Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 12:39:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕПРАВЕщИТЕ - 20 -та част  (Прочетена 179621 пъти)
 
smiling
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #345 -: юли 11, 2011, 17:14:28 »

здравейте, момичета
Понеже видях че сте обсъждали д-р Кателия Александров искам да ви попитам до каква степен мога да се доверя на професионалното му мнение по отношение на цветна снимка? Питам понеже моята е правена в чужбина и след уговорка с него му изпратих снимките по е-майл, за да си каже мнението тъй като след като изпратих снимките си до д-р Минев от клиника Селена в Пловдив, той твърдеше че имам хидросалпингс в тръбите и е нужна лапароскопия за прекъсването им, а други 2 лекари казаха че нямам и че течността която се вижда на снимката  е от самото изследване, т.е. не е образувана от преди това. След ровене из нета открих д-р Александров и той също каза че няма данни за хидросалпингс, та се чудя сега кой е прав и кой крив понеже ми предстои 3 ин витро с икси следващия месец? Много благодаря
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юли 12, 2011, 18:18:32 »

Доктор Александров е много добър специалист. Аз лично бих му се доверила напълно за взимане на такива решения.
Все пак обаче не смея да давам конкретни мнения, а визирам само лично...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юли 13, 2011, 08:35:49 »

Да, д-р Александров е добър лекар, но както Стаси е казала лично мнение.Ако се притесняваш наистина може да се направи диагностична лапароскопия, самата операция е много лека и щадяща, казвам го от личен опит.Успех при ин-витрото.
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #348 -: юли 13, 2011, 09:07:02 »

terzieva, за мое нещастие още в понеделник се появиха малки кафяви капчици... въпросът е, че все още е доста слабо... и все кафяво... и предния път ми беше така, аз помислих, че има проблем, а то било бременност... smile не спирам да се надявам... Но ако не стане, ову-то ми се пада точно когато сме на море, тъй че тогава ще се постараем smile
Активен
smiling
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #349 -: юли 13, 2011, 17:24:06 »

Благодаря момичета, мисля да му се доверя засега, а ако възникне някакъв проблем ще го мисля тогава.
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #350 -: юли 15, 2011, 08:38:32 »

Момичета можете ли да ми препоръчате добър уролог за Варна?
Трябва да пратя половинката на преглед, че се лекувах с антибиотик заради бактерия и искам да знам, че и той е здрав, а не да си обменяме гадинките.

Благодаря предварително  give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юли 17, 2011, 11:08:37 »

Момичета можете ли да ми препоръчате добър уролог за Варна?
Трябва да пратя половинката на преглед, че се лекувах с антибиотик заради бактерия и искам да знам, че и той е здрав, а не да си обменяме гадинките.

Благодаря предварително  give_rose

Не ви ли лекуваха и двамата? Аз като съм имала проблеми винаги и на двамата ни изписваха лекарства, именно за да няма обмяна на бактерии.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #352 -: юли 17, 2011, 11:17:06 »

И аз мисля като BeRa. Ако е имало възможност да си обменяте бактериите, би трябвало гинеколога ти да ти предпише хапчета и за него. Вероятно не е нужно.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #353 -: юли 17, 2011, 11:43:43 »

Момичета, записвам се и аз!  blum

Последният ми цикъл беше на 21ви юни, предният пък на 27ми май, средно е на около 24-27 дни. Започнахме с бебеправенето на 4ти юли. В последните дни се чувствам доста отпаднала, спи ми се (като следобедният сън по принцип е доста необичаен за мен). Не се сдържах и в петък си направих един тест, като бях с нагласата, че дори и да има нещо, то няма как да отчете толкова рано. Обаче се появи една едва забележима втора чертичка, която трябва да се вгледаш добре или на светлина, за да видиш. Предположих, че може и да си въобразявам, но и половинката я видя... crazy На следващия ден сутринта си направих още един тест, който също показа тази чертичка, но с еднааа идея по-ясно. Не беше розова/червена и тн, ами изглежда все едно е някакси отдолу, под линийката, точно като сянка... pardon Все още не ми е дошло, чакам си, има още 4 дни... На някой да му се е случвало подобно нещо?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: юли 17, 2011, 12:21:41 »

Момичета, записвам се и аз!  blum

Последният ми цикъл беше на 21ви юни, предният пък на 27ми май, средно е на около 24-27 дни. Започнахме с бебеправенето на 4ти юли. В последните дни се чувствам доста отпаднала, спи ми се (като следобедният сън по принцип е доста необичаен за мен). Не се сдържах и в петък си направих един тест, като бях с нагласата, че дори и да има нещо, то няма как да отчете толкова рано. Обаче се появи една едва забележима втора чертичка, която трябва да се вгледаш добре или на светлина, за да видиш. Предположих, че може и да си въобразявам, но и половинката я видя... crazy На следващия ден сутринта си направих още един тест, който също показа тази чертичка, но с еднааа идея по-ясно. Не беше розова/червена и тн, ами изглежда все едно е някакси отдолу, под линийката, точно като сянка... pardon Все още не ми е дошло, чакам си, има още 4 дни... На някой да му се е случвало подобно нещо?

Ами аз предния месец като забременях ми показа теста няколко дни преди да ми дойде датичката за цикъла. Само че аз вече го знаех с кръвен и исках да видя дали и теста ще го хване. Появи се бледа чертичка на и ако не се лъжа беше 4 дни преди да ми дойде. Направи си и кръвен, най добре ще покаже.  Good luck
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #355 -: юли 17, 2011, 12:28:26 »

BeRa, значи ти си имаш повод за радост, ако съм те разбрала правилно, или...?  give_rose Знам, че кръвният е най-надежден, но няма да имам време тези дни да ида...май ще изчакам 21-ви, за да си направя и още един домашен за всеки случай...  huhhuh.gif
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юли 17, 2011, 16:07:35 »

BeRa, значи ти си имаш повод за радост, ако съм те разбрала правилно, или...?  give_rose Знам, че кръвният е най-надежден, но няма да имам време тези дни да ида...май ще изчакам 21-ви, за да си направя и още един домашен за всеки случай...  huhhuh.gif

ами имах повод за радост, но за малко...май се оказва че имам нисък прогестерон и не може да се задържи или да се инплантира както трябва. Сега възстановихме опитите и ще ме следят всеки месец с кръвни няколко дни преди датата на менструацията, ако разбира се имам някакви симптоми, за да може да се започне незабавен прием на някакви лекарства и да се надяваме че този път всичко ще е на ред.  Girl_hide

Стискам ти палци скоро да ни съобщиш хубавата новина и всичко да е на ред  Good luck
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #357 -: юли 22, 2011, 13:03:12 »

Повторих теста преди 2 дни, положителен си е, вече с ярки чертички!  yahoo Другата седмица в края съм на лекар, стискайте палци, че съм голяма паника и не смея да се зарадвам преди прегледа!  crazy
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юли 22, 2011, 13:13:12 »

Повторих теста преди 2 дни, положителен си е, вече с ярки чертички!  yahoo Другата седмица в края съм на лекар, стискайте палци, че съм голяма паника и не смея да се зарадвам преди прегледа!  crazy
Спокойно мила , радвай се на тази хубава новина и едно тихичко честито от мен , а като минеш и през лекаря вече ще честитим официално.
Активен
terzieva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: юли 28, 2011, 14:06:09 »

Браво Mariaid,
Стискам палци.
При мен малко остана да видя двете черти... чудесна графика, доста се потрудихме този месец, почти закъснение и лелята дойде днес.  cray Малко неспаведливо е.
 Нека поне Ви почерпя  Torte и организирам малко парти singer drum violin Elvis
 Днес ставам на 30  Birthday
На виделите две черти честито  Bravo, на чакащите стискам палци  Clover и успех на тези, които се записват за следващия цикъл Good luck
« Последна редакция: юли 28, 2011, 14:08:25 от terzieva » Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines