Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 23:29:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 171471 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: февруари 05, 2011, 09:14:54 »

sEniOriTa и аз съм с възелче на щитовидната жлеза , но докторката ми каза че не е нещо толкова сериозно, така че хубаво е преди да се подложиш на операция да чуеш няколко мнения.
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #286 -: февруари 05, 2011, 10:23:59 »

На три места ходих, последното беше при Катя Тодорова и възела ми е 3 см, Ходих и при д-р Сечанов и той каза, че е много голям и не е препоръчително да забременявам.Отдавна е трябвало да го махна но и късно се установи, че е там.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: февруари 05, 2011, 12:15:41 »

Катя Тодорова е добър специалист smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: февруари 06, 2011, 15:41:24 »

аз малко да размътя спокойствието днес в темичката ...
тука два дни ми се случва нещо много странно  crazy
вчера и предния ден получих някакво много леко зацапване...съвсем по малко и веднъж на ден...а още има поне седмица до датичката ми за лелката... crazy макар ч ене си спомням точно кога ми идва  blush до толкова съм спряла да я следя ид а я мисля че нямам спомен на 8-ми ли ми дойде , на 10-ти ли беше или в ден съвсем различен...сигурна съм само че не беше по рано от 8-ми...днес сутрешния душ си го взех възможно по горещ защото съм забелязала че ми засилва менструацията и ако е на чалъм да идва иде по бързо ама ето че до товяа време нито зацапване нито лелка нито нищо...имам си симптомите ама...само това...за бременност не мога и да се надявам понеже си се пазихме последния месец а в случайности не вярвам...по скоро мога да си мисля че от самата превъзбуда че започваме опитите на ново или напрежението в работата или пък дори и смяната тука на климата имат пръст в цялата работа а за друг по сериозен проблем дори ме е страх да си помисля...ако точно сега нещо ми е станало не знам  beating
дано да си ми иде по скоро милата ми лелчица че не знам дали някога съм я чакала с такова нетърпение  Girl_hide  вземам да се вкарвам в разни филми вече...
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 06, 2011, 15:51:49 »

BeRa смяната на климата се отразява много , аз самата имах такъв откачен цикъл на есен и се чудех какво ми става ,защото никога не беше се случвало , но отидох на лекар и ми казаха че няма никакъв проблем просто заради смяната на сезоните.Пожелавам ти скоро да дойде и да се захващате за работа  blush.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: февруари 06, 2011, 18:32:21 »

BeRa смяната на климата се отразява много , аз самата имах такъв откачен цикъл на есен и се чудех какво ми става ,защото никога не беше се случвало , но отидох на лекар и ми казаха че няма никакъв проблем просто заради смяната на сезоните.Пожелавам ти скоро да дойде и да се захващате за работа  blush.

дано да е от това...винаги съм се съмнявала дали след аборта всичко е било наистина на ред...като им нямам доверие тука на тия лекари и винаги ме е било страх след това да няма някакви последици...нито пих лекарства нито ме почистваха ама то и беше в самото начало всичко и като не ми се е случвало друг път знам ли какво би трябвало да ми направят в този случай...
сега като ми дойде хептен няма да знам кога ми е бил първия ден...от началото на зацапването ли от началото на по обилното кръвотечение ли  crazy ходи го мисли...
ама кавото това...не че възлагам големи надежди да стане точно този месец де...моя лекар ме предупреди че най вероятно няма да стане поради ваксината и съм се настроила някак си на неуспех   pardon   важното е само това объркване в цикъла ми да не е в следствие на някакъв проблем ...всичко останало ще си дойде на мястото

 give_rose give_rose give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: февруари 06, 2011, 22:48:39 »

Ще видиш че ще си влезе в релси , просто някаква аномалия ще е , нищо сериозно.Счита се първият ден в който ти е по обилно, от зацапване.
Активен
svetlaha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #292 -: февруари 07, 2011, 16:45:18 »

Момичета ще полудея.....последната ми менструация беше на 31.12 , цикъла ми е на 26,27 дена...а лелката още я няма! на 5 ден от закъснението правих тест(-) , после на 8-ми пак (-) !закъснява ми вече 12 дена! В петък записах час при гинеколог...да я видим тая работа! То бременност няма ясно е с тия (-) тестове ами дали не е някоя киста от клостилбигита???  diablo !стискайте палци всичко да е ок! След прегледа ще докладвам!
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: февруари 07, 2011, 18:05:48 »

svetlaha дори и да е киста едва ли клостила е отговорен за нея - той верно уплътнява обвивката на яйчника, но не и при еднократен прием, но все пак е добре, че си записала час, защото може да има някаква друга причина за отсъствието на цикъл ..

и аз утре съм на преглед, защото при мен този месец е една толкова объркана история, че думи нямам да я опиша - според док. след преглед на УЗ фоликули съм нямала този месец, и ми изписа оргаметрил, за да се появи цикъл, след като не ми дойде на 30.01, както той каза, че трябва да стане, почнах пак да меря БТ, според която овулация е имало, но не е ясно на кой ден .. събота и неделя имах леко кафяво зацапване и това беше, та утре отиваме на преглед да видим кой кум, кой сват, кой на булката брат, стиснете едни палчета за мен всичко да е наред и да няма неприятни изненади! give_rose
Активен
svetlaha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #294 -: февруари 07, 2011, 18:51:22 »

rafaeLa стискам палци доки да те изненада .....ама приятно!всичко ще е ок!!!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: февруари 07, 2011, 18:53:00 »

svetlaha преди клостилбегитът поне не видяха ли дали има кисти.Че като има кисти не се изписва защото вди до сериозно нарастване на кистите.
Спокойно отиди на лекар-причните за закъснение може да са други.
Активен
svetlaha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #296 -: февруари 07, 2011, 19:05:07 »

gucci Прегледаха ме ....кисти нямах..впрочем аз никога съм нямала(и слава Богу)...Пих го два месеца!После посетих друг гинеколог, който беше изумен че ми е предписан без снимка на тръбите и не ми е правина фоликуметрия  докато го приемах.....каза и още че съм отделила няколко фоликула ...които за мой късмет са се пукнали! Това беше....не го разбрах тогава за какво ми говори , но сега като чета форума и ми светва!  blush
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: февруари 07, 2011, 20:48:06 »

Задължително тест за проходомост на тръбите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Клостилбегит е опасно лекарство и трябва да се приема по предписание и непрекъснато наблюдение!!!! И задължители снимка на маточните тръби!!!
Активен
svetlaha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #298 -: февруари 08, 2011, 04:21:23 »

знам vanessssa .....аз за това и в момента в който разбрах ...веднага го спрях!
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #299 -: февруари 08, 2011, 10:04:58 »

Егати , ама , че работа. И на мен ми го изписаха тоя Клостилбегит ей така , добре , че преди още да прочета тук за какво иде реч реших да не го пия. Сега ме е яд , защото много разчитах на тоя лекар, при който ходих и много ми го бяха препоръчали. Отделно , не мога да се спра на един свестен гинеколог и нямам вяра на никой вече. Само те объркват тия лекари angry.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines