Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 18:29:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 260156 пъти)
 
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 02, 2011, 20:40:10 »

искам да си купя рокля до 1000лв,а пък харесвам все едни скъпички които не подат под 1600лв
моля ви за помощ с сайтове на хубави салони за рокли
Благодаряя!!!
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #31 -: февруари 02, 2011, 21:14:55 »

Здравейте момичета! Моята сватба е на 14 май и вече съм си поръчала роклята. Даже в други ден съм на първа проба. Аз все харесвах рокли от порядъка на 2000лв, а не ми се искаше да отделя повече от 900. Ама по по-евтините салони рядко има хубави модели. Обиколих цяла София и Бургас 2 пъти.
Най-накрая си харесах по интернет един модел на St. Patrick и го поръчах при едно момиче, на което наистина имам доверие защото всичките й неща са страхотно ушити. Каза ми, че ще излезе около 750лв, което ме устройва напълно. Но наистина работи качествено и знам, че няма да остана разочарована.
Така че, моето мнение е ако знаете какво ви стои добре, не се колебайте да поръчате в друг салон модел, които сте видели някъде и ви е харесал. Но трябва да обърнете внимание на изработката и качеството на готовите рокли в салона. Защото това е качеството, което можете да очаквате и за поръчката.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 03, 2011, 10:28:17 »

хубаво е че има някой на който може да се довериш и той да ти я ушие,тук в стара загора доколкото съм чувала няма такова място,качи снимка да я видим като  модел роклята....
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 03, 2011, 11:24:19 »

Здравейте! Най-накрая и аз успях да кача снимки на моята рокля. Моята сватба е на 4 Юни, но съм толкова развълнувана, че май подготвих почти всичко  yahoo. Най-важното за мен си остава роклята!!! Надявам се да я харесате и да споделите мнението си girl_wink
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 03, 2011, 13:47:01 »

Здравейте! Най-накрая и аз успях да кача снимки на моята рокля. Моята сватба е на 4 Юни, но съм толкова развълнувана, че май подготвих почти всичко  yahoo. Най-важното за мен си остава роклята!!! Надявам се да я харесате и да споделите мнението си girl_wink
cvetina_ilieva, поздравления за избора! И аз като теб май открих сезона на сватбените покупки доста рано и то именно с роклята  girl_wink
Аз се сдобих с моята още Ноември (въпреки, че плана за сватбета беше за май, не за септември...)... но така се получи, не беше по план, но съм уверена, че няма дреха на света, в която да се чувствам по-добре на този ден.
Така че мненията на околните нямат никакво значение - важно е каква емоция ти носи роклята и как се чувстваш, когато си облечена с нея.
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #35 -: февруари 03, 2011, 16:57:51 »

Cvetina роклята е прекрасна. Наистина уникална. Много се радвам за теб.
И аз качих снимка на модела, който съм харесала в галерията. Утре съм на първа проба и много ми е нервно.
Аз се сдобих с моята още Ноември (въпреки, че плана за сватбета беше за май, не за септември...)... но така се получи, не беше по план, но съм уверена, че няма дреха на света, в която да се чувствам по-добре на този ден. 
Ava , страхотно е, че така усещаш нещата. Всяко момиче трябва да се чувства най-красивата на своя ден и за мен роклята най-много допринася за това. Дори бъдещата ми свекърва казва, че булката е най-важна - всички нея гледат smile
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 03, 2011, 20:06:42 »

Cvetina роклята е прекрасна. Наистина уникална. Много се радвам за теб.
И аз качих снимка на модела, който съм харесала в галерията. Утре съм на първа проба и много ми е нервно. Ava , страхотно е, че така усещаш нещата. Всяко момиче трябва да се чувства най-красивата на своя ден и за мен роклята най-много допринася за това. Дори бъдещата ми свекърва казва, че булката е най-важна - всички нея гледат smile

Поздравления за красивата рокля give_rose Наистина ми останаха очите в нея. Мисля, 1е ще си истинска принцеса  blush
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 03, 2011, 21:06:12 »

Момичета,  разбирам ввълнението на всяка от вас когато се сдобие с нейната рокля, но гледайте да си честитите на лични, защото така темата само се разводнява!
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 03, 2011, 22:57:34 »

някой случайно да знае какви са цените на роклите  в
Булчинска къща ХОЛИДЕЙ – дизайнер Таня Манова,адски много техни модели ми харесаха но ме притеснява че ще са доста скъпи,моля ви за инфо
Активен
miroslava_z
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #39 -: февруари 04, 2011, 07:40:46 »

 Dany_87 , Холидей беше булчинската къща, в която като влязох, едва си тръгнах. Толкова много модели ми харесаха!  yahoo Но си на прав път, че не са евтини, поне според мен. Тези модели, които аз пробвах варираха между 680 до 1490лв.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 04, 2011, 10:07:42 »

ами,аз мисля че съм склонна до отделя до 1100 най-много1200лв какво ще кажеш според дали ще се уредя с хубава рокля от там за тези пари..... smile smile
Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #41 -: февруари 04, 2011, 11:04:07 »

Новата колекция на София Борисова е представена DIFFERENT 2011 - опитвам се да намеря снимки на булченските рокли, но все още не са ги публикували  tease
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 04, 2011, 11:34:14 »

Момичета, скоро да сте ходили в салон "Арети" в София - представителите на Demetrios?
Има страхотни рокли от колекцията за 2011... а какви ли са цените ?  angry
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 04, 2011, 12:27:58 »

доколокото знам са на 1800лв
Активен
bilianag
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #44 -: февруари 05, 2011, 11:08:55 »

Момичета, това ще бъде моята рокля, ако намеря кой да ми я ушие  huhhuh.gif
Бихте ли ми препоръчали ателие, от което сте доволни?
Благодаря  smile


* Vintage-Wedding-Dress.jpg (45.61 KB, 400x544 - видяно 439 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines