Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 16:31:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата II-ра част  (Прочетена 221708 пъти)
 
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #240 -: март 12, 2013, 12:38:15 »

Mucka<3 Bravo темата наистина е оригинална  smile и нещата, които сте измислили до момента са супер smile
може да помислите за игри по време на сватбата, в които да преплетете елементи от темата - например нещо със свирка(това може да ви е подаръчето за гостите), рефер, картони..
Имайте предвид, че запалените фенове може да се издразнят ако ги сложите на маса, именувана с футболен отбор, който не харесват.. nea

evyevy дървената тема е страхотна!!  Bravo тези фигурки вие ли сте ги правили?  Oh my ...
Страшно ми хареса втората дървена покана, тази с дървото и издупчените листа  smile
есенната тема според мен е страхотна - но там акцентите са оранжево, червено, жълто, кафяво... pardon дървото би се вързало много добре  good
Иначе с "дърво" най-ми стоят добре птичките - гнезда, кафези, къщички за птички, само птички... изрязани от дърво smile и с пеперудите и с птичките според мен може да си позволиш да е малко по-шарено и да ползваш дори няколко цвята, между които се колебаеш  good аз те съветвам по-скоро да тръгнеш по обратния път - виж с какви материали разполагаш (калъфи, панделки и тн), защото е много досадно да си харесаш определен цвят/нюанс да се запалиш по него и после да се окаже че не намираш точно него в материалите, с които ще правиш декорацията  nea
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #241 -: март 12, 2013, 12:40:04 »

Мацки помогайте  girl_impossible От тема на сватбата огън, сега коренно си променихме желанието  pardon Темата ще е футбол  yahoo Решихме го, защото златото ми предложи на стадион на полувремето на мач, пък и двамата много обичаме да гледаме футбол, а той и да играе smile За момента мислим изнесения ритуал да е на стадион, тортата да е футболна http://zaharo.info/node/395 , масите да са с имена на футболни отбори и още няколко дреболии, които да бъдат на футболна тематика smile Чудя се единствено дали да заменя тривиалните покани с билет за мач  pleasantry Какво ще кажете?  give_rose

Страхотна Идея! Ще избягате от тривиалности като пеперудки и ангелчета smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: март 12, 2013, 12:56:27 »

emocia_wa, за имената на масите си права good Сред гостите ни има доста запалени футболни фенове, така че ще се съобразим с това  give_rose  Относно подаръчетата за гости имам много идеи и направо не знам какво да правя  girl_impossible Имам една позната, която може да ми направи каквото си поискам или да надпише подаръчетата...Хубаво ще помислим за тях, защото е важно гостите да останат доволни  smile За картоните не се бях сетила...но може да се измисли някоя игра  danceg Иначе в поканите за сватбата ще бъдат споменати имената на реферите (кумовете)  yahoo
Качвам снимки на жартиера  yahoo


* Arsenal garter.JPG (15.5 KB, 300x225 - видяно 3252 пъти.)
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: март 12, 2013, 13:05:24 »

Таблото с разположението на масите мисля да изглежда по този начин:


* табло.JPG (70.11 KB, 800x565 - видяно 302 пъти.)
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #244 -: март 12, 2013, 14:00:05 »

тези фигурки вие ли сте ги правили?
   Емоция, фигурките от снимката не са наши, но можем да ги направим. Начинаещи сме, но ентусиазма е голям smile
   Това с "издупчените листа" не е покана, а сватбен албум  girl_wink
   Основният ни цвят ще е шоколадено кафяво, това поне се знае със сигурност (харесала съм панделките за калъфите вече), за цветния акцент, както писах по-горе се колебая между светло зелено, розово и тюркоаз. Това с птичките е интересна идея. Аз не знам защо си харесах пеперуди, хем ми се струва много изтъркано вече. От друга страна, ако избера "дървената" тема с птички или пеперудки, не ми хрумва какви биха могли да бъдат подаръчетата за гостите - дървено птиче или пеперудка ми се струва постно, просто така една фигурка цопната; мислех си, че може да изрежем инициалите си и някакси да ги вържем с птиче или пеперудка...Птичето ме притеснява, че изрязано от дърво изглежда семпло, тъй като не е 3D, нали си го представяте - очертавате птиче на лист хартия и го режете...сега си мисля, че може и с пирографа да го барна тук-там smile Притеснява ме и че ако избера за акцент зеленото, не си представям пеперуди или птичета в такъв цвят, същото важи и за тюркоаза, а и розови птичета няма smile
    Май трябва да мисля за друга тема..
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #245 -: март 12, 2013, 15:28:44 »

evyevy права си, че само изрязани птичетата ще са семпли - аз го предложих точно защото ще е лесно за изработка smile иначе можеш да си поиграеш - или с пирографа (може да се получат уникални неща) да ги изрисуваш или да ги декорираш с декупаж, плат... Girl_hide  точно по този начин ще станат пъстри и весели :)много красиво би било ако са с връвчица/панделка за да се окачат някъде. да не говорим, че можете да направите истински мини дървета, поставени на всяка маса и да ги окичите с тези птички(а защо и да няма накацали пеперуди от хартия примерно), които после всеки да си вземе за спомен  Wink
иначе за цветовете не си права - при птиците и пеперудите има страхотно голяма цветово разнообразие Wink
http://www.youtube.com/watch?v=LVQI444mCAQ - райските птици например са супер красиви, пъстри и екзотични Wink

Mucka<3 разположението на масите изглежда супер!  Bravo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: март 12, 2013, 16:10:37 »

От известно време се замислям за имената на масите и тъй като темата е слънчогледи и жито си мислех имената на масите да са имената на различни сортове слънчоглед. Но първо ненамирам имена на сортове, които да са подходящи и другият проблем е че едва ли гостите знаят и един сорт слънчоглед и сигурно ще се чудят какви са тези имена.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: март 12, 2013, 16:24:51 »

От известно време се замислям за имената на масите и тъй като темата е слънчогледи и жито си мислех имената на масите да са имената на различни сортове слънчоглед. Но първо ненамирам имена на сортове, които да са подходящи и другият проблем е че едва ли гостите знаят и един сорт слънчоглед и сигурно ще се чудят какви са тези имена.
в този случай, заради житото, може да кръстиш масите на различни видове хляб-  бял хляб, добруджа, многозърнест хляб   и т.н . Или на производните на хлебните изделия- баничка, питка, кифличка  smile blum
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #248 -: март 12, 2013, 16:29:39 »

   Емоция, тези птичета са разкошни, танца им е уникален smile Аз май не знам какво искам, хем пеперудки, хем банални, хем дървени неща, хем не знам какви точно...Ще си дам малко време да ми се избистри главата, като междувременно ще продължавам да ви следя.
   Рататуи, и аз така, освен персонализираните тейбъл картички, ми се иска всяка маса да си има име, но, както казах още не съм избрала конкретна тема - ако е "дървена" не ми допада отделните маси да са наречени дъб, бук, бреза.., от друга страна, ако темата е пеперуди - различните класове пеперуди също не ми се струва удачно. Нищо не ми хрумва и за тема слънчогледи, а житото го свързвам с различните видове тестени изделия - хляб, питка, кифличка.., но не ми се вижда много подходящо.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #249 -: март 12, 2013, 17:28:33 »

ratatui не мисля, че някой ще се сети от имената, че това са сортове слънчоглед... nea ще е странно  smile сигурна съм, че ще успееш да "обогатиш" темата и ще ти хрумне още нещо, подходящо за целта  good
evyevy ако ти допадат птичките, може отделните маси да са с известни имена на птички(кос, славей, чучулига...), даже, ако са с хубави песни, може да подарите на гостите и диск с такава музика - докато рових в you tube попаднах на такива подбрани изпълнения и беше много приятно smile
има време, помисли - сигурна съм че с времето ще ти се доизбистри концепцията Wink
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: март 12, 2013, 17:59:38 »

От известно време се замислям за имената на масите и тъй като темата е слънчогледи и жито си мислех имената на масите да са имената на различни сортове слънчоглед. Но първо ненамирам имена на сортове, които да са подходящи и другият проблем е че едва ли гостите знаят и един сорт слънчоглед и сигурно ще се чудят какви са тези имена.
ratatui, не знам какво ме прихвана, но реших да се зачета малко за слънчогледа и се оказа, че имената на сортовете хибриди, специално в България са много интересни... Албена, Сантафе, Сан Лука, Мусала, Диамант, Перла и др. А за гостите, моето лично мнение е, че каквито и имена да сложиш на масите, едва ли ще хванат смисъла веднага. Така или иначе, който е малко по заитересован, ще пита girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: март 12, 2013, 18:04:44 »

Много ви благодаря! Може би ако намеря подходящи снимки на всеки сорт слънчоглед и на самите снимки напиша имената на /съответно масата/ ще стане ясно. Ав крайна сметка едва ли повечето хора това ги интересува.
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #252 -: март 12, 2013, 20:46:43 »

    Емоция,  Bravo  yahoo даваш страхотни идеи - започвам да гледам по-позитивно на птичките, половинката много хареса идеята за истински мини дръвчета по масите, каза, че после може да си ги засадим някъде smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #253 -: март 12, 2013, 23:11:15 »

evyevy  smile а всъщност, ако се спрете на "дървената" тема може да си направите ритуал по засаждане на истинско дърво - символизиращо едно ново начало, какъвто е и смисъла на брака. така всяка година ще виждате колко е пораснало и как връзката ви расте и се развива с него  smile
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #254 -: март 13, 2013, 01:42:38 »

evyevy  smile а всъщност, ако се спрете на "дървената" тема може да си направите ритуал по засаждане на истинско дърво - символизиращо едно ново начало, какъвто е и смисъла на брака. така всяка година ще виждате колко е пораснало и как връзката ви расте и се развива с него  smile
  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines