Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 16:03:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕПРАВЕщИТЕ - 20 -та част  (Прочетена 180048 пъти)
 
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #105 -: март 29, 2011, 12:48:33 »

bobi123 , ами изчакай малко и направи пак тест. Ако и той е отрицателен , а продължава да закъснява цикъла направи и кръвен тест. Щом не ти закъснява никога не е рано да се тестваш. Примерно аз с моя нередовен цикъл изобщо не знам кога е закъснял и кога не така , че аз тестове правя само при голямо закъснение и някакви си мои опасения. До сега така или иначе тест съм правила 2 или 3 пъти , не се тествам всеки месец. Ето сега например си усещам как ще ми дойде и няма смисъл да правя тест. Като казах оня ден на майка ми , че знам , че ще ми дойде по гърдите тя каза: е , то гърдите болят и при бременност. Аз знам , че болят и при бременност , но аз си познавам тялото много добре и знам , че ще ми дойде.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #106 -: март 29, 2011, 13:21:04 »

red_roses,аз също много добре се познавам и усещам че няма признаци да ми идва,макар че чат пат ме наболява кръста и корема,червата ми къркорят,ама никога немога да съм сигурна на 100%,затова освен да чакам няма какво друго да правя,дано си заслужава накрая good yahoo
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 30, 2011, 09:38:44 »

Здрасти момичета, отдавна не бях писала, но бях решила да спра да чета и да следа каквото и да било, а пък каквото ще да става. Този месец бяхме доста не сериозни и просто го бях отписала, и няма да ви опиша какво беше усещането като видях двете чертички вчера  yahoo  yahoo  yahoo , направо не можех да повярвам на очите си. Пожелавам успех на всички и щъркела скоро да ви навести  stork-gurl stork-boy
целувки  kiss2
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #108 -: март 30, 2011, 15:41:01 »

niksha,браво миличка,много се радвам за тебе,дай Боже на всеки му такова щастие Bravo
Мен ме посети лелтака днес shok макар че почти не очаквах да не дойде,ама пак съм леко разочарована,ама карай,другият път дано вече да стане good give_rose
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #109 -: март 30, 2011, 17:04:41 »

И на мен ми дойде днес , както си очаквах. Хубавото в цялата работа е , че почти ми се регулира цикъла вече след спиране на ОК. Както си мислех аз , че овуто ми е късно, тоя месец явно е било точно , когато получих еднодневно кървене на 15-16 ден от цикъла , а тогава нищо не сме правили , защото имах кървене и все пак не е приятно.Мисля си , че съм била в Ову , защото и преди няколко месеца пак като имах такова кървене беше на 17-ти ден от цикъла при тогавашен цикъл от 39 дена. Тогава ходих на преглед и бях в ову. Ще пробвам тоя месец , като получа кървене да ида да ме погледнат пак и да засечем с лекарката има ли точно тогава Ову. Отделно ще пусна аз един прогестерон за всеки случай тоя  месец.
niksha много се радвам за теб give_rose. Аз не си спомням при теб как стояха нещата , но от колко време се борите за бебе?
bobi123 ще дойде и твоят ред. Просто вече наистина се убедих , че бебето идва , когато човек най - малко очаква. Ето виж какво се е случило при niksha smile.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 30, 2011, 17:54:51 »

Ами преди две години имам една не сполучлива бременност (поради лекарска грешка), и след нея бяхме спрели с опитите, възобновихме ги миналата година ноември месец и сега бебо стана  yahoo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 01, 2011, 18:56:24 »

Пускам ви линк към едно събитие което ще се проведе тази година на 25.06.2011г в гр. Варна, а именно Денят на репродуктивното здраве
Препоръчвам на всички, който имат такива проблеми, имат някакви изследвания и въпроси да се запишат и го посетят.Това е единственото събитие на което можете да направите безплатни консултации при едни от най-добрите специалисти по репродуктивно здраве в България.

Ден на репродуктивното здраве 2011 - Първи стъпки - профилактика и диагностика на инфертилитета
« Последна редакция: април 01, 2011, 18:58:13 от магито » Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #112 -: април 02, 2011, 16:37:05 »

Момичета, вреден ли е дуфастона при бременност? И колко дни се ходи след закъснение на преглед?
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #113 -: април 02, 2011, 16:39:48 »

Мила,аз оидох на 9-10 ти ден закъснение и се видя на видеозона бременност,на 8ми ден си напраих теста и показа "+" Късмет give_rose yahoo
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 03, 2011, 20:27:59 »

uliaulia дуфастона дори е невероятно полезен, лекарите го изписват именно за задържане на бременност, при появило се кървене и прочие
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 04, 2011, 09:25:33 »

Момичета към кой доктор е по добре да се обърна за изследвния на хормони -ендокринолог или гинеколог?Поне аз не знам да има специалисти съчетаващи двете в нашият град и за това се чудя.Става дума за Бургас.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 04, 2011, 12:52:19 »

Plamak_ зависи за какви хормони говорим - ако става дума за хормони на щитовидна, надбъбречна жлеза и хипофиза - правилния избор е да се обърнеш към ендокринолог, ако обаче искаш да правиш андрогени и прочие хормони най-добре се обърни към гинеколог good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 04, 2011, 21:03:28 »

uliaulia дуфастона дори е невероятно полезен
С най-мили чувства, но няма невероятно полезни лекарства, особено по време на бременност. Подходящ при опр. случаи за задържане, но не е полезен.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 04, 2011, 22:45:32 »

Аз реших първо да отида на гинеколог и тогава ще видим как ще потръгнат нещата и дали ще продължа на ендокринолог, ще ви държа в течение, защото си оставам и този месец в тази темичка за жалост.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #119 -: април 04, 2011, 23:05:40 »

plamak_, на първо време гинеколог е добре. Като види резултатите, той вече може да прецени дали имаш нужда от консултация и с ендокринолог.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines