Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 17:39:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕПРАВЕщИТЕ - 20 -та част  (Прочетена 180169 пъти)
 
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #75 -: март 19, 2011, 19:43:52 »

Бера, да минава зъбчето и да не се мъчиш поне.

А като каза фолиева киселина, се сетих, че не пия .Имам някаква модерна на прахчета и забравям, не съм пила от месеци  girl_impossible Дуфастона спрях, фолиева не пия и каквото такова   smile

Като ви чета колко сте стриктни, ми става неудобно от себе си. И датите не си помня много много. Някаква промяна ме удари, все съм в двете крайности. Да видим следващото настроение с какво ще ме изненада.

Svetlaha, има ли развитие?
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #76 -: март 19, 2011, 19:51:24 »

Svethlana от все сърце ти пожелавам това свято чувство да те сполети още този месец,да усетиш как всичко ти се преобръща от щастие danceg,как започва да ти бие лудо сърцето heart,като чуеш"Бременна си" от доки и най-вече че всичко е наред с бебо и теб,разбира се give_rose
Апък ние този месец сме толкова заспали с мъжо blum незнам защо така ама така се получи,решили сме вече това да бебеправим да не ни е фиксидея,когато стане,щом веднъж е станало значи пак ще стане,въпрос на време и Божа работа good Пък и тази Варицела дето дойде в нашето отделение и аз както не съм я карала ме изплашиха че 90% ще я прекарам и явно от това се спряхме с мъжа,понеже неискам втори кошмар/аборт/ cray
Мила Bera не се отчайвай,може да е за добро,ама дано др.месец се похвалиш с добрата  новина,че ще ставаш мама yahoo give_rose Стискам палци на всички! Гушкам ви и много целувчици give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 20, 2011, 18:35:02 »

Благодаря ви за подкрепата сладурки  give_rose

uliaulia то май колкото по-стриктни, толкова и по-вманиачени ставаме.

Аз в последно време гледам милото нещо много взе да се вманиачава  huhhuh.gif и дори не се усеща как всяка втора дума и сравнение му е с евентуална бременност или бебе. Неща от сорта че дори колата сме трябвало да сменим, понеже била малка за да слагаме и бебе вътре, как щяла да се хваща количката  Oh my ...
Като му казах че този месец ще трябва да пропуснем все едно го цапардосах с не знам какво.
Хубавото е че това не ме натоварва допълнително, а ме радва ,понеже усещам, че и него го вълнува също толкова , колкото и мен  smile

 Good luck Good luck Good luck
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #78 -: март 20, 2011, 20:47:39 »

vilenceto, какво стана с теб? Последният ти пост звучеше доста обещаващо smile

BeRa е права, наистина и мисленето ни се променя, въпреки че все още не се се е случило чудото. Това обаче май си е точно вманиачаване.

Чудя се дали да не направя отделна тема, където да си споделяме как се справяме с чувствата покрай несупехите в бебеправенето, чакането, отношенията с другите...
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #79 -: март 20, 2011, 21:03:50 »


Чудя се дали да не направя отделна тема, където да си споделяме как се справяме с чувствата покрай несупехите в бебеправенето, чакането, отношенията с другите...
[/quote]

Съгласна съм  good Това е процес, при който психиката е много важна част. Не е лесно да се справиш с емоциите, че сте узрели да създадете живот, да чакате и да се надявате.
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #80 -: март 24, 2011, 10:12:30 »

Здравейте, аз чета, но не пиша... smile В момента обаче имам нужда да попитам няколко неща... smile от 3-4 месеца менструацията ми е мнго смешна... първо ми идват няколко капки... 5 дни така и после 1 силен ден и на следващия отново капчици и край... Този месец обаче в събота се появиха капчиците, но от вчера като гледам и те са спрели почти... Дори на ежедневната превръзка не са кафеникави, а много леко бежави... вторник отново бяха много леко кафеникави... Не знам... Не искам да се надявам напразно, че е цветна, но от друга страна доста се притеснявам да не е някакъв проблем... Решила съм ако не дойде силното другата седмица да отида на лекар... Не ми се иска и тест да правя, защото някакси напразна надежда... Кажете си мненията, моля ви... smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #81 -: март 24, 2011, 17:03:46 »

zvun4e , не знам какво да ти кажа , аз този месец имам страшни аномалии. По принцип съм казвала и преди - от както спрях Ясмин-а и то чак половин година след спирането му от време на време получавам някакви зацапвания между 2 цикъла. Един път бях в овулация доказана от лекар , за останалите пъти не се знае в какво съм била smile. Както и да е , лекарите не ми назначаваха никакви изследвания , само ми предписаха лекарства , които в последствие разбирам , че се изписват само след направена цветна снимка и доказана ову. Отплеснах се , но този месец имам подобни като твоите проблеми само , че аз не чакам все още МЦ (макар гърдите да ме болят). МЦ ми е на 38 дена , днес е 27-ми ден , а аз от 5 дена имам постоянно цапане , направо откачам вече. Взех да си мисля страшни неща , но все още се държа , защото утре съм на лекар. Дано не е нищо сериозно и при теб и при мен. При мен се съмняват по принцип за прогестеронова недостатъчност , но така и не я доказахме с изследване . Утре ще настоявам да ми се назначи такова и да ми се проследява ову , за да се пусне прогестерон. Сега взех да мисля , да не правя някоя беля с тия зацапвания ама мисля , че дори да съм заченала все пак до закъснението има поне 10 дена ииии не знам . Утре ще казвам.
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #82 -: март 24, 2011, 18:33:33 »

red_roses, благодаря ти за отговора... Поне не съм сама... Днес нямам дори 1 капчица... значи ако ми е идвало то вече ми е свършило... Не знам какво да мисля...
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 24, 2011, 19:14:05 »

Звънче направи един тест за бременност, ако е отрицателен си запиши част при твоя АГ да те погледне на УЗ - понякога когато маточната лигавица е много тънка, естествените маточните контракции не са достатъчни, за да се изхвърли менструалната кръв и цикъла преминава като едно зацапване - дори и такъв да е случая, няма нищо страшно, в преходните месеци - от зима към пролет и от лято към есен - са нормални такива "аномалии", защото просто някои жени са по-чувствителни към промени, не се притеснявай, бъди спокойна и действай според ситуацията и всичко ще бъде наред good
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 25, 2011, 08:03:56 »

Здравейте момичета , аз имам един въпрос към вас.От два месеца меря БТ ,във вторник си правих имунизация , а днес Т е 37.5 , възможно ли е да е от това, въпреки че деня след имунизацията беше 36.9?Просто днес като дивях термометъра останах  shok.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #85 -: март 25, 2011, 09:03:28 »

plamak_, до колкото знам е напълно нормално да има повишение на Т след имнуизация. При теб едва от днес ли е по-високата температура? Възможно е също и да си във втората фаза на МЦ, когато температурата е по-висока.

Момичета, днес е Благовещение! Желая на всички ни да напълним темата с много добри вести  give_rose Good luck heart
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 25, 2011, 09:10:05 »

Това ми е графиката  http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=plamak , във втора фаза съм , но тъй като вчера не я мерих защото не спах много , мога да съпоставя с предният ден само в който си е 36,9 , това е денят след имунизацията , днес е толкова повишена , но си мисля дали 3 дни след това може да ми повлияе имунизацията?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 25, 2011, 09:43:26 »

Добро утро, мили дами!
И аз като Светлето във връзка с прекрасния празник ден исках да пожелая на всички ни да напуснем скоро клубчето с радоста вест  give_rose
Аз успях да мина на преглед в сряда, док ми каза, че всичко му изглежда добре, взе секрет за МБ и за цитонамазка, може би другата седмица ще са готови. Пита ме "Ти женана ли беше?", казвам "да, женана съм" и той "ами я виж в каква хубава овулация си, що не си направите едно бебе"  Girl_hide
Та така, посмях се с него  girl_wink

Късмет на всички от сърце  heart

Плами, може да е от имунизацията и според мен  good
Аз с тази Т - базална така и не се наканвам да меря, защото обикновено успявам да забележа по ЦС кога ми е овуто, но във втория период от цикъла, напоследък Т ми (телесната) винаги е над 37. В началото си мислех, че все нещо се разболявам, че не съм вред, защото преди не съм забелязвала. Но, след като измерих, че по време на цикъла, и малко след него спада под 37, предполагам, че си е от това. Знам ли и аз - никак не ми се иска всеки ден да меря и да сравнявам и без това се сещам само вечер за мерене  pardon

Да допълня с едно събитие по случай днешния празник:
http://www.see.bg/bg/place/view/148/
« Последна редакция: март 25, 2011, 11:46:06 от bubka » Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #88 -: март 25, 2011, 12:55:29 »

Здравейте! Честито Благовещение! Аз не съм сигурна какво става с мен, но само се надявам... smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 25, 2011, 13:10:58 »

Честито Благовещение smile

Звънче, вместо да се надяваш направи един тест, ако е отрицателен отиди на лекра.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines