Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:31:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 171654 пъти)
 
Lady_Diamond
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #105 -: декември 11, 2010, 17:48:20 »

Здравейте, момичета give_rose

Аз малко се поизгубих blush

Бях на преглед на 30.11 и доки подвърди, че ще си имаме бебе през лятото yahoo другата седмица пак съм на док, вече за регистрация и изследвания!!! Wink

Така, че мили, момичета, аз ви напускам и се надявам да ме последвате!!! good
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #106 -: декември 11, 2010, 19:48:32 »

Успех,миличка,дано скоро и нас доки ни зарадва с такава приятна новинка,много се радвам за теб мила Bravo give_rose danceg
Активен
Koketka_majoretka
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #107 -: декември 11, 2010, 20:56:57 »

Lady Diamond  Bravo На първо място ти пожелавам от все сърце лека бременност и сладко бебче на финала, а на второ - на всички останали момичета от темата - да се похвалят в скоро време със същата страхотна новина. И не забравяйте - по Коледа стават чудеса, дано Дядо Коледа не ни забрави тази година  Good luck
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: декември 12, 2010, 10:32:29 »

 Offtopic Момичета, има си тема за честитки, а също можете да честите и на Лични!!! good
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: декември 12, 2010, 16:11:11 »

Оффф момичета побърквам се вече... кажете възможно ли е това - вчера си правя теста за ову и двете чертички бяха еднакви... предния ден втората беше по бледа от тестовата , днес си правя пак теста и отново втората е по бледа. Възможно ли е това само един ден да се покаже положителен тест. Досега ги гледах трите теста наредени по дни.... сигурно се побърквам вече  crazy
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: декември 12, 2010, 18:14:31 »

niksha, и аз не съм доволна от clear. Вече няколко месеца използвам Oview. С тях успявам да си засека овулацията. Мисля, че дават верни резултати, защото съм ги ползвала и при установена овулация от лекар. Обикновено поне 2 дни имам наситена втора черта, дори по-тъмна от контролната.
Активен
mpavlova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #111 -: декември 12, 2010, 22:33:01 »

Здрасти имам нужда от помощ. С мъжа ми решихме че искаме вече да си имаме бебче и от този месец започнахме с опитите, от 3 дена забелязвам че след секс ми се подуват срамните устни и след около 1-2 часа си спадат. Не ме болят, нямам никакъв сърбеж или течение просто чувството е неприятно. И това се получи точно в дните когато съм в овулация, досега никога не ми се беше случвало но и никога не сме бебеправили. Мислите ли че има повод за притеснение ?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #112 -: декември 12, 2010, 23:50:07 »

Ами не, това си е напьлно нормално. Просто са по-крьвноснабдени от обикновено и като мине малко време крьвтта се оттегля и те се врьщат в нормалната си форма. Сьвсем нормално явление.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: декември 13, 2010, 13:19:36 »

Аз оставам в темата pardon
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: декември 13, 2010, 17:56:50 »

Момичета къде се губите, казвайте как вървят при вас нещата, че нещо много замря темичката. Аз да ви кажа не знам защо , но си мисля , че нещата при нас са станали, просто си имам едно такова усещане, може би защото първия път беше станало от раз ( но не продължи дълго заради лекарска глупост  cray ) и много ще се разочаровам ако не видя  PREGQ . Усещам придърпване ниско долу като предния път , но най-вероятно е защото трябваше преди два дни да съм в овулация, но знам ли нали знаете , че когато силно искаме нещо и почваме сами да си търсим разни симптоми   blush  crazy . Пожелавам успех на всички бебеправещи и скоро да видят двете черти , а на тези които не са ги видели - Имайте кураж за следващия тираж  Wink .
Активен
Koketka_majoretka
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #115 -: декември 13, 2010, 19:04:28 »

Никой не пише, понеже всички са (сме) заети с  blush Иначе и при мен като че овулацията отмина, но това по календарни изчисления, не съм мерила температури, правила тестове и прочие. Пък и честно казано мисля, че си я усещам, понеже по времето, по което трябва да настъпи, ме боли като при МЦ.
Иначе и аз като niksha имам чувството, че сме "свършили" работата, но не се навивам и гледам да не търся разни симптоми, за които не съм сигурна дали са истински или внушаеми. Вероятно всички бебеправещи имат усещането, че е станала работата... Дано скоро всички видим заветните две чертички.

И за да не е съвсем без хич, отразява ли ви се бебеправенето? В смисъл - настъпиха ли някакви промени в телата ви, усещанията ви? Аз като цяло се чувствам някак по - странно, не мога да го обясня точно, сякаш тялото се настройва за голямото събитие...Ама и аз как го обясних... Та кажете при вас как е smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #116 -: декември 13, 2010, 20:13:26 »

Aми айде и аз да попиша малко blum
Аз нали бях споменала,че 7-8 дена след цикъла,който ми дойде на 42 ден след аборта ми се появи едно такова розово като пред цикъл и се стреснах и отидох до доки и тя ми каза да пия Геритамин нео,понеже според нея било овулаторно,ние с мъжа се притеснихме и въпреки че бяхме и двамата в отпуска не бяхме така активни в бебеправенето,излезнаха ми пубертетски пъпки,което е по принцип един от признаците,че ще ми дойде,и си мисля че наистина ще съм в цикъл след някой друг ден,но при мен и да ми дойде е даже по-добре,за да ми се регулира цикъла като хората,така че.....ще продължаваме следващият месец бебеправенето blum
Много се радвам,че има вероятност да се увеличат бебчетата и мамите,само така момичета,гледайте напред и давайте с пълна пара бебеправенето,дано тези симптоми са вашият първи усет за едно ново начало Bravo give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: декември 13, 2010, 20:57:26 »

Извинявайте но се вманиачавате.Телата не се променят от това дали спермата ще е в или извън тялото, всичко е в главата ви.Промени не могат да настъпят два три дни след овулация по простата причина, че тогава все още няма овулация.Разбирам, че много искате бебета, но не асе вманиачавайте правете секс, а не бебе и всичко ще е наред.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #118 -: декември 14, 2010, 10:26:40 »

При мен нищо ново. Закъсня ми толкова тоя месец , че... diablo. Накрая ми дойде, както си и знаех. Така , че и аз оставам тук . На всички много успех и положителни тестове give_rose.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: декември 14, 2010, 14:21:36 »

много ми хареса поста ти магито
наистина не трябва да забравяме, че преди всичко секса е не само бебеправене, аз си мисля че колкото и да го мислим по-бързо няма да стане, така че според мен е най-добре да си се "обичаме"  girl_wink редовно и когато ни е кеф, а пък бебчо ще дойде когато реши.
извинявам се ако съм засегнала някого, но просто изказвам мнение smile

иначе на мен ми закъснява с два дни, ще изчакам още малко преди да се навивам.

стискам ви палци,  момичета !!!! дано повече от нас последват Lady_Diamond smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines