Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:29:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 170005 пъти)
 
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #225 -: април 01, 2011, 22:10:39 »

kicky, на мен в настоящия вариант ми харесват поканите. good Аз също си падам по семплите неща. smile
Активен
kicky
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #226 -: април 02, 2011, 00:27:17 »

pinkbird, благодаря! Надявам се и на гостите да им харесат!
sonja, аз много си развалих почерка и не мисля, че ще стане красиво, но ако убедя сестра ми...може да се получи smile!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 02, 2011, 12:35:40 »

Момичета, бързам да се похваля - имеме покани и ние yahoo Готови са, изпратени са по куриер, в понеделник ще си ги вземем - жената от ателието Стемац ме изненада приятно с намерението си още вчера да ги донесе лично вкъщи, понеже била в района, но аз пък не бях, та се поразминахме и все пак Wink Засега много ме радват с обслужването си, ще видя в понеделник и какви покани са ни сътворили, но мисля, че ще продължат да ме очароват smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: април 04, 2011, 13:54:28 »

Днес взех поканите - страхотни са, дори са по-хубави отколкото очаквах yahoo От ателието са ни пратили и подарък - 3 кутии за покани с дизайна на поканите heart Нямам търпение да започнем да ги раздаваме blum


* IMG_1945-1.jpg (51.88 KB, 720x480 - видяно 332 пъти.)
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: април 04, 2011, 17:47:00 »

Сладурани, радвам се много, че ги одобрявате! Наистина направо ми е жал да ги раздадем, ама ще се наложи blum
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: април 04, 2011, 21:07:28 »

soulless, извинявай за тъпия въпрос, предполагам, че си обяснила от къде са ти поканите и каква им е цената, но може ли пак да дадеш линк, адрес, кординати smile много ми харесват и ако ме устройва цената, ще се възползвам, щом си доволна. Може и на лични да ми пратиш, за да не разводняваме темата. Благодаря, предварително  give_rose
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #231 -: април 05, 2011, 11:54:54 »

soulless, невероятно стилни и и красиви покани!  Bravo Страхотни са!!! smile Айде приятно раздаване  girl_wink /на мен това ми беше най-готиното - раздаването, защото всички се радват, че си ги поканил, и съпреживяваш отново с тях емоцията  yahoo/
juj4, и вашите са много сладки папиросчета  Bravo  good А освен голямото има и едно малко, доколкото виждам, то за какво е?
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: април 05, 2011, 12:13:56 »

Момичета, благодаря ви за хубавите думи! Ех, колкото повече ги гледам поканите, толкова повече ме радват Wink Понеже получих няколко лични съобщения откъде са поръчани поканите, ще дам повече информация, надявам се да не се приема за реклама, по-скоро имам отлични впечатления и искам да ги споделя smile Ателието се казва Стемац (http://svatba.stemacbg.com), приемат поръчки с всякакви капризи на клиентите и работят много експедитивно - моите покани бяха оформени като текст в рамките на час, а печатът им отне няколко дни, доставиха ми ги с куриер, а цената на покана беше повече от прилична - 1,50 лв за покана и 0,25 лв за черен печат на покана. Според мен всичко, предлагано в ателието им е много стилно и красиво, поне по моите разбирания, аз не обичам прекалено много натруфеност и те успяха да ми хванат окото с изчистените си аксесоари. Изобщо препоръчвам горещо good

Juj4, забравих да ти честитя и вашите покани, сладурски са! good
« Последна редакция: април 05, 2011, 13:03:11 от soulless » Активен
juji4
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #233 -: април 05, 2011, 12:46:01 »

juj4, и вашите са много сладки папиросчета  Bravo  good А освен голямото има и едно малко, доколкото виждам, то за какво е?

Ами всашност снимката е на поканата за шаферите и на малкото папирусче и е текста с който ги каним да ни станат шафери.А за всички останали гости е същата но без малкото.
Голям смях падна когато давахме поканата на шафера се бяхме събрали и с още приятели на които също дадохме покани и излъгахме едното момче ,че неговото малко папирусче е паднало някаде тъй като той питаше защо нямал и 10 мин. го търси под масата  funnytooth Накрая се смилихме над него и му казахме !!!
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: април 05, 2011, 16:19:34 »

Избрахме си покана  Bravo Много се надявам и на живо да изглежда толкова хубава smilesmilesmile
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/plesure/Preparation/pokanata.jpg.html?action=gallery
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: април 05, 2011, 16:56:38 »

обикалях из нета в търсенето на подходяща покана и случайно попаднах на блога на една мацка, която прави покани. Имаше 3-4 снимки, страшно ми хареса стилът й, колко индивидуално беше всичко и вчера й написах. Обаче нещо не мога да намеря блога й в момента, само мейла й имам..
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #236 -: април 05, 2011, 17:43:21 »

а колко ви излиза една покана?
аз малко започвам да се ядосвам, защото не мога да намеря материалите, които искам за моите :/
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: април 06, 2011, 08:29:08 »

не са евтини, към 3.60 някъде. Без доставката, защото ще се правят в Пловдив, а ние сме в София..
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: април 06, 2011, 08:33:02 »

не са евтини, към 3.60 някъде. Без доставката, защото ще се правят в Пловдив, а ние сме в София..


Мале 3,60  shok нашите излезнаха 1,50 бр. smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: април 06, 2011, 09:30:25 »

Plesure, понеже съм от Пловдив и видях, че вашите покани са оттук поръчани, можеш ли да споделиш адрес или телефон на магазина smile При мен това е сега на дневен ред от списъка с подготовката и трябва вече да си харесвам някакви покани. Засега много ми допадна на soulless поканата, много изчистена и стилна, само при мен, ако ще е този модел, ще бъде с тъмно лилава панделка, заради цветовете на сватбата smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines