Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:26:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tweety bird - 03.10.2010 година  (Прочетена 50367 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #60 -: октомври 06, 2010, 21:59:52 »

tweety bird, честито!!! Желая ти много щастливи и влюбени дни от сега нататък. Малко ми е гадно, че чак сега видях темата, но все пак от сърце ти желая емоцията от сватбата никога да не свършва. Историята е невероятна, голям купон е било, за което те поздравявам. С нетърпение ще чакам снимки - и на двете рокли, не се съмнявам, че си била ослепителна булка!  heart
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 07, 2010, 08:18:25 »

Ето още една госпожа сред нас  gu6 Имала си страхотен емоционален сватбен ден. Важното е, че въпреки обслужването всички гости са доволни и са запазили красив спомен, а вие сте повече от доволни. Нареждам се и аз при чакащите снимки. Girl_hide
Активен
saniN
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #62 -: октомври 07, 2010, 08:51:11 »

tweety bird горчиво!!! И аз малко късно, но както се казва по-добре късно, отколкото.... пожелавам ви вашата приказка да продължи със "заживели щастливо..." , още много прекрасни и незабравими мигове.   Flower
И аз се нареждам на опашката за снимки smile
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #63 -: октомври 07, 2010, 08:52:50 »

tweety bird , имали сте прекрасен сватбен ден, с много емоции girl_wink
Купонът при Вас настина е бил "на 6" danceg Гостите Ви са били толкова емоционално заредени, че не са обърнали никакво внимание на обслужването girl_wink
Чакам с нетърпение снимките и клипчето girl_wink
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: октомври 08, 2010, 16:47:59 »

Благодаря ви за топлите думи, Milataa, dragonfly_d, nadelina88, lionelsa, saniN, Мименце и на всички момиèта, мислех днес да качвам снимки от апаратите на гостите ни, но при все, че в друга тема, започнаха да се заяждат с мен, реших да кача само една , защото вие момичета го заслужавате и не искам да ви лишавам от моя най-прекрасен ден.
Целувки. (вижте в галерията)
« Последна редакция: октомври 08, 2010, 17:21:39 от tweety bird » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #65 -: октомври 08, 2010, 16:51:54 »

Аууу, като принцеса си  girl_in_love girl_in_love girl_in_love

Кой се заяжда се тебе ?!  beating beating beating

Аз много исках да видя украсата  blush
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #66 -: октомври 08, 2010, 17:07:59 »

Tweety, вярно си имала огромна рокля. Хихихихих. Как ли е обикалял младоженецът около теб.  blum

Много ми харесва как стои косата ти, даже се чудех как сте закрепили булото.  good

Не обръщай внимание на разни подкачвания по други теми, всеки има право да се съмнява или да има свои си теории, важно е ти какво казваш в темата си. Аз също много исках да видя повече снимки. Хайде, покажи ни! Много хора четат темата ти и със сигурно ще им е интересно да видят идеите ти за сватбата.

 girl_wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #67 -: октомври 08, 2010, 17:19:28 »

 tweety bird, не се връзвай на глупости. Така и не разбрах как може да има някой, който с такова желание се опитва да уязви някого и да помрачи радостта му  sad Въобще не им обръщай внимание!
  Толкова е хубаво, че мечтаната от теб приказка се случи  smile Ти вложи много усилия и желание и заслужаваше да я имаш. Била си много красива булка  give_rose
Покажи ни сватбата си през твоите очи и тези на съпруга си, през погледа на близките ви. За всички тези хора тя е прекрасно изживяване и скъп спомен-сигурна съм, че така ще я видим в истинската и красота  smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 08, 2010, 17:30:47 »

tweety bird роклята ти е била невероятно красива, така че да не ти пука кой какво казва.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 08, 2010, 17:42:20 »

Първо честито мило семейство give_rose Бъдете много щастливи, обичайте се и се уважавайте винаги!!!
Tweety,, била си като истинска принцеса, а роклята ти е  judges но и аз съм приктрастена към подобен тип рокли.
Съгласна съм с Деничка да не обръщай внимание на разни подкачвания, всеки има право на мнение, важното е че сти имали една прекрасна и много веселе сватба danceg Така че и аз нямам търпение да видя още снимки от вашия ден  smile
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #70 -: октомври 08, 2010, 19:30:07 »

Съжалявам, че все по-рядко намирам време да влизам във форума, изпуснала съм да честитя на Принцесата на тази тема give_rose Честито мила! Прочетох, че се е получила много весела сватба - страхотно! И аз като теб вече си мечтая за втора, а бях закоравял сватбен-скептик  yahoo

Да ви е все така весело и да запазите тръпката!
И аз чакам снимки - искам да видя и мини-рокличката  girl_wink
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 08, 2010, 21:10:43 »

Благодаря на conflate, Боги, plamak, Michelle,. Деничка Звездичка, inaxastra.
Няма да обръщам внимание както казвате на никой, просто защото не си заслужава. Аз знам през какво съм минала, колко ми е коствало във всеки един аспект.
Важното е, че сега помня хубавия купон, прекрасният ни танц и всички усмихнати гости, радвам се, че дори и 80 год. ставаха да играят. Веселбата се получи, това остава накрая. Чакам снимките с нетърпение, утре ще гледам да кача и с късата пола, но в ресторанта от обикновен фотоапарат не е хубав фокуса.
Радвам се, че роклята ви харесва, аз я обожавам, всички я свързваха с принцеса, а най-важното бе , че аз бях принцесата в очите на моя съпруг. Наистина 6м. съм гледала какво ли не докато се спра на нея и благодаря на Христо, че изпълни желанията ми, въпреки че първоначално ми отказа , а аз исках само тази рокля и нито една друга. Правя му чест , че се свърза с израелски дизайнер, който е БГ , но живее там и той му е казал как става тази пола, защото в БГ нямали тази машина , която прави тези извивки, както и да е, аз съм го казвала и др път това. Това са хора, които си гледат работата и всеки ще ги споменава.
понеже винаги има някой до мен и не се вижда истинската й широчина. Надявам се на фотосесията да личи колко е огромна, аз преди време пусках долната част на тази пола в една тема, направи я същата, само дето майка ми е опънала кордата уж да се опъне по-хубаво, но като че ли й намали оромните къдрици и те станаха по-малки, но няма проблем, аз пак си я харесвам и не искам никога да се разделям с нея. Ще гледам да я запазя. Както каза майка ми може и твойта дъщеря да я носи. Едва ли ще я носи, защото не искам да си налагам мнението и защото едва ли ще е на мода, но кой знае.Сигурно ще се разтреперя ако я видя в нея един ден и ще си спомня за моя приказен такъв.
Черпя ви и за сватбения ни ден с един чийзкейк, обожавам го и винаги когато мога правя.

П.П. , Деничка Звездичка забравих да кажа за булото ми, фризьорът ми го закрепи точни с две фиби от двата края на ластика по средата на прическата, която беше небрежно, но изглеждаше като че ли всичко й е на мястото.,не ми падна булото дори и след танца, аз го махнах после, защото исках да остана само по малката рокличка, която много си обичам и ако някой ми каже да избера една от двете няма да мога, обичам и малката и огромната,. просто бях много щастлива.
« Последна редакция: октомври 08, 2010, 21:19:49 от tweety bird » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #72 -: октомври 08, 2010, 22:43:22 »

Роклята е Божествена! Оставам без думи....  infatuated
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 09, 2010, 09:45:08 »

Благодаря ти, Nadelina88,
Момичета вкарах и малката рокля, въпреки че не е от професионалните снимки, просто исках да качвам само от фотографа, но ето, няма да ви държа в напрежение. Обожавам си я и нея и ботушките ми с розови връзки, които сама си слагах, защото дойдоха с бели. smile
 Целувки.
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 09, 2010, 10:25:31 »

 Bravo голяма сладурана си! представям си как си се натъпквала в колата с тази пола ... да знаеш, ОГРОМНА част от настроението на сватбата зависи от излъчването на самата булка - такова лъчезарно момиче като теб е зареждало всички около себе си  good
и аз ще чакам с нетърпение снимките (дано да е по - скоро Wink)
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines