Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:56:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 9 част  (Прочетена 175514 пъти)
 
Hrisity
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #375 -: февруари 28, 2011, 16:18:54 »

Здравейте и от мен, Казвам се Христина smile
Нашата сватба ще е на 14,05 и почти не остана. Имаме си още преди Коледа, запазени фотограф, диджей и видеооператор. Диджей ще ни е Алекси! Той миналата година беше диджей на сватбата на моята най-добра приятелка и останахме впечатлени от него и това, което видяхме на сватбата и после като я гледахме в нашите приятели пак ни хареса. Има си настроение момчето, много готин и лъчезарен направи сватбата весела и музиката ни хареса. За снимките и фотограф искахме много Димитър Яков - www.koralmedia.com да ни снима сватбата, но той вече беше зает за нашата дата и се спряхме на друг фотограф - Йосиф Зенков също от препоръка, харесаха ни нещата, които ни показа и обеща и знаем какво ще получим след сватбата и сватбен албум си харесахме. Въпреки, че имам мой приятел, който е видеооператор и искаше да ни снима сватбата безплатно като подарък за нас, ние му отказахме и ще ни бъде само гост -надяваме се smile Гледахме най-различни сайтове на оператори, четох доста тук и в интернет препоръки за различни видеооператори, изгледахме сумати клипове в сайтове и най-много лично мен ме впечатли Димитър Димитров - www.studioedno.com С моя приятел сме на мнение, че това което прави е наистина страхотно и за това се спряхме на него! Искаме и ние такова уникално видео и сме убедени, че живот и здраве ще си го получим. Цената му е малко по-висока, за което имахме проблеми с родителите ни, но в крайна сметка сватбата си е наша и е един път и няма да се лишим от това удоволствие, заради още 50 или 100 лева. Никое друго видео от сватби не ни е впечатлявало толкова, колкото неговите различни работи които ни показа все едно филм гледаш направо те държи под напрежение, пълен е с шантави идеи и изненади smile (обеща и мен приятно да ме изненада) Надявам се, че всичко ще мине безпроблемно. А вие момичета Гледайте много и сравнявайте преди да изберете на кого ще се доверите да ви прави сватбата, ако скоро не сте присъствали на такива и нямате преки впечатления. Успех на всички бъдещи булки и много щастие smile


Administrator:

Скъпи потребителю, за времето от Дата на регистрация: Днес в 15:20:48 до
Последно Активен: Днес в 16:35:59 прелетя от Пловдив до Санкт Петербург.

Това е възможно само в случай, че използваш анонимни прокси сървъри, с цел да рекламираш някого или се саморекламираш!

Обаче на нас ни омръзна, честно!


p.s. Потребителят е баннат!
« Последна редакция: февруари 28, 2011, 18:02:23 от admin » Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: февруари 28, 2011, 16:47:11 »

Здравей Христина, добре дошла във форума и честито за предстоящата сватба  give_rose виждам, че и ти се спряла на същите оператор и ди джей като моите smile за Димитров аз съм на същото мнение, за това и го ангажирах от декември още, а за Алекси се радвам, че чета още едно хубаво мнение, защото реших да го резервирам след прочетена информация за него и след лично впечатление smile но не бях присъствала на сватба, водена от него и затова е полезно да се споделят мнения на хора като теб! Вашата сватба в кой ресторант ще бъде?
Активен
cocorbita
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: февруари 28, 2011, 23:03:33 »

Здравйте,момичета!
И аз организирам сватба ( 02.10) и за сега май само фотографа е ясен.попаднах на много интересна реклама за комплекс Замъка Орфей.Не съм ходила още да го видя.има ли някой лични или задочни впечатления за този ресторант.Куверти от 10-15 лв реални ли са?Ще съм благодарна на какво да е мнение.
Активен
stefania1981
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #378 -: март 01, 2011, 09:54:42 »

Здравйте,момичета!
И аз организирам сватба ( 02.10) и за сега май само фотографа е ясен.попаднах на много интересна реклама за комплекс Замъка Орфей.Не съм ходила още да го видя.има ли някой лични или задочни впечатления за този ресторант.Куверти от 10-15 лв реални ли са?Ще съм благодарна на какво да е мнение.
Лично на мен много ми допада,ресторантът е красив,кухнята е добра,обслужването е на ниво,имат басейн,където ако имате изнесен ритуал ще се получи много добре,единствено обредничките им говорят малко странно.Мисля,че няма да збъркате,ако си проведете тържеството там,но ще трябва да помислите и по въпроса с транспорта,което си е пречка и оскъпяване на бюджета.А,преди подаряваха и апартамент за първата брачна нощ,но не съм сигурна дали още е така.

« Последна редакция: март 01, 2011, 09:57:38 от stefania1981 » Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: март 01, 2011, 18:20:21 »

Интересно ми беше Хриситу къде ще се жени.
Познавам младоженеца на 1 бъдеща сватба, който е запазил Димитър Димитров за 14 май, обаче те ще са с 2 оркестъра и ДЖ за час някъде.
Активен
cocorbita
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: март 01, 2011, 21:27:06 »

Някой има ли идея дали сключват църковен брак в кукленския манастир "Св.Кузма и Дамян"?
Знам,че в по-големите манастири,като Бачковския например,не извършват такива ритуали.
Активен
juji4
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #381 -: март 01, 2011, 21:49:24 »

Някой има ли идея дали сключват църковен брак в кукленския манастир "Св.Кузма и Дамян"?
Знам,че в по-големите манастири,като Бачковския например,не извършват такива ритуали.
в Бачковския манастир сключват църковен брак 100 лв. е таксата и отделно има такса за фотоапарати и камер,но за Св.Кузма и Дамян нямам представа
Активен
soffyty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #382 -: март 01, 2011, 22:04:56 »

Здравйте,момичета!
И аз организирам сватба ( 02.10) и за сега май само фотографа е ясен.попаднах на много интересна реклама за комплекс Замъка Орфей.Не съм ходила още да го видя.има ли някой лични или задочни впечатления за този ресторант.Куверти от 10-15 лв реални ли са?Ще съм благодарна на какво да е мнение.

Аз съм била на сватба там преди доста време, когато още не бяха започнали ремонта. Беше много хубаво, кухнята беше ок. Булката беше наела някаква местна агенция, която го беше украсила и изглешдаше красиво. Иначе преди 2 месеца някъде бях на гости при нея да се видим и пихме кафе там. Вътре си е същото, но отвън е доста кофти гледка заради ремонта. То зависи дали искате да има градина или не. Най-добре, ако имаш възможност го виж на място и ще си прецените дали ви устройва. А за кувертите моята приятелка тогава ми беше казала, че тяхният куверт е малко под 30 лв., но менюто им беше богато като цяло. То си зависи и какво точно ще ти се включва.

Аз да попитам булките от Пловдив относно булченски салони в града. Има ли такива, които да ми препоръчате да посетя? От ровенето в нета прегледах магазина Принцес и Ванеса. Харесаха ми като цяло, но цените не мисля, че ще ме устройват, понеже парите са ни доста фиксирани и сме ограничени от тази гледна точка. Ако няма тук нещо по сносно като цена поне да не губя време, а да се отправям към Асеновград  girl_wink
Активен
gabriella
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #383 -: март 02, 2011, 00:26:02 »

Момичета, някой знае ли откъде могат да се купят материали за ръчно изработване на покани - луксозен картон, текстилни ленти и всякакви украси? На ул.Отец Паисий има магазинче за опаковане на подаръци и там има много видове ленти, но няма картон...

Активен
cocorbita
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: март 02, 2011, 04:14:09 »

Момичета, някой знае ли откъде могат да се купят материали за ръчно изработване на покани - луксозен картон, текстилни ленти и всякакви украси? На ул.Отец Паисий има магазинче за опаковане на подаръци и там има много видове ленти, но няма картон...




Може да опиташ в Джъмбо,до Метро 2.Там има голямо разнообразие от хартии,ама сега като се замисля,нещо което не съм виждала там е ръчно правената хартия.Ама не съм ходила там поне от около 2 месеца.Опитай.Там има много неща от типа "направи си сам".
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: март 02, 2011, 08:49:27 »

Картони и хартии от книжарници и копи центрове най- добре, ще има по-голям избор и по-добри цени.
 За роклите в Пловдив, от моя опит мога да кажа, че са същите като в Асеновград, но средно с 30-40 % по-скъпи. наистина Ванеса и Принцес са по-различни и по-хубави, но те са още по-скъпи.
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: март 02, 2011, 08:54:23 »

Gabriela smile ,за такъв картон най-добре попитай Violet от ателие Виолет. Тя се занимава ръчно изработва луксозни покани. Можеш да провериш и в складовете на фирма 'Офис Комплект'.
Активен
mimi84
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #387 -: март 02, 2011, 09:43:59 »

Здравейте. Нова съм тук  blushИ ние готвим сватба към края на септември месец и ще започваме с подготовката няма как  sad Интересува ме имате ли информация за студио ДИТ? Прочитам, че там работят най-добрите в Пловдив, дали е така наистина или всичко е просто реклама? А какво е мнението ви за ресторант РУЖ?? Някой ходил ли е на сватба там? Кой е по-хубав и добър за сватби според вас Руж или Марково?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: март 02, 2011, 11:22:09 »

Здравейте. Нова съм тук  blushИ ние готвим сватба към края на септември месец и ще започваме с подготовката няма как  sad Интересува ме имате ли информация за студио ДИТ? Прочитам, че там работят най-добрите в Пловдив, дали е така наистина или всичко е просто реклама? А какво е мнението ви за ресторант РУЖ?? Някой ходил ли е на сватба там? Кой е по-хубав и добър за сватби според вас Руж или Марково?
Прочети малко по назад темата!  good  Среща с въпросните хора,които сте набелязали и така сами ще решите дали ви допадат или не. В Маркова са два ресторанта и двата са хубави. Руж незнам дали работи още,но преди беше хубаво вътре. Недостатъка е,че няма никаква градина и е под земята. Ако не държите на това е ок.
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: март 02, 2011, 11:31:18 »

soffyty аз сащо бях до Принцес,искам да ти кажа че и аз си мислех че не е много по джоба ми но когато отидох се указа че не е така.Момичетата там бяха много мили,позволяват ти да пробваш колкото рокли искаш за да можеш да прецениш кой модел е за теб,даже може от няколко модела които ти харесат евентуално да ти направят един good
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines