Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 18:25:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 169830 пъти)
 
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #285 -: май 12, 2011, 11:33:49 »

Момичета поканите са ви божествени  Bravo
Другата седмица и аз ше ви покажа моите надявам се да Ви харесат lol))  tease
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: май 12, 2011, 12:51:29 »

Момичета поръчахме си поканите ,заедно с едни много красиви кутийки с бонбонче вътре и табелка с имената на гостите върху кутийката  yahoo
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 12, 2011, 20:45:54 »

Момичета, как мислите дали хората ще им направи впечатление ако им радам поканите без да са в плик и са надписани на синият картон на гърба. Красотата им се губи ако ги сложа в някои бял плик.  blush
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #288 -: май 12, 2011, 21:04:03 »

ellimink, нашите покани са подобни (пак така вързани с панделка отстрани) и не съм ги слагала в плик. Имената на получателите написах на гърба, в долния десен ъгъл. Според мен ще се загуби красотата им, ако ги сложиш в плик. Излишен е. Смело ги раздавайте така good
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 13, 2011, 08:32:44 »

Да споделя и моето мнение smile Аз моите покани ги поръчах заедно с пликове в същия цвят и от същия материал, от който са изработени поканите. Мисля, че трябва да има пликове, защото в крайна сметка човека, на който я давате ще я извади и пак ще си я види, но да пишеш имената на хората по самите покани не ми се вижда добра идея- от това много повече ще им се изгуби красотата, отколкото от един плик, от който в крайна сметка поканата ще бъде извадена.  Другото е, че при нас има хора от други градове, на които ще им ги пращаме по куриер и това е по - удачно с красиви пликове.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: май 13, 2011, 08:33:56 »

И аз мисля,че няма нужда от плик good Така са си много хубави, а от плика няма смисъл. На мен ако ми подарят такава покана, ще махна плика и ще си оставя самата покана за спомен, така че ако имената са на плика - кой знае къде ще отидат....
Активен
godsmack
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #291 -: май 13, 2011, 09:01:36 »

И аз мисля,че няма нужда от плик good Така са си много хубави, а от плика няма смисъл. На мен ако ми подарят такава покана, ще махна плика и ще си оставя самата покана за спомен, така че ако имената са на плика - кой знае къде ще отидат....

Аз лично не смятам,че има полза от плик и наистина след като се извади поканата от плика, плика ще отиде в кошчето за боклук.

Ние нашите покани дори и не ги надписахме,защото не искахме да драскаме по тях, мисля,че е достатъчно ясно когато се разнасят поканите и когато се връчват лично на хората за кого е предвидена  smile
Естествено това е лично мнение smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: май 13, 2011, 09:29:02 »

Ние нашите покани дори и не ги надписахме,защото не искахме да драскаме по тях, мисля,че е достатъчно ясно когато се разнасят поканите и когато се връчват лично на хората за кого е предвидена  smile
Естествено това е лично мнение smile

Е, аз лично бих си ги надписала. Така все пак стават някакси по-лични! Ashamed butterfly Добра е идеята да се надпишат на гърба на поканата. good
Активен
Devora
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: май 13, 2011, 11:52:03 »

Ами пликът е въпрос на лично предпочитание. Нашите са с панделки и ще се измачкат доста, ако ги сложим в плик. Та ще си ги дадем така.  smile
Активен
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 16, 2011, 08:41:14 »

След много търсене, противоречия и "бой" с младоженеца  Girl_hide, най-после и ние избрахме сватбените покани:



Една приятелка сполучливо ги определи като "нежни", а аз се замислих, че и сватбената ми рокля е нежна и напълно си пасват... heart

От лявата страна ще изпишем част (или цялото) стихотворение на Евтим Евтимов- "За две ръце" (любимо мое от 1993г!), а същинският текст все още предстои да бъде измислен. Аз ще го мисля и пак предчувствам, че ще се сбием с булчото.  beating
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #295 -: май 16, 2011, 08:50:33 »

Наистина са много нежни поканите smile Много ми харесват  give_rose
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: май 16, 2011, 13:57:06 »

Лелееееее останаха ми очите в тези покани  judges
Активен
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: май 16, 2011, 14:52:45 »

Много ви благодаря за оценката!  good Радвам се, че ви харесват, защото наистина беше "мътна и кървава"  beating- що каталози с покани се изгледаха, що спорове- на мен ми харесва едно, на него- друго, докато накрая, уморени съзряхме тази покана и двамата се съгласихме: "Това ще е!"  diablo heart
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #298 -: май 16, 2011, 15:05:52 »

Наистина са много красиви  good . Моя годеник пък ми каза аз да ги направя и че ми се доверява хахах  danceg . Като му показах какво съм измислила каза, че са супер и това беше.  biggrin Аз исках малко и той да си каже мнението поне за цветове ама той...
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: май 16, 2011, 15:21:21 »

Sandri
Супер е че си решила да ги правиш сама,и аз бях тръгнала да си ги правя дори и пробни направих,но най -накрая реших че нямам време да направя 80 покани и се наложи да поръчам,успех с творенето и да качваш снимки
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines