси,тип градинска сватба.Дано съм била полезна!
Активен
vasilena0508
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #69 -: април 18, 2011, 09:35:17 »

Здравейте, знаете ли от къде мога да си наема народни танциьори / с народни носии/, които ще ни посрещнат в ресторанта?
Активен
sofiq_vn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 18, 2011, 11:52:09 »

Вариант 1: Да питаш в ритуална зала чувала сам че предлагат услугата
Вариант 2: Училище за танци „ Огледало”  0889 / 436 452 Калин
Вариант 3: Клуб по народни танци „Чанове”
Вариант 4: Ансамбъл Българче

За тези се сещам дано предлагат услугата
Активен
polilqshka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #71 -: април 18, 2011, 16:05:00 »

Момичета знаете ли къде мога да намеря дантелени ръкавици без пръсти, къси по възможност...много искам, а се оказа трудна работа  cray
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #72 -: април 18, 2011, 16:09:22 »

В ателието, където ти правят роклята не могат ли да ти направят и ръкавици? Ако роклята ти има дантела ще е хубаво ръкавиците да са същия десен.... Мен скоро трябва да ме викат за проба, ако до тогава не си успяла може да питам в нашия сватбен салон...
Активен
polilqshka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #73 -: април 18, 2011, 16:12:46 »

Ще ти бъда благодарна give_rose
Активен
vasilena0508
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #74 -: април 18, 2011, 17:42:41 »

Благодаря ти sofiq_vn girl_wink
Здравей aalko,аз си поръчах два чифта такива ръкавици за по 10 лв. от ebay. Ако има време да чакаш, мога да ти ги покажа ако искаш.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines