Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 08:32:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 170213 пъти)
 
tea23
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #120 -: февруари 24, 2011, 13:26:20 »

Ето тук има и цветни ,има и бели smile

http://www.office1.bg/Канцеларски%20материали-r1/Хартия%20и%20изделия%20от%20х-я-g14/Пликове%20специални-s1428/Страница-p1/Брой-c10/

Хиляди благодарности  give_rose
Как не ми хрумна за офис 1 ???!!!!!1
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #121 -: февруари 24, 2011, 13:56:16 »

Момичета, ето и нашите покани:
Плик:

Поканите отпред - Лого:

Покана за кумове:

Активен
teoDorra
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #122 -: февруари 24, 2011, 15:24:51 »

Поканите са страшни  Bravo логото е невероятно  smile мн добра работа найстина  smile да си призная само из чуждите сайтове съм виждала подобни.. ако не е тайна колко ви излязаха като цена..
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #123 -: февруари 24, 2011, 16:24:01 »

Благодаря ти teoDorra, ами всъщност ни излязоха само 63лв /за 57 покани/, аз съм писала и в отчета, защото логото го направи младоженеца, той е уеб дизайнер.. Сега ни прави и сватбения сайт, където ще имаме информация как да стигнат хората до Павликени, карта, програмата по часове и т.н.
Та иначе поканите си бяха само такива бели изчистени с цветния кант по края и ние затова ги избрахме, по 1,10 лв. мисля че беше едната или нещо такова.. и вече от печатницата ни отпечатаха логото отпред и текста вътре и мисля, че стана много добре и изчистено, няма никакви претруфени неща.. Дано на гостите да им харесат, защото на тях ще им останат за спомен smile
« Последна редакция: февруари 24, 2011, 16:27:52 от sonja » Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 01, 2011, 14:08:57 »

Здравейте ,
мен също ме вълнува тази тема и искам да попитам за изработка на покани?Някакви идеи ,къде в София мога да си поръчам?И колко ще ми струва?

Извинявам се предварително на админите ,ако някъде има такава информация.. pardon
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 01, 2011, 14:12:02 »

Ако искаш нещо нестандартно - може да питаш във всяка рекламна агенция. А иначе по булченските магазини и сватбени агенции имат тонове с покани.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 01, 2011, 14:14:35 »

Ако искаш нещо нестандартно - може да питаш във всяка рекламна агенция. А иначе по булченските магазини и сватбени агенции имат тонове с покани.


Благодаря ти ,
ей виж как не съм се сетила crazy ужас ,срамота smile
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 04, 2011, 20:45:25 »

За момичетата, които все още търсят покани(като мен)!!!! В магазинчето на Илиенци има страхотен избор на покани-варират от някакви стотинки до 2лв-2.40лв. Тези на 2лв не са лоши-има едни с панделка в бежово и кафяво(много стилно изглежда, но на нас ни е скъпо по 2лв на покана)На 2.40лв.са пергаментите.Миналият ден от там си купихме чашите и жената каза, че тази седмица чакат да пристигнат нови модели-дори ни показа как долу-горе би изглеждала една от поканите, към която проявихме интерес. Поканата се състоеше от 3 части, като горната част е фактически нещо подобно на плик, украсен с панделка.На гърба имаше обособено място за имената на гостите. Въобще не бяха лоши в интерес на истината.И тази покана щяла да е на цена 0.75лв., което доста ни устройва.Печатницата ни е в Троян, където за 90 покани ни искат около 10лв.за печат.
Относно темичката за раздаването на поканите ние обмисляхме варианта първо да поразпитаме хората кой ще идва със сигурност и чак 2сед преди сватбата да раздадем и поканите. Нещо не ми харесва опцията да купя поканите, да ги напечатам, да ги раздам и в последният момент да ми откажат-а ще има хора, които са от далеч и няма да им се разкарва чак до Годеч. Все пак в днешно време това са си пари.
Затова решихме срам, не срам първо да попитаме и тогава на сигурните да дадем покана.
Не знам де, това си е мое мнение,но не знам как ще изглежда отстрани!!!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 04, 2011, 21:07:03 »

Затова решихме срам, не срам първо да попитаме и тогава на сигурните да дадем покана.
Не знам де, това си е мое мнение,но не знам как ще изглежда отстрани!!!
Свекър ми замисля същото и да ти кажа съм отвратена от намерението му. "Ще идваш ли на сватбата, или не? Ако не идваш - не чакай покана!" - как ти звучи?
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 04, 2011, 21:54:04 »

Дамммммммм.... nea отстрани въобще не ми звучи добре!!! Дано нещата си се подредят от само себе си! В крайна сметка всичките хора, които ще са на сватбата са близки и се надявам да споделят този единствен ден с нас!!!
Активен
bella_mi
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #130 -: март 04, 2011, 22:01:06 »

Сори, обаче на мен това ми се струва доста грозно. nea Още повече, че при вас става въпрос за горе-долу 90 стотинки за покана, на 10 човека да раздадеш, които после ще откажат, са няма 10 лева. На фона на всички разходи покрай сватбата едва ли тези 10 лева ще те оправят. А хората се радват и то много и да не дойдат, какво от това.
Нашите покани ще са към 2,5 лева едната, много се радвам, че ще са индивидуални! yahoo
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 04, 2011, 22:39:30 »

Грозно или не, не знам. Ние поне също няма да раздаваме покани на всички, т.е. ще раздадем на семейство/двойка, които предварително са ни заявили, че ще дойдат. То е ясно, че няма да ни сбъркат 10-20 или повече лева за покани, въпросът е принципен. В крайна сметка ясно е, че устно и по телефона ще поканим доста хора, ще им съобщим за самата дата, а поканите вече ще доуточняват на по-сериозните Wink кога точно и къде ще се развива действието smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: март 04, 2011, 22:47:55 »

Така съм съгласна.
Да се поразпита предварително дали ще идват. От моята страна ще каним само най-близките, в които съм сигурна, че ще дойдат, така че подпитването е излишно. Ама да поставяш условия при каненето, еми, на мен някой ако ме попита така, сори, ама няма да отида. Мн дребнаво ми се вижда.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 04, 2011, 23:06:50 »

Ами аз малко не си го представям това с "условията" - все пак тук сме се събрали все уж цивилизовани хора, не знам що за човек трябва да си да поставяш подобни условия. Но пък след като още при устната покана някой ми е отказал директно или по-завоалирано, но категорично, е ясно, че просто няма да има нужда от печатна покана, а не че няма да имаме достатъчно заради икономия smile
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #134 -: март 04, 2011, 23:58:25 »

 yahoo Най-накрая и ние си поръчахме поканите. Харесахме си няколко модела от този сайт cardissimo.org но като отидохме на място избрахме модел, който го няма в сайта. Цената ни е 2.95 с надписването. Трябва да са готови до две седмици и много ми се иска да края на месеца да ги раздадем,а подвърждение ще очакваме до 3 седмици преди сватбата, че по-рано май няма смисъл.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines