Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 23:29:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 171465 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: декември 01, 2010, 10:31:33 »

Аз минавам да се отчета че си оставам в темата , въпреки 3 дневното ми закъснение и липсата на някакви симптоми не пропуснах и този месец.Наложи се да нося племиницата на ръце  и след това до вечерта ме заболя доста кръста и корема и хоп на сутринта  :angry:Но както и да е ще чакаме за този месец , успех на всички. smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #76 -: декември 01, 2010, 14:12:11 »

Привет,момичета и от мен smile
Red_roses,вярно,че казваш че цикъла ти не е редовен,ама аз да ти споделя,че и при мен така се получи,8 дена преди цикъла ми зацапа за 1 ден,както казваш ти и след още няколко се оказа,че съм бременна,затова стискам силно палци така да е и при теб,и на всички останали също много успех с бебеправенето give_rose danceg
Моя цикъл дойде за 3 дена,отиде си за един ден,после пак ми зацапа малко и вече го няма изцяло good Чувствам се добре,надявам се и да съм добре наистина,но щом така се чувствам,вие какво ще ме посъветвате да си направя ли цито намазка ,понеже мойте колежки казват че за моя случай нямало смисъл sad
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 01, 2010, 20:27:24 »

Привет, привет.
Чета си ви аз тука и все стискам палци да видя някоя положителна новинка  give_rose и някой хубав тест с две чертички, пък бил той и овулационен  tease
червени_рози - аз съм почти сигурна какъв ще е резултатът от теста  tease. Ще следя темата постоянно и да пишеш, ей smile
боби123 - не съм супер компетентна да ти давам каквито и да било напътствия. Само мога да ти кажа че стискам палци и се надявам всичко при вас да е ок и скоро да се похвалиш с най-хубавата новина  give_rose
Дари - и аз бих се включила първо с добре дошла отново при нас. Стискам палци да не се задържаш много. А относно лекаря - Александров, Варна! По мое мнение това е човека в този район smile
Аз да си кажа - ние за жалост изтървахме този месец. Нещо не успях да уловя Овуто с тестове+температура. В смисъл че уж теста се оказа положителен, но според температурата Овуто беше дооооста след това и така се обърках че незнам какво да си мисля. Сега си чакам спокойно да дойде (датата ми е 02.12.) и да минава и да идва 15-20 декември че да поработим по-усилено този месец. Защото май на Коледа ставали чудеса. Така че, трябва да се провери истинността на това твърдение  blum
Хайде лека вечер от мен и много много стиснати палци - маги, на теб ти стискам палци и на краката. Хайде да се махаме вече от тази тема, дойде ни времето  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: декември 01, 2010, 21:26:07 »

Стаси хайде дружно да се махаме, че вече сме като столетни дървета в тая тема.
Активен
terzieva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: декември 01, 2010, 21:41:11 »

smile Здравейте мили Дами...
на 6.12 съм на лекар дай Боже вс, да е наред и аз скоро да се прнеса в тая тема, но за кратко...

Желая Ви спешно да се преместите темата на бременните... успешен декември на всички бебеправещи  good стскам палци за всиччки  Вас.
 Good luck
« Последна редакция: декември 01, 2010, 21:43:15 от terzieva » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 01, 2010, 23:30:46 »

terzieva, и за теб стиснати палци.
На мен трябва да ми дойде в края на седмицата и имам всички обичайни симптоми pardon
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #81 -: декември 02, 2010, 09:26:11 »

Ще пиша разбира се щом имам новини. Снощи просто споделих на мъжа ми , че не ми идва , понеже той ме пита абе какво стана дойде ли ти . Като му казах не , той вика да не си бременна и почнахме да спорим , защото аз му казах , че съм убедена , че не съм , нямам никакви ама абсолютно никакви симптоми за каквото и да е. Той ми вика ти от къде знаеш как ти би се чувствала ако си бременна и наистина е прав. Аз съм чувала от тоя и оня какви са симптомите , но при всеки човек са си различни. Та спорихме снощи на майтап . Казах му , че една приятелка още преди да знае , че е бременна сменила номера на сутиена с по - голям и се смяхме smile. Всъщност наистина ли толкова бързо започват да растат гърдите , защото съм сигурна , че тя не ме е излъгала , то няма и защо де . Момичета на всички стискам палци , а аз като си направя теста веднага ще ви пиша give_rose.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: декември 02, 2010, 09:35:33 »

Всъщност наистина ли толкова бързо започват да растат гърдите , защото съм сигурна , че тя не ме е излъгала , то няма и защо де . Момичета на всички стискам палци , а аз като си направя теста веднага ще ви пиша give_rose.
Истина е Розичка,много бързо наедряват!При мен в 7-8г.с. си бяха очевидно наедрели,а цял живот съм чашка Б.
Успех и от мен! good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #83 -: декември 02, 2010, 10:41:59 »

Аз нямах абсолютно никави симптоми. Ако не си бях направила тест нямаше да разбера, че сьм бременна. А гьрдите ми наедряха много бавно и сьответно се забеляза доста кьсно. В 4-5 месец си носех още нормалните сутиени, които си имам.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #84 -: декември 02, 2010, 20:53:31 »

Минах да кажа , че теста ми е отрицателен sad. Не бях го чувала тоя тест , не , че съм запозната много с марките де - та Лейди тест или нещо такова някой да го е чувал smile? Другия месец пак smile.
Теста беше с ваничка , в която капваш урина , но не затваряш после прозорчето , както примерно на Шуър Чек-а. И аз си стоя и си го гледам да видя какво ще отчете и то като се размаза в началото червената боя , като взеха един линии едни чудеса да се появяват , чак по едно време ми се стори , че се появяват две чертички ама всичко това стана за секунди и си показа твърдо накрая отрицателен. Просто , докато си отчете и започна тая боя червената да се разнася и се пообърках за това друг път като правя тест в първите 1-2 мин няма да го гледам smile.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 02, 2010, 21:14:29 »

Розичка,правила съм такъв тип тест,но преди доста години и не помня марката.
Нямам спомен да се е разливала боята.Но колкото и теста да съм правила винаги са отчитали правилен резултат.Ако не се появи цикъл до няколко дни,купувай нов тест. good
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #86 -: декември 03, 2010, 09:50:46 »

dodo23 , най - вероятно ще ми дойде тия дни , усещам си тялото. Лошото е това , че цикъла ми е ужасно нередовен , а причина реална за това няма , т.е. нямам заболяване . Вече не знам какво да правя с него. Бях поискала от майка ми , която е мед. сестра да ми дадат направление , за да изследвам хормони , но тя каза , че гинеколог или ендокринолог трябва да ми даде . Аз ще отида на гинеколог, добре, ама как да й кажа - дайте ми направление за хормони ако тя не е сметнала за нужно да ми пусне crazy?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 03, 2010, 09:59:03 »

Отиди при ендокринолог, кажи че имаш проблеми с цикъла и искаш да си сигурна, че не са на хормонална основа.Тя ще ти даде направление.Хормони се пускат между 3 и 5 ден на цикъла.Преди да пуснеш кръв отиди при гинеколог да видиш дали нямаш задържан фоликул, защото ако имаш хормоните няма да са достоверни.Това е.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 03, 2010, 21:03:48 »

момичета имам едно въпросче...
от както ми свърши с милото започнахме с бебеправенето , това ще рече от 4 дена , още от следващия ден запичнаха страшно много да ме болят яйчниците все едно преди да ми дойде, придърпва едно такова и постоянно пишкам , досега не ми се случвало така да ме болят и се притеснявам дали да не отида до доки?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #89 -: декември 03, 2010, 21:09:10 »

Може да си настинала. Изчакай да видиш дали ще се влоши или подобри.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines