Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:27:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 169736 пъти)
 
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юни 24, 2011, 14:57:34 »

caffein, поканите ви са уникални! Много свежи и различни, а освен това и стилово изпълнението е много добро. Поздравления! smile

Едно предложение от мен - ако обърнете цветовете и е бял фон с червени букви, ще изглежда повече като разлято вино. Сега е по-скоро като разлято прясно мляко. Освен ако не търсите този ефект, разбира се smile
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: юни 27, 2011, 11:19:28 »

Всички файлчета си направих на фотошоп. Картинката на двете човечета с котето, използвах от интернет готова, а другото си го нарисувах сама с помощта на четките на фотошоп  smile малкото допълнение към поканата, също направих на фотошоп. Картата до хотела свалих от сайта му, а Плана за деня си е наше допълнение, за да се ориентират гостите с организацията и да си знаят в колко часа какво ще е, кога се приемат подаръци и т.н. За да могат поканката и "допълнението" да са заедно им сглобих джобче от паус хартия. Ааа да не забравя, пеперудката изрязах с помощта на перфораторче в тази форма. Вече раздадохме голяма част от тези поканки и гостите много си ги харесаха  yahoo
Активен
renirenova
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #362 -: юли 03, 2011, 08:50:03 »

Нашите покани бяха свещ с текст, много оригинално и различно... Определено впечатлихме всички  smile Цената, която ни дадоха беше много добра, но пък и на нас ни трябваха доста бройки...
Важното беше, че излезнахме от общоприетото поканата да е на хартия smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #363 -: юли 03, 2011, 14:44:31 »

Alo_madona много ми харесват поканите ти особено пеперудката много е хубава. Поздравления  Bravo Bravo
А аз искам да Ви попитам дали някой знае на коя програма се правеха поканите и етикетите, защото ми трябва. Извинявам се ако се повтарям знам, че някъде някой я беше казал, но изчетох много а не намерих програмата. Ще съм ви благодарна ако пак я кажете.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юли 07, 2011, 17:28:35 »

Момичета  cray проблем с печатането на поканите....
Ние си направихме файла, с идеята само да ги принтираме и да ни излезе по-евтино, да ама не. Моята сметка беше за цена около 50/60 лв. за 100 броя, е.... най-малко 100 лв. ще отидат само за това, а ще трябва да принтираме и тейбълите и номерата на масите и .... cray
Оскъпяването идва от това, че основния цвят е бордо, надписът е бял и има един златен клас отстрани, та май тази комбинация е една от скъпите....
Ако чуете някъде да печатат евтино пишете, моля  girl_impossible
Снимки в галерията (много си ги харесваме  yahoo, но май ще останат само на файл...)
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #365 -: юли 08, 2011, 14:23:57 »

babyboopk, аз все още не съм разпечатала нашите покани, но съм се насочила към този сайт:
http://print.bg/index.php/bg/product/6 Може да им се обадиш и да ги питаш предварително за цената преди да ги поръчате. Мисля, че е относително евтино (поне аз не съм намерила по-евтино и по-качествено). Мисля и тейбълките и номерата на масите да ги разпечатам при тях.


Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юли 08, 2011, 15:39:48 »

Благодаря ти Барбарона smile Аз имам оферта от тях (наистина по-евтино е от другата оферта, излиза по 1лв. на покана), но...... охххх защо всичко трябва да е толкова скъпо  cray
п.с. Не мога да кача поканите в галерията, защото ги нямам на JPG blush
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #367 -: юли 08, 2011, 15:55:10 »

Здравейте, момичета. Днес започнах да измайсторявам нашите покани, но ми се струва, че не се справям много добре и затова реших да се обърна към вас. Сложила съм снимки в галярията - струва ми се ,че стоят каро незавършени, въпреки, че съм ги показала на 3-ма човека и те не са на същото мнение. Вие какво мислите?
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: юли 08, 2011, 16:58:41 »

katerinciq  много са хубави, но според мен ако изпишеш инициалите ви в долното дясно квадратче, което се оформя, ще стоят по-завършено  girl_wink
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юли 08, 2011, 17:35:45 »

според мен са си добре,особенно тази която е с двете ленти си е супер,според мен не е необходимо нищо допълнително
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юли 08, 2011, 19:57:54 »

katerinciq, и според мен добре изглеждат.  good Да ти кажа, и аз сега се опитвам да измисля някакви пликове за нашите  покани и  моите ми стоят едни такива постни и празни.  pardon
Аз реших, че това се дължи на това че картонът ми е някак си обикновен. Аз не мога да видя твоят дали е такъв. Намерих в една книжарница червен перлен (зашото червени са ми поканите) и мисля, че с него стои много по-добре, така че и ти можеш да пробваш нещо такова.  Но определено мисля, че с двете панделки и напълно достатъчно и няма нужда от нищо повече!  Bravo
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #371 -: юли 09, 2011, 07:49:46 »

katerinciq, и според мен добре изглеждат.  good Да ти кажа, и аз сега се опитвам да измисля някакви пликове за нашите  покани и  моите ми стоят едни такива постни и празни.  pardon
Аз реших, че това се дължи на това че картонът ми е някак си обикновен. Аз не мога да видя твоят дали е такъв. Намерих в една книжарница червен перлен (зашото червени са ми поканите) и мисля, че с него стои много по-добре, така че и ти можеш да пробваш нещо такова.  Но определено мисля, че с двете панделки и напълно достатъчно и няма нужда от нищо повече!  Bravo

Благодаря ти! Картонат ми не е обикновен -  има оранаменти по него, но на снимката не си личи за съжаление. За  съжаление във Велико Търново няма голям избор на видове картони- на всякаде са едни и същи!:(
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юли 09, 2011, 12:23:45 »

katerinciq   Виж в албума ми, специално за теб качих различни монограми, които съм сваляла от нета, ако нещо ти хареса, можеш да изрежеш и да си "сглобиш" монограмче с имената на двама ви... Някъде ще видиш нашия (р и с).  smile

А ето и нашите покани за гости, които вече почти раздадохме...

http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/240705.html
http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/240706.html
« Последна редакция: юли 09, 2011, 12:57:45 от heruvimche » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юли 09, 2011, 14:36:20 »

babyboopk, нямате ли някой познат с принтер. Просто му купете 2 касетки с мастило и готово.  smile Така излиза много по-икономично.
katerinciq, според мен също можеш да добавиш едни инициали, за станат по-завършени. Аз лично ще ползвам топла ембосинг-техника. Страшно красиво става! Тези дни ще покажа моите. Нужни са ти гумен печат (моят го направих за 12лв. в една рекламна агенция и е с нашите инициали), ембосинг-пудра и мастило. Можеш да ги направиш в какъвто цвят искаш. За да добиеш предствата ето: http://www.2elshi.com/tipstricks.html#embossing
Иначе и на мен моите покани не ми харесват съвсем, точно заради картона, който ползвах.  sad Искаше ми се да е перлен, но за 120 покани ще ми излезе 60лв. само за картон!  shok
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юли 09, 2011, 16:43:56 »

Дам, и аз затова се отказах от перления картон.  huhhuh.gif Но пък сега не мога да харесам пликове. Поканите са ни толкова красиви и всички пликове ми изглеждат много простички пред тях. Сега обмислям варианта без плик, ама ще видим.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines