Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 18:34:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 260195 пъти)
 
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #225 -: март 25, 2011, 11:24:08 »

да,това е добра идея,мисля ,че ще се възползвам yahoo
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #226 -: март 25, 2011, 11:24:45 »

Според мен шлейфът е по-скоро неудобство, отколкото атракция. Стои добре единствено на фотосесията, когато имате време да го разположите какво трябва и по време на "въвеждането" на булката в църква, ресторант - много е сладко малките шаферчета да го държат отзад. Бъдещата ми зълва беше с рокля с шлейф на сватбата си, която беше с 10-ина такива копченца за закачане и скъсяване на шлейфа - е, няма такова неудобство. Аз бях тази, която й помагаше със закачането, те се откачаха през 1 час, като някои от тях направо се скъсаха. Лично аз ще си търся рокля без шлейф smile
Активен
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #227 -: март 25, 2011, 11:31:09 »

на мен ми се иска да имам шлейф,макар и малък ,но както казваш стои добре,но само на снимка.......... sad
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: март 25, 2011, 11:38:40 »

По мои впечатления, не е удобен шлейфа. Аз като пробвах такива рокли в момента в който нправя 1-2 крачки и се завъртя, той се събира и оплита около краката. Освен това, номерът с копченцата работи до първото хоро, когато те настъпи някой и хоп - пак провиснал шлейфа. Един съвет - ако си вземате такава рокля не разчитайте само на тези копченца, а си вземете игла и конец. На една приятелка с наистина много качествена рокля от 1500+ й шихме шлейфа цяла вечер  blush
Помисли също дали не може /аке ще си шиеш/ роклята да има нещо като подвижна пола с дълъг шлейф, която да се свали за танците, а отдолу да си остане роклята /дано стана ясно това което имам в предвид/ girl_wink
« Последна редакция: март 25, 2011, 13:40:36 от kala » Активен
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #229 -: март 25, 2011, 11:53:38 »

да,добих представа какво имаш в предвид,но моделът ,който съм си избрала не го позволява ,все пак благодаря за идеята....,незнам какво да правя ,разколебана съм да избера практичното и удобното или това ,което харесвам
Активен
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #230 -: март 25, 2011, 11:59:50 »

междудругото искам да ви попитам момичета,незнам дали тук му е мястото ,но ще ви бъда благодарна да ми отговорите...мислех да  шия роклята си в "Лита"  и искам да разбера дали сте чували нещо за тях,за работата им.Като цяло не съм очарована от моделите ,които те предлагат ,но мисля,че работят добре в същото време ме притеснява дали ще успеят да направят това което искам....мисля,че ще полудея
Активен
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #231 -: март 25, 2011, 12:57:32 »

Айде пак аз biggrin Моята беше с шлейф, че и с 2 дълги "пандели", които се спускаха по шлейфа. Еми, наистина супер красиво стои, обаче аз само в ритуалната зала го бях пуснала, после като сложих копчето и така до края ... Хич не се и сетих да го пусна за снимките и даже нямам хубава снимка на роклята отзад. Но нямах проблем с копчето на шлейфа, де. Та според моя опит - ако можех да се върна назад, бих си взела рокля без шлейф. smile
Активен
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #232 -: март 25, 2011, 13:15:52 »

 :)можеби имаш право ,защо да го има като ефектът няма да се вижда
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: март 25, 2011, 13:46:02 »

chanel4e , още нещо се сещам - аз също харесвам шлейфовете, ни исках да ми е предимно удобно за танци, затова бях решила вместо шлейф да си взема много дълъг воал, който да се влачи царствено след мен за ритуалната зала и снимките.
В крайна сметка, ще съм с къс, но роклята, която си взех не й подхождаше друг  pardon
Относно Лита - чела съм и хубави и не толкова хубави мнения из форумите, но мисля че ако достатъчно ясно им кажеш какво искаш, ще го направят...все пак са от доста години в бранша до колкото знам  good
Активен
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #234 -: март 25, 2011, 13:52:15 »

много ви благодаря за отговорите,страхотни сте
Активен
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #235 -: март 25, 2011, 13:55:07 »

kala,междудругото адски ми харесва снимката ти,тоест букетът на профилната снимка ,бих искала същият но в лилаво...... smile
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #236 -: март 25, 2011, 16:51:17 »

Здравейте и от мен smile Аз ще се женя чак на есен и честно казано още не мога да повярвам. Предполагам, че повечето от вас също са си мечтали винаги да са булки, а сега като дойде и моят момент все ми се струва, че не е истина! И вместо да се чудя дали наистина е толкова хубаво, за да е истина, реших да започна да преглеждам различни сайтове за рокля. Знам, че може би още е малко раничко, но знам че ей сега ще мине времето и ще ме свари неподготвена smile Още от малка, мечтата ми за рокля е да е огромна, бухнала и т.н. и т.н. Разгледах доста от сайтовете, но единствения който истински ме впечатли беше този с роклите на Hollywood Dreams - http://www.hollywooddreams.co.uk/  yahoo Всички рокли там ми харесаха, проста са невероятни, нооо търсих и до колкото открих роклите нямат представителство в България.  :'( Ако някой от вас е чувал за тази фирма или случайно знае дали някъде в България има представителство, ще съм много благодарна ако каже  smile
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #237 -: март 27, 2011, 15:17:31 »

Момичета, да се запиша и да се похваля едновременно smile Вчера си взех роклята и съм много щастлива. Получила се е невероятно красива. Много съм доволна и мисля, че ще се чувствам освен като принцеса  и излкючително комфортно в нея. Имах известни притеснения преди да я видя готова, но сега мога да кажа, че е страхотна.  blum Съжалявам, че не мога да ви покажа още снимки, за да дадете оценка и вие, но скоро ще направя и това smile Толкова съм развълнувана...
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #238 -: март 27, 2011, 16:37:41 »

 Bravo Честитоооо! Хайде, чакаме снимки с нетърпение! Или поне описание на модела... give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 27, 2011, 19:51:19 »

Момичета, искам да ви покажа един сайт с уникални рокли, на който попаднах случайно! Страхотни са heart, но за съжаление са Хамерикански! sad

http://www.marysbridal.com/bridal.html
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines