Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:15:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Изберете град  (Гласуването приключено: март 16, 2011, 13:58:07 )
Дряново - 7 (16.7%)
Елена - 25 (59.5%)
Троян / Чифлика / - 10 (23.8%)
Общ брой гласове: 42

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща 2011  (Прочетена 103963 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 29, 2011, 23:09:01 »

Моят глас е за Костадинови къщи, но ако се спрете на хотел Елена съм ОК! good Претенциите ми за вечерята ги споделих! За музиката нямам претенции! smile
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 29, 2011, 23:21:07 »

Аз подкрепям мнението на бубка за значението на мястото и наличието на осигурена музика за вечерята good Фийби имаш ли мнение дали хотелът разполага с добър ресторант или ще търсим друг извън него Girl_hide
Активен
SamVimes
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12



« Отговор #167 -: март 30, 2011, 09:57:31 »

От името на Деничка Звездичка и от името на моя милост, потвърждавам заявката: стая със спалня и климатик (ако съществува опцията) за нощувка в събота вечер. Нямаме против хотел "Елена", за да не се цепим от колектива. Ако в хотела няма места - къщите също са опция. Ще дойдем в събота сутрин.

NB! Можем да возим двама души с нас - колата ни е голяма. Не сме подходяща компания за двойки с деца или за непушачи, тъй като слушам силна музика, пуша и карам много бързо.  tease

По отношение на музиката: да благодарим на Фийби, за това, че ще се опита да осигури такава, ако правилно съм разбрал. Би ни се искало да не е само чалгия, а е хубаво да е поне смесена, за да има, както се казва, за всички. Аз, например, съм болен рокаджия, но едва ли много са като мен, така че нямам право на претенции. Все пак е хубаво да се спомене на DJ-я, че е добра идея да е подготвен разностранно, иначе от един момент насетне, ако DJ-я не се инструктира да се подготви, се почват нескончаеми гюбеци, но... Както се казва, и така да стане, не е фатално - музиката на един купон е функция на мнозинството и в това няма нищо лошо. Важно е да е весело!  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 30, 2011, 10:01:28 »

И аз си потвърждавам двойната стая със спалня  blum Една нощувка /събота/  smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #169 -: март 30, 2011, 11:08:29 »

Национална среща на форума 2011г., гр.Елена, хотел "Елена"

Списък на потвърдилите нощувка досега по ред на записване:
1. AnGeL oF lOvE - 1 нощувка на 14.05.2011г., без предпочитания
2. valka27 - 1 нощувка на 14.05.2011г., стая със спалня
3. Деничка и SamVimes - 1 нощувка на 14.05.2011г., стая със спалня, с климатик (може и апартамент със спалня, ако няма свободни стаи)
4. moyra - 1 нощувка на 14.05.2011г., двойна стая
5. miss TM - 1 нощувка на 14.05.2011г., самостоятелен апартамент, с климатик
6. gucci - 1 нощувка на 14.05.2011г., стая със самостоятелна баня
7. Nataliya - 2 нощувки на 13-14.05.2011г., двойна стая със спалня, с климатик
8. Monikamaria - 1 нощувка на 14.05.2011г., още не знае каква стая ще резервира
9. lionelsa - 1 нощувка на 14.05.2011г., стая със спалня, самостоятелна баня
10. fiibi_bg
11. Селвет - 1 нощувка на 14.05.2011г., стая със спалня
12. Нади Шопова - 1 нощувка на 14.05.2011г., без предпочитания
13. maria_lakova - 1 нощувка на 14.05.2011г., стая със спалня (при възможност и с детско легло, ако дават от хотела)
===========================
Общо: 1 нощувка на 13.05.2011г.
          13 нощувки на 14.05.2011г.
Общо стаи - 13 броя, от които: 8 стаи със спални, 1 апартамент, 4 двойни стаи (може и те да са спални)
===========================

Към съфорумките, които не са потвърдили нощувка, а само идване на срещата - момичета, моля ви, дори да не сте сигурни за идването, поне напишете дали да резервираме стаи за вас и какви, или ще си организирате престоя сами. И пишете до четвъртък най-късно, за да имаме идея за брой хора в хотела. Благодаря!

Фийбс, въпросите за хотела след обобщение са следните:
1. Всички стаи ли са със самостоятелни бани?
2. Как се отоплява хотелът, има ли климатици в стаите?
3. Какъв е ресторантът, там ли ще правим вечерята?
4. В цената на нощувката какво влиза?
5. За вечерята ще плащаме ли някаква определена цена или ще сме на свободна консумация, или това влиза в цената за престоя?
6. Ако ресторантът е в битов стил, да се уточни музиката, да не е единствено фолклорна или чалгия.
7. Могат ли от хотела да предложат пакет, подобно на тази промоция от сайта им с някаква групова отстъпка: нощувка+вечеря за събирането+закуска = цена на човек.
Нощувка + закуска - 19 лв. / човек
Нощувка + закуска + вечеря - 24 лв. / човек
Нощувка + закуска + обяд + вечеря - 28 лв. / човек


Както и тази:
Празнуване на Рожден ден - 35 лв. / човек!
Нашето предложение включва нощувка + закуска + празнична вечеря!


В този случай може би ще трябва да харесаме единно меню за вечерята за всички или да си останем на свободна консумация, или пакет, но нека имаме варианти.
« Последна редакция: март 30, 2011, 16:39:58 от Деничка Звездичка » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 30, 2011, 11:30:24 »

Деничка, и за мен е най-удачно да изпозлваме пакетна услуга. good
Чакам с нетърпение резултата от проверката на fiibi_bg

А колко са реално потвърдилите? Не беше ли по-голяма бройката? Мисля, че най-добре отговорниците по райони да се свържат с всички, за да знае fiibi_bg с точност колко и какви стаи търсим.

Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #171 -: март 30, 2011, 11:51:15 »

Нинче, написах във ФБ съобщение на всички потвърдили, колебаещи се и поканени, да влязат в темата и да пишат. Около 30 човека бяха потвърдили предишния път, но меродавна, мисля, специално за нощувки, е бройката сега. Ако някой допълнително разбере, че може да дойде на срещата, може да спи и на друго място, а да си е с нас на вечерята, но пак трябва да напише. Иначе не е сериозно към останалите.  pardon

Моля някой от модераторите да сложи в полето с новината нещо от сорта на това, че до утре, 31.03.2011г., е финалното записване за националната среща и идващите трябва да потвърдят задължително в темата дали ще искат нощувки.
« Последна редакция: март 30, 2011, 11:59:53 от Деничка Звездичка » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 30, 2011, 12:28:54 »

Ще прозвъня варненските мацки, защото напоследък са много ангажирани и не влизат в нета. girl_wink А не ги виждам в списъка.
« Последна редакция: март 30, 2011, 12:31:37 от lionelsa » Активен
Нади Шопова
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #173 -: март 30, 2011, 13:14:39 »

Пишете ме и мен! Двойна стая, не държим да е спалня (може две отделни легла) и на климатик на държим - каквото има  yahoo само за 14.05 вечерта.
П.С. Ако има някой от Русе и региона да пише smile
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 30, 2011, 13:52:48 »

От последния списък на Деничка не са писали 7 момичета: angel4e,Вероника,Слънце,maria_lakova,Lora Toteva,nandyyy,Butterfly girl_wink Като гледам все сериозни дами и преполагам скоро ще се включат и ще потвърдят съвсем твърдо tease
Активен
Нади Шопова
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #175 -: март 30, 2011, 14:01:57 »

Само да уточня - Аз съм nandyyy! Извинявам се за объркването  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 30, 2011, 14:28:06 »

Съжалявам ,че не се включвам активно този път,но в момента при мен е доста натоварено и има доста промени.Ще се чуя със Слънце и с Мимето да и кажа да се включи в темата и да потвърди.
Аз съм човека ,който миналия път беше ядосан-падна ми се стая със санитарен възел за 4 човека,проблемен бойлер-тоест липса на топла вода,липса на ток в един момент,студено беше.Това не ми попречи да се забавлявам ,но определе имаше момент в който бях доста ядосана.Но не мисля че съм развалила настроенитео на някой-все пак това си беше мой проблем и не съм ангажирала никой с него.Не мисля ,че съм капризна,но аз си бях платила както останалите и не бях очарована от ситуацията.За мен няма значение музиката-слушам почти всичко макар да имам предпочитания.Мисля ,че най добрия избор е ДЖ-ще пуска всичко в зависимост от момента.
Дени страхотно обединение правиш на желанията на всички.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 30, 2011, 15:52:09 »

gucci, Мимето няма да идва, а Слънце сама ще пише малко по-късно. Всички останали нямат възможност да идват.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 30, 2011, 16:04:24 »

gucci, Мимето няма да идва, а Слънце сама ще пише малко по-късно. Всички останали нямат възможност да идват.
Надявам се не став въпрос за мен, защото аз мисля да идвам дори може би с един малък кавалер!  blum
Та за нас една двойна стая със спалня, за да може да спи при нас детето или ако дават детско легло още по-добре, защото ние нямаме преносимо да вземем.  good Нмам претенции за климатик или нещо друго - трябва ни само чиста стая, легла за спане и топла вода в банята.  Girl_hide
За хотела каквото изберете, но май като гледам хотел Елена е по-добрия вариант. Незнам дали ще е добре да вземаме пакет с обяд, ако не знаем какво ще се включва, по-скоро вечеря и закуска ако сме там вечерта, разбира се!  pardon
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 30, 2011, 16:09:30 »

Надявам се не став въпрос за мен
Не, за Мименцето писах. Тя беше под въпрос, дали ще идва.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines