Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 15:38:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на plamak_ 16.10.2010 г.  (Прочетена 29054 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 05, 2010, 11:50:37 »

Ами като не ми харесва ще го оправям няма как ,то става бързо това .Като се има на предвид колко работа ме чака още копчетата са ми най-малкия дерт хахах.Утре взимат малката и аз почвам по същество че остават още само 10 дена  shok
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 07, 2010, 06:47:20 »

Здравейте момичета , аз реших да се включа с най новия си избор за торта .След усилено ровене из интернет снощи  се спрях на тази , само стискайте палци да се сдобия и с поставка до сватбата за да мога да я реализирам.

Първоначалният ми избор беше нещо такова ,само с по различна украса от показаното, но тази която ви показах първо ми харесва повече , първо защото както всички знаем горния блат от тортата е за младоженците от там като се махне ще се развали вида на тортата и за гостите няма да има много приятен вид ,докато тези единични парчета са хем стилни и красиви ,хем няма да има проблем с видът им.
« Последна редакция: октомври 07, 2010, 06:53:54 от plamak_ » Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 07, 2010, 09:10:05 »

Честита темичка и от мен малко ни става и на двете 16,10,10 е вс е по близо и близо  Bravo Всичко ще е наред само и времето да ни е хубаво  sad
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 07, 2010, 09:29:19 »

Днес проверявах прогнозата за времето че какъвто съм карък да видя дали няма да вали , но мога да те успокоя и теб ilinor от петък(15.10) ще става слънчево и по топличко.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 07, 2010, 12:09:47 »

Плами първата торта е направострахотна  danceg сигурна съм, че ще се появи стойка и с нетърпение чакам снимки на готовия вариант blum
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #35 -: октомври 07, 2010, 12:52:59 »

Плами, тората е невероятна. Определено варианта с тортички е по-практичен, а и за мен лично по-симпатичен. Сигурно ще ти отнеме повечко време, но съм убедена, че ще се справиш блестящо girl_wink
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 07, 2010, 13:10:24 »

Ами не бих казала че ще отнеме много повече време ,защото единствено обличането ще е малко по бавно от колкото на голяма торта, но иначе пък и аз още като я видях и ме грабна и за това няма да ми пука колко ще се бавя само да имам поставка. smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 07, 2010, 14:50:38 »

И аз си падам по мини тортите. Чакам да видя твоята.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 08, 2010, 15:52:21 »

Ихууууууууу danceg момичета сега ми донесоха поставката , ще направя тази торта която исках  yahoo
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 09, 2010, 09:07:49 »

Хващам последния вагон на влака,за да честитя на plamak темичката! give_rose
Изчетох всичко и акъла ми взе как си се нагърбила с почти всичко от подготовката!
Прическата е много стилна,а на мен и двете показани тортички ми харесват!
За ресторанта и църквата разбрах,но кажи кои са фотото,видеото,ди-джея...

От мен силно стиснати палци за безоблачен и прекрасен сватбен ден! wedding
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 09, 2010, 09:22:44 »

Олеее аз като не следя редовно булчинските теми и за малко да пропусна  тази темичка  pardon
plamak, прекрасно се справяш с подготовката - поздравявам те за смелостта да се нагърбиш с всички задачи, а за тортата думи нямам - невероятна ще е ! Покажи ни повече снимки от украсата - чаши, свещи... А и прическата ти е много стилна - нямам търпение после да разгледам снимките от сватбата  give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 09, 2010, 16:23:28 »

Благодаря ви и на всички момичета които ме поздравиха.
svetla_ety  украсата ми за колата , букета , украси за чаши, шампанско и свещи (дано не съм пропуснала нещо) ги има в галерията , всичко е мое дело така че не са правени от професионалисти , ще ме извините за недостатъците.
dodo23 фотото и видеото няма да са професионални , имаме си камера и с нашата ще се снима , а снимките с апаратчетата на близки и приятели ,ще има доста.Ди-джей  ни е Станислав Жеков(той беше и на сватбата на сестра ми и бяхме доволни), нямаме агенция за украси нито някъкви екстри , ние си предпочетохме така.
Ами не мисля че е непосилно и за това се нагърбих , а и започнах от рано за да не ми е такъв зор сега ,но вече ми е доста притеснено.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 09, 2010, 16:45:52 »

Надникнах в галерията ти и всичко е прекрасно-обувчиците ти са много сладки,букета за масата е много интересен,а в булченския направо се влюбих-иде ми да се явя в "Университета" и да се наредя за него! blum Поканите,чашите,свещите за всичко  Bravo
Халките са супер!
Като четох назад за съвета на ди-джея относно питката,точно за Станислав се сетих!Добър избор! good
А за питката за храма-дали не може да се ползва същата,с която ще ви захранят и в ресторанта?
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 09, 2010, 16:54:24 »

Ами не  може мисля една и съща , но и свекърва ми снощи каза че  тя ще донесе за църквата , а аз ще направя останалите две, за да си ги направя с фигурки както ми харесат.
Аз букет няма да хвърлям, защото няма на кого имам само една братовчедка която не е омъжена и няма смисъл, а този ще си го оставя за спомен за това пожелах да е от изкуствени цветя. smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 12, 2010, 17:12:34 »

Това ми е украсата за тортата. smile


Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines