Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:37:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на conflate - 04.09.2010  (Прочетена 41364 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #90 -: септември 17, 2010, 12:06:52 »

 conflate, наистина е прекрасно! Досега само гледах снимките и с всяка следваща виждах как става все по-красиво. Сътворили сте нещо необикновено. За мен, само като много страничен наблюдател, е незабравимо, а за хората, които са били там, със сигурност-още повече.
 Била си толкова хубава булка, че на мен ми секна дъха от вълнение, а какво остава за съпруга ти  give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 17, 2010, 13:15:39 »

conflate, определено искам да видя това "дърво' със снимки  Eeager

По разказа то разбирам, че наистина е била много весела сватба  Bravo Ще чакам и останалите снимки.
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #92 -: септември 17, 2010, 13:38:26 »

Мишелче, много ме радва мнението ти, тъй като харесвам усета ти за красота  give_rose

lionelsa - исках да пусна дървото към текста, но имам проблем със сайта за качване на снимки.

Ето линк към албум с някои детайлчетата, някъде в края го има и дървото  smile

Детайлите - http://picasaweb.google.bg/mira.bo/KtZVhC?authkey=Gv1sRgCPeIhZ32hZncFg&feat=directlink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 17, 2010, 13:59:50 »

Много добре е направено Bravo Предполагам сте си го запазили за спомен някъде в дома ви.
Пръстените също много ми харесват.....ми то всички детайли ми харесват pardon
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #94 -: септември 17, 2010, 14:10:01 »

Не ме питай как транспортирахме това дървото-чудо, но нямаше и съмнение, че ще си го запазим. Сега е в спалнята ни и спим под короната му  danceg

На мен възглавничката за пръстените ми е любима, както и книгата за гости и указателната табела за мястото на сватбата, която ще ви покажа по-късно, не я намирам  pardon
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #95 -: септември 20, 2010, 09:13:08 »

 Страхотни са детайлите! Всички до един  smile На снимките видях една, на която сте двамата на нещо като легло с балдахин  smile Изглежда невероятно. Подозирам, че има още такива за споделяне  Wink
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #96 -: септември 20, 2010, 18:49:05 »

 give_rose
Мдам, имахме си легло с балдахин, а всички снимки на открито правихме на следващия ден, когато едва се движехме, с болки във всяко мускулче от дивеене предишната вечер. НО ни беше страшно забавно  smile

Ето още няколко кадъра, както виждате имам афинитет към черно-белите снимки  Wink


Всъщност ето линк към целия албум - http://picasaweb.google.bg/mira.bo/bsOJGJ?authkey=Gv1sRgCInEoJG2r-bLogE&feat=directlink









« Последна редакция: септември 20, 2010, 19:16:51 от conflate » Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 20, 2010, 19:11:07 »

На този етап нямам думи, освен да напиша - УАУ  Bravo Bravo Bravo
Много красиви снимки виждам в няколко теми, просто нямам думи! smile
Активен
bubble_dreams
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #98 -: септември 20, 2010, 21:17:09 »

Conflate, случайно попаднах на твоята темичка и като "новобранка" във форумчето бих искала да изкажа своите адмирации към вашето събитие!
Вие сте истинско вдъхновение, за тези които все още се колебаят!
Шапка ви свалям и на двамата за вашата приказка, за индивидуалността във всяко едно отношение - от избора на място - до най-малкия детайл!
Изключителна фотосесия, една от най-уникалните сватби, на които съм попадала!
Поздравявам ви за всичко това!
Обичайте се много и бъдете все така "луди" и усмихнати!
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #99 -: септември 20, 2010, 21:46:24 »

Мила bubble_dreams - много специални думи blush благодаря ти, радвам, че снимките ни докосват още някого.
Подготовката за сватбата, очакването за мен бяха тръпка подобна на самия ден. Наслаждавайте се! Ще има опънати нерви, прищявки на близки, усмивки, сълзи, спорове, наглед ситуации без изход - така да се каже bitter-sweet symphony, но това е част от тръпката и изпитанието.

И не се колебайте! Изживейте всеки миг, така както на вас ви харесва - без етикети, без ограничения какво трябва и не може, наслаждавайте се на специалните моменти, защото наистина отлитат като миг. 2 дни след сватбата вече ми беше тъжно, че всичко приключи. Тъй като не сключихме църковен брак- решихме да си го запазим за по-нататък, иска ни се да повторим, макар и в по-олекотена версия сватбата.

Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 21, 2010, 08:36:40 »

Аз съм за бой, че толкова късно се включвам  blush, но въпреки всичко няма как да не отделя време и да приказните младоженци. Макар и да бях подготвена да очаквам една невероятна сватба, направо след всички снимки останах без дъх. Миличка искрено те поздравявам и желая на теб и твоя съпруг много щастие и нека живеете в тази приказка вечно. Поздравявам те и за това, че си извоюва всичко, което си мечтаеше за тази сватба и до последно нищо не те спря да я осъществиш. Нещо изключително важно, което при мен не се получи и остави следи надявам се поне не завинаги. Много те мислих с това лошо дъждовно време, но виждам, че и за миг не те е обезпокоило и дори повече създало ви е емоции за два дни снимки. Предполагам, че още не сте гледали видеото и сигурно ви очакват приятни и забавни моменти. Вярвам, че Пейо се се справил подобаващо. Може да го поздравиш от мен:)
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 21, 2010, 09:53:04 »

Ооо, conflate, невероятни, убийствено красиви снимки!
Браво на вас, че въпреки умората не сте се отказали от фотосесия на следващия ден! Аз моя мъж нямах никакъв шанс да го уговоря за нещо такова.  smile
Но вашите са страхотни – и като замисъл, и като изпълнение!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: септември 21, 2010, 09:57:03 »

Цялата тематика с винарната и лозята ме грабна от самото начало-аз много ги обичам от дете, но снимките са така романтични и пленяващи.....а с тези в леглото - направо избихте рибата  Girl_hide
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 23, 2010, 09:59:36 »

Чак сега успях да наваксам и с твоята темичка.

Лелееее...  Oh my ... снимките са направо убийствени, разглеждам и на всяка си казвам "Тази е страхотна", да ама докато се появи следващата. Найстина НЕВЕРОЯТНИ снимки, ама то и моделите са виновни, защото сте просто ПРЕКРАСНИ. От сърце ви желая всеки следващ ден да сте по-щастливи от предходния  give_rose

Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #104 -: септември 23, 2010, 13:10:43 »

И аз много се радвам, че снимките се получиха  danceg имаше елемент на скептика заради лошото време  smile

Момичета, благодаря за всичко – пожеланията, коментарите, споделената емоция и вълнение, сближаването. Не мога да намеря подходящите думи за да изразя топлото чувство, че някой някъде те разбира.
Имам да разказвам още – за деня след сватбата и подаръкът ми за моят съпруг...
Вчера взехме и видеото. И наистина началното и финално клипче са се получили страхотно, след като ги получа като отделни файлове може да споделя. Малко ми е натоварено с новата работа и не смогвам с всичко - отново!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines