Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:26:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tweety bird - 03.10.2010 година  (Прочетена 50345 пъти)
 
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #30 -: септември 29, 2010, 09:31:05 »

Леле, колко си идейна Bravo
Продължавай в същия дух, прекрасни неща твориш girl_wink
Какво е това  shellac ?
Косата ти в какъв цвят е?
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 29, 2010, 14:47:18 »

Благодаря ти, Мименце!
Цвета на косата е същия като на снимката - червен smile
Shellac, това е като гел-покритие на ноктите, който не позволява лака да се излющва , наранява и .н. Нямам да имам време в Търново да търся маникюрист, затова се реших и на това.Издържа около 2 седмици.
Направих и качих още подаръчетата и тейбълките, като това е работен вариант, трябва хубаво да изрежа тейбълките и добре да опаковам подаръчетата.
Купих си и свещите за черквата, шампанското (ще ги украсявам по-късно, не знам дали ще мога да ги кача обаче. )
Не си спомням дали споменах купих си и свещите украса, няма много хубави розови и кафяви, но каквото намерих това smile
Мисля,че съм готова, но все нещо се питам това ли е всичко, дали няма нещо друго... )
Забравих да спомена , че си взех и пътеката по която ще минава с годеника ми в ресторанта, тя е розова с кафяви инициали и дата на деня. Ще се опитам да я кача, за да я видите.
Май доста неща си направих самичка...с помощта на майка де smile
« Последна редакция: септември 29, 2010, 14:53:39 от tweety bird » Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 29, 2010, 17:18:46 »

справила си се страхотно , много са красиви нещицата  good
ама аз си знаех, че така ще бъде , направо и аз нямам търпение да ви дойде сватбата и после да гледаме снимки.
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 30, 2010, 10:24:24 »

много сладки късметчета, и салфетките с пеперудите, и всичко smile
не знаех, че си замислила да правиш толкова неща самичка, но пък вярвам, че ще се справиш... остават още три дни Wink
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 30, 2010, 12:02:43 »

Vilence, благодаря за думите
Evane, и аз не знаех, че ще правя толкова неща, но се случи ... надявам се крайният резултат да е добър.
Днес бях да си оформя веждите (те расят бавно) , пък и нямам време там да ги правя ... в салона всички ме питаха дали съм готова.
Оставят още три дни, да и мисля, че всичко е готово. Остава само да се организирам като сценарии къде, какво, как, за да не забравим нещо. То е ясно, че няма да е идеално (но пък може и да е smile ), но ако зависеше всичко от ман (аз съм перфекционист) щях да съм по-спокойна. Не си лягам докато не свърша, все в 2 през нощта заспивам. Защото е много трудоемко да се изреже картона за пръстените, после да се направят пеперудите (даже баща ми ми помогна, че трудно се перфорират:) ) след това всичко да се залепи и да се поръсят с gliter. Така направих 130 за всеки случай да не се омачка някой. Снощи довърших и кутията за пликовете. А докато направя подаръчетата за гостите очите започнаха да ми се мрежат:) Ама като съм се захванала, както вика една приятелка, аз досега на последните сватби на които съм била не е имало подаръци, защо си затормозяваш главата, ходи пии една водка, ама аз водка не пия, така че правих подаръчетата:).
Украсата за колата е поръчана, аз искам  да е нещо семпло, не харесвам големи и целите покрити коли с какво ли не. Да не кажа, че ако на колата има изкуствени цветя, КРАЙ, ще ги махна набързо от капака. И пканите и свещите и чашите, всичко искам да е стилно, изчистено, дори за шампанското не мисля да правя украса, а само една панделка, може да не скривам и етикета даже.Като ги завъртят тия изкуственяци около украсите и направо все дно слушам най-долната чалга smile
Айде стига толкова, на този компщтър няма слот за sd карта и не мога да ви кача платното, мисля, че се получи много оригинално първо защото не е бял цвят, второ защото има надпис.
Значи с какво съм готова и какво направих сама с родителите ми:
Пом пони, които ще се закачат на място на тавана, те са направени, но ще ги разтворя там, иначе ще се скъсат  и намачкат
Доукрасих си и поканите сама
Пръстени за салфетки, както и много сладко розови салфетки си купих
Свещи в кафяво и розово за украса.
Кафе за украса
Имам и розови кристали, ще видим дали и къде ще се използват.
Бутониери за всички
Книга за гостите
Кутия за поканите
Украса на свещи и чаши.
Украса за шампанско
Възглавница за пръстени
Платно за ресторанта
Подаръчета
Поръчах от един познат да ми достави розите, сега ми каза, че изгоряли тези дни, но ще намери други smile . Украсата ще е само от рози. Всичко да е изчистено искам.
Ами май това са по-големите неща и много други малки нещица, но основното е готово , като гледам наистина с доста неща съм се справила и съм си ги осигурила сама.
Целувки за всички
П.П Изби ми пъпка на устата, какво да ви кажа lol))))))) козметичката ми сега я маза с кремче да не избие напълно, но ще видим. Най-мразя на устата да ми избие и съм сигурна, че това е от молива за устни,които ми сложи гримьора, но карай, това да са ми проблемите. Само дано не стане като пребита в устата smile
« Последна редакция: септември 30, 2010, 12:35:36 от tweety bird » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #35 -: септември 30, 2010, 17:02:49 »

Лелле колко работа си свьршила  girl_impossible Bravo Bravo Bravo

С ужасно нетьрпение чакам да видя снимки от всички неща Eeager Eeager Eeager
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 30, 2010, 17:50:38 »

Inaxastra, наистина като ги изброих нещата и на мен ми изглежда доста, даже за някои и не съм споменала. КАкво да ви кажа, хора, сгеа поспах малко, ами чувствам се като парцал, нямам сили, а до неделя трябва да изглеждам свежа, как ще стане този номер не знам smile
Утре живи и здрави съм на втора пробна за всеки случай и трябва да реша как да съм.
ДНес трябва да приберем всичко по куфарите и да си направя check list, че съм убедена, че ще изпусна нещо.
Сними от наши неща има в галерията, не мога да кача всички,защото нямам карта както казах, а кабела за прехвърляне не е вкъщи. Така че всичко ще се види след сватбата.
Отивам да се организирам и да направя проверка на всичко.
       Целувки за всички.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 30, 2010, 18:08:25 »

Малко късно се включвам в темичката , но виждам че големият ден наближава и реших от сега да ви кажа горчиво и дано изкарате незабравимо в което не се и съмнявам smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 02, 2010, 07:48:32 »

Благодаря ти, plamak
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 03, 2010, 16:31:12 »

Мила, Tweety bird,
Пожелавам ви страхотно сватбено веселие, изпълнено с незабравими емоции, и безкрайно щастлив семеен живот! Обичайте се силно и бъдете винаги заобиколени от любимите ви хора!

Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 03, 2010, 18:42:35 »

честита сватба tweety bird !!!  Сватбаааа
сигурна съм, че в момента изживявате своята есенна приказка.
Бъдете много щастливи !!!!  nazdrave
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #41 -: октомври 03, 2010, 20:45:15 »

ЧЕСТИТО weddingday Бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи! Помнете истината стара, че бракът е като отвара, която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели! Обичайте се и дерзайте! Животът няма да е, знайте, само рози и мечти, защото има и бодли... Но там, където любовта цари, убождането не боли!
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 03, 2010, 22:37:53 »

ЧЕСТИТО weddingday Бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи! Помнете истината стара, че бракът е като отвара, която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели! Обичайте се и дерзайте! Животът няма да е, знайте, само рози и мечти, защото има и бодли... Но там, където любовта цари, убождането не боли!
Казано е много точно тук това което искам и аз да ви кажа.Обичайте се горчиво. nazdrave smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 04, 2010, 07:26:04 »

Честито, tweety! give_rose
Пожелавам ви след всички изпитания, през които сте преминали, да имате един прекрасен семеен живот, изпълнен с много любов, разбирателство, вяра и търпение.Бъдете много щастливи и винаги един до друг. smile heart
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 04, 2010, 10:09:48 »

Честито! Да сте много щастливи и влюбени!
 
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines