Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 11:21:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 8  (Прочетена 218386 пъти)
 
didsanka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #330 -: юни 27, 2011, 17:00:58 »

Здравейте момичета,
Искам да попитам имате ли представа приблизително колко излиза украсата на ресторанта чрез агенция - масата на младоженците, маси на гостите и столовете(друго в помещението няма да има нужда от украса) за сватба от 80 човека? Засега съм се спряла за бяло и зелено, заради подовата настилка.

Благодаря ви предварително!  smile

Поздрави,
Даниела
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #331 -: юни 27, 2011, 17:13:28 »

ами по принцип всяка агенция взима различно,вече зависи и какво желаеш :)Цените варират(според това ,което съм срещала аз) около 500-600лв.  smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юни 28, 2011, 09:07:39 »

Момичета след моя проблем с агенцията,я смених и сега ще си имам невероятна украса  yahoo
направо се бях отчаяла...
Активен
godsmack
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #333 -: юни 28, 2011, 17:04:12 »

Момичета след моя проблем с агенцията,я смених и сега ще си имам невероятна украса  yahoo
направо се бях отчаяла...

еййй супер!
Аз до ден днешен съжалявам за агенцията ,която наехме, защото до последния ден имаше издънки от тяхна страна ,много проблеми и нерви изхабихме ! Offtopic
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юни 28, 2011, 20:09:30 »

godsmack
знам колко е неприятно и аз моята я изтърпявах но вече като почна да ме върти,уж щеше да ми прави украсата която иска после за тва пари за онова и реших че по добре капарото да ми изгори,отколкото после да дам толкова пари за нещо което не харесвам
Активен
Lovly
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #335 -: юни 28, 2011, 21:31:42 »

Аз съм се спряла на една агенция, много я хвалят, но за направата на арка и украсата в градината за изнесеният ритуал ми искат 1200лв. В тези пари се включват арка с много воали, украсена масичка за самия ритуал, естествени цветя около пътеката, където ще застанем с годеника ми и нещо като оградка от воалчета, около гостите. Не мога да обяснявам добре, но на снимка е доста красиво. Отделно за залата още 800лв, в нея включва богато украсена маса за младоженците с около половин метрова украса от естествени цветя (предложиха ни да използваме украсата от капака на колата, но не се съгласихме) дежурните панделки по столовите, на всяка маса букет естествени цветя, разни воалчета и балони по тавана и цветя по стените. И тъй като едва започвам да търся моля кажете ми, тези цени нормални ли са? smile
« Последна редакция: юни 28, 2011, 21:36:34 от fiibi_bg » Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #336 -: юни 28, 2011, 21:39:33 »

Специално за мен ми изглежда доста скъпичко huhhuh.gif Все пак много зависи какво сте избрали ,защото има и ВИП украса ,която в нашият град варира на тая цена...на сватби,които съм ходела е имало същите неща и са давали за украса по 600-700лв.,обикновено украсата включва аранжировка на масите за гости ,булчинска маса ,украса на ресторанта и както в товя случай изнесен ритуал...и пак е доста скъпо ,при положение,че те са си избили парите на тея неща многократно smile Моята аранжировка ,арка и въобщ цялата украса ще ми излезе 450лв.
Активен
Lovly
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #337 -: юни 28, 2011, 22:14:15 »

Благодаря ти за информацията, и на мен ми се видя скъпо, но тъй като не съм в час и след като всеки ми казва колко е скъпо висчко за сватбата, предпочетох да попитам тук. А иначе не съм избрала ВИП, дори съм доста далеч от тази мисъл blush Явно ще ми се наложи да се огледам за друга агенция. Но тъй като тук има доста булки, ще прочета мннията ви, и може да си харесам някоя друга агенция. give_rose Bravo
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юни 29, 2011, 05:48:14 »

Ralna
на мен не ми се вижда скъпо щом говорим за украса от естествени цветя
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юни 29, 2011, 07:03:32 »

Момичета, преди да започнете да търсите агенции- говорете с някои цветарски магазин, най-добре е  такъв от които сте купували букети и знаете какво могат.Там жените могат да ви ориентират кое колко може да ви излезе като себестойност на цветята, да не говорим че доста голяма част от тях правят украса и по ресторантите.
Знам, че е много трудоемко сам да си организираш украсата и всичко около нея, но така ще можете да заедно с някои цветарски магазин, да осъществите това което искате. Те работят с всички борси, имат отстъпки там и това им е професията.
На мен ми се случи да говоря с агенция, а после и с една цветарница и с учудване разбрах, ..а тази агенция си ги поръчва при нас  nea Идват казват какво искат и им го правим на деня рано сутрин.
Което е доста показателно.
Ralna, това което ти искат особено за изнесения ритуал е скъпо.  Та ти реално, ще платиш наем за арката и естествените цветя, но колко ще са те . За тези 1200лв, трябва да заринат полянката с цветя и воали.( изключение прави, ако не си си избрала цветя от 5 лв стръкчето).За ресторанта, цената е нормална-зависи естествено за колко гости става на въпрос, ако е за по-малко от 90 човека,е висока цената.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юни 29, 2011, 10:59:02 »

Аз съм се спряла на една агенция, много я хвалят, но за направата на арка и украсата в градината за изнесеният ритуал ми искат 1200лв. В тези пари се включват арка с много воали, украсена масичка за самия ритуал, естествени цветя около пътеката, където ще застанем с годеника ми и нещо като оградка от воалчета, около гостите. Не мога да обяснявам добре, но на снимка е доста красиво. Отделно за залата още 800лв, в нея включва богато украсена маса за младоженците с около половин метрова украса от естествени цветя (предложиха ни да използваме украсата от капака на колата, но не се съгласихме) дежурните панделки по столовите, на всяка маса букет естествени цветя, разни воалчета и балони по тавана и цветя по стените. И тъй като едва започвам да търся моля кажете ми, тези цени нормални ли са? smile
Ако цената 1200лв. беше украсата вътре на ресторанта нямаше да ми е чудно,защото вътре има какво да се направи за тези пари. Но изнесен ритуал за тези пари си представям шатра с много естествени цветя,облечени столове,стойки поне 8бр. с големи икебани от естествени цветя и още куп екстри. А за вътре според мен не е нужно да има хиляди неща и ресторанта да е отрупан с украса. Може да са 5 неща,но сложени на място.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #341 -: юни 29, 2011, 19:35:58 »

 Учуден съм много, че в няколко поредни поста се убеждава за нещо една бъдеща булка, което никой от пишещите не знае дори как е оферирано и никой дори не е имал възможност да си поръча или види на живо. Правите лоша услуга на жената, оставете тя сама да потърси услугата и в други агенции, да изложи пред всички вас отделните елементи на украсата, тяхната цена и тогава може да изразите мнение на база ценоразписа на различните агенции. 1 200 лева може да са и малко и много за една украса. Подвеждате с мнението си бъдещата булка и не и правите никаква услуга по този начин. И не забравяйте, че е грозно да се повтаря непрекъснато - това е много скъпо, това може и за по-малко пари, това е на промоция, това ще си го направя и аз.... Приемете, че има бъдещи младоженци, които искат да имат по-красиво тържество, имат финансовата възвможност и го правят.
Активен
plamen4eto_f
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #342 -: юни 30, 2011, 11:51:48 »

За всяка агенция е строго индивидуално! Трябва да се запознаеш по-подробно с работата на всяка агенция и с това което могат да ти предложат!
Активен
Lovly
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #343 -: юни 30, 2011, 16:05:02 »

Благодаря на всички за помощта, реших в крайна сметка да отида на една свтба, която е направена по образеца, който ми предлага агенцията. Какт се казва око да види, ръка да пипне. Ако ми хареса ще имам едно на ум, но ще погледна какво ми предлагат и другите агенции. Защото и аз се убедих, че така на думи е едно, но никога не можеш да кажеш какъв ще екрайния резултат, без да си го видял. Лошото е, че датата ми е много скоро и трябва да действам възможно най-експедитивно, затова поисках и мнение от вас, защото някои вече са минали по този път и биха ми дали полезен съвет. Още веднъж благодаря за отговорите. give_rose
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: юли 01, 2011, 23:12:50 »

Мили момичета , цветът на нашата сватба ще бъде цикламено и бяло , моля помагайте с идеи!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines