Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 11:13:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 154345 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: май 21, 2011, 17:49:32 »

А може ли да сложиш няколко снимки и тук на оригинала и тези, които са ти пратили за да видят и момичетата за какво става въпрос и те да преценят. Предполагам ще е от полза за тези ,които са решили да използват сайта.
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #271 -: май 22, 2011, 17:01:19 »

Ох много съм зле. Съвсем изключих че мога просто да кача снимките в галерията  blush . Сега като ги разгледах пак май не са всичките толкова лоши, просто в първия момент много се разочаровах, защото все пак не са дори подобни като на оригиналната снимка, но май моите очаквания са твърде високи  girl_wink . Мисля, че дори да избера една дантела и да си поръчам болерото, то така и така няма да изглежда като на снимката, защото дантелата е съвсем различна. Снимките са в галерията ми.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: май 22, 2011, 19:27:00 »

Да, наистина не са чак толкова лоши good Според мен, ако избереш някоя от по изчистените, ще е добре, няма да е натруфено, а и тези с по-едрата шарка наиситна са малко като перденце...nea
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #273 -: май 22, 2011, 20:34:55 »

Сандри, може би те нашиват някакви камъчета, лоторки или мъниста отгоре и става по-добре. Но някои от мострите са много груби ...С ужас си представям полата на роклята ми обвита с последното перде...
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #274 -: май 22, 2011, 20:39:19 »

Хмм това е идея! Мерси!  danceg Ще питам Анн дали пришиват разни неща така че да прилича на оригинала и ако го правят може би ще си поръчам. То и аз бих могла да си ги пришия ама хич не ме бива в това а време и пари за експерименти нямам  pardon .
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #275 -: май 23, 2011, 00:39:42 »

На мен също не ми се струват чак толкова лоши, естествено виждала съм по-добри, но все пак тук говорим и за цена.
Между 4-тата и 8-мата снимка има добри попадения. Смятам, че след като им се пришият някакви камъчета биха изглеждали добре. Ти на коя дантела си се пряла евентуално? Желая ти успех с болерото, без значение дали ще го поръчваш от този сайт или друго място smile
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #276 -: май 23, 2011, 00:52:06 »

Мда колкото повече ги гледам, толкова повече се убеждавам, че не са съвсем лоши  funnytooth . И все пак се радвам, че поисках да ми прати снимки и мисля, че всяка булка поръчваща от подобен сайт е добре да го направи. По-добре да видя сега за какво става дума и да мога да преценя дали ми харесва и т.н.т. от колкото да дам 30 евро и да ревна, че не е това което съм очаквала  girl_wink .
Мисля, че петата или шестата от ляво на дясно биха отивали на роклята ми най-много. Ествствено, ако има някакви мъниста зашити, защото така ще е наистина като перде в сравнение с дантелата по роклята ми (снимка е галерията).  scratch one-s head Аз всъщност харесах точно това болеро, защото ми се стори, че дантелата е подобна на тази по роклята ми, иначе красиви болеренца има под път и над път, ама нали трябва да си пасне... А от там където си взех роклята ми казаха, че биха могли да ми ушият, ако сама си намеря подходяща дантела и ще ми излезе минимум 100 евро  crazy . За това и сега търся онлайн и съм безкрайно благодарна, че я има тази тема и вас момичета  give_rose .
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: май 24, 2011, 10:49:29 »

Sandri, аз се извинявам предварително за поста, който ще направя, не е с цел да обиждам smile Доколкото виждам от тези снимки, според мен само последната снимка е на дантела, точно тази, която оприличавате на перде, наистина не е красива, но е дантела. Другите снимки са на тюл с бродерия, като тези, от които се прави булото. Преди много време, когато леля ми се омъжваше беше с рокля, цялата от дантела и аз като шаферка бях със същата рокля, за съжаление нямам снимки, за да кача, но оттам добих представа какво точно е дантелата и определено има разлика от тюла с бродерията. Пожелавам ти успех!
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #278 -: май 24, 2011, 11:07:37 »

Благодаря за поправката! good На немски и английски се води дантела и за това така го казах  smile . Ако на бългаски има дуга дума ще използвам нея. Аз с доста термини не съм много наясно, защото само първите си 9 години съм живяла в България.  pardon
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: май 24, 2011, 11:19:52 »

Sandri, споко и аз не знаех,че на това му се вика тюл с бродерия  Ashamed sarcastic  pardon
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: май 25, 2011, 09:10:45 »

Няма ли някакви новини за роклите, които чакаме! Моникамария, няма ли новини за твоята рокля, че всеки ден по няколко пъти рефрешвам страницата и я чакам!
Активен
pandelka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51



« Отговор #281 -: май 25, 2011, 13:12:53 »

Sandri мила, защо въобще ще си взимаш такова болеро. Та рокличката ти сама по себе си е хубава и мисля , че е излишно друго. А и само главоболия може да си докараш. Това си е моето мнение все пак.

Не е по темата
« Последна редакция: май 25, 2011, 14:46:21 от fiibi_bg » Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #282 -: май 25, 2011, 17:29:04 »

pink_panther и аз чакам новини за роклята! Дано Моникамария скоро пише какво е станало, защото роклята беше прекрасна и ако не я получи ще е много жалко...

 Offtopic
pandelka дебели са ми ръчичките и искам нещо да ги прикрива  funnytooth . В магазина от който си взех роклята ми дадоха едно болеро да пробвам и бъдещия младоженец каза, че иска задължително да съм с болеро, защото много ми отивало  pardon . Наистина седи перфектно, но 100 евро за едно парцалче не ми се дават  nea . Сега продължавам да следя ибей и амазон, за евтини болеренца, но при такова нещо мисля че цената си личи и вече се чудя и аз дали изобщо да си взимам...
Не съм писала на Анн от другия сайт дали ще зашият мъниста на тюла с бродерия ( blum ) , защото все забравям. При всички случаи роклята на соуллесс е много красива и е от същия сайт, така че явно си вършат работата добре...
Активен
nhristova
Новак
*
Публикации: 16


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: май 26, 2011, 08:06:06 »

Sandri, можеш да попиташ Анн дали не могат да измислят вариант с органза с апликация/бродерия. На моята рокля горния слой не е дантела, а бродирана органза, върху която са зашити перлички и камъчета. Просто като идея.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: май 26, 2011, 23:06:12 »

pink_panther, мила, утре отивам в пощата да питам има ли нещо за мен, било то пакет или известие от митницата. Тракинг номер така и не получих и не знам въобще какво става. Утре ще искам и ескалиране на диспута към покупката ми и съм сигурна, че ще вземат решение в моя полза, защото глупавия китаец не ми отговори в самото дело, а на личния ми мейл, без съобщението да минава през ибей. Благодарение на това ибейците ще решат, че нямам никакъв отговор въобще. И да ви кажа нямам никакво намерение да връщам пари дори да ми дойде роклята! Отказах се, колкото и да исках да бъда честна! Просто нервите ми не са безплатни! nea
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines