Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 12:28:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129919 пъти)
 
Asy
Любопитен
*
Публикации: 39



« Отговор #360 -: януари 13, 2011, 23:35:19 »

За много години дами  smile 
Аз вече имам годежен пръстен   danceg  и ще трябва и да започваме подготовка. Датата, която сме избрали е 17 септември. С моят невероятен късмет е обявявен за работен ден, но мен не ме притеснява. Скоро ще ходим да запазваме датата и да гледаме за ресторанти. Имате ли мнение за ресторанта на хотел "Космос"?


Ти сериозна ли си за ресторанта на Космос?
Помисли си пак.
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: януари 14, 2011, 09:50:31 »


Ти сериозна ли си за ресторанта на Космос?
Помисли си пак.
Сериозна съм, като сърдечен удар.1. Не съм казала, че ще сме там.2.Мисля да разгледаме всички възможни ресторанти.Както можеш да предположиш разглеждането не значи, че ще сме там.

П.С На една бивша колежка дъщеря и се жени на 15 януари в ресторанта на Космос. И тя ми каза че имали изисквания за дансинга и само ресторанта на хотел Космос ги покривал.Та какъв ще е тоя дансинг питам аз?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: януари 14, 2011, 09:54:48 »

Лина,била съм на сватба в Космос преди доста години и нямам идея вече какъв точно беше дансинга,но си спомням,че се пързаляше.
Ако обстановката и обслужването са на нивото от тогава,и аз не го препоръчвам.Но най-добре иди и го виж-така ще добиеш най-реална представа. good
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: януари 14, 2011, 10:00:04 »

Ние ходихме да го гледаме за сватбата на сестра ми и на мен лично като обстановка хич не ми хареса, както бяха наредили масите , тогава имаше сватба , ми приличаше на някакъв стол.Но все пак всеки различно предпочита , за това най добре отиди на място.Аз за това за моята сватбата реших че той ми е най краен вариянт, въпреки че моя комшийка се жени там и каза че им дали като подарък стая за младоженците за вечерта , а ние обмисляхме първо да си вземем стая,е в последствие друго решихме,но още преди да започна да запазвам нещата си бях решила някак си че ще е в Университета , сигорно съм го усещала  blum.
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: януари 14, 2011, 10:23:17 »

За мен също е краен вариант. Даже не мисля, че си струва да ходя да го гледам, но няма да се женя само аз.Бъдещия младоженец иска да иде да го видим и и ще отидем. Аз не харесвам и ресторанта на хотел Аква. Плочките в ресторанта ме разбиват.
Нашата сватба се очертава да е около 100 човека. 50 от Пловдив. В крайна сметка родителите ми решиха да поемат спането на гостите. Те дават парите -те решават. Затова сега търсим ресторант с хотел. Да е в Бургас. 
Вчера звънях в хотел България, хотел Мираж, хотел Аква (и там ще отидем да видим), хотел Авеню(който е до Метро).Навсякъде все още са свободни.Като казах на младоженеца,той каза много ясно ,че ще са свободни-то има 8 месеца до тогава.Ама аз вече нямам търпение да си организираме нещата. Малко ме попариха от гражданското , че трябва чак от 1-ви юни нататък да си запазвам дата и часа. И пак ме затресе едно притеснени, да не би да ни заемат датата. Все едно не може да идем да подпишем по-рано.Ама какво да правя  crazy
 Другата седмица ще ходим да гледаме ресторантите.
Сега в събота ще ходим при кумувете. Понеже в различни източници има разнородна иформация решихме да вземем уиски за кума, букет и торта за кумата. На торта ще напишем :"Ще станете ли наши кумуве ?"
А и последно майка ми от някъде е намерила някаква сватбена бонбониера със 115 бонбона или нещо такова. Тъкмо ще имаме да си вземем по повечко.
Това е досега с организацията. Добре че има доста време.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: януари 14, 2011, 10:30:34 »

За гражданското изобщо не го мисли-така или инъче си с равен старт с останалите мераклии за същата дата.Аз бях булка на 20.09.2009 и въпреки големия наплив за този ден си взехме часа,който ни устройва.
Относно останалите неща-не е нужно да имаш запазен час на Вардар за да си капарираш ресторант.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: януари 14, 2011, 10:33:54 »

Ние запазихме дата 3м и половина преди денят ни, но нямаше още почети никой записан ,защото е много рано ,ако идете така по на време няма да имате проблем,защото повечето ходят месец два преди сватбата.
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: януари 14, 2011, 10:37:17 »

Аз като се знам какво съм куку на 1-ви юни в 8.30 ще сме там.  crazy
И ние това си говорихме, че има по голяма вероятност да няма свободен ресторант за нашата дата, отколкото час в гражданското.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: януари 14, 2011, 11:41:24 »

Аз като се знам какво съм куку на 1-ви юни в 8.30 ще сме там.  crazy
И ние това си говорихме, че има по голяма вероятност да няма свободен ресторант за нашата дата, отколкото час в гражданското.


Няма как да стане защото те нещата вървят успоредно ,ресторант се запазва чак когато запазиш и час в гражданското.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: януари 14, 2011, 12:11:27 »

Няма как да стане защото те нещата вървят успоредно ,ресторант се запазва чак когато запазиш и час в гражданското.
Нищо подобно Плами-р-т Университета капарирах през март,в началото на май-агенция,фото,видео и дж.Час в ритуалната запазихме на 1 юни. smile
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: януари 14, 2011, 12:17:31 »

И аз съм на мнение,че не са свързани. Ние може да си подпишем когато си искаме.Но да празнуваме на 17 септември.И ще си запазим ресторант, ди джей , фото ...........и т.н за 17 септември.
Сега изкачам със следващия си въпрос:ако са ни казали от някой си ресторант (без да уточнявам) цена на куверт примерно 25 лв., до септември има доста време и цените се променят.Променя ли се рамера на куверта?
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: януари 14, 2011, 12:17:56 »

Може нас ни питаха за да може да е сигорно , защото да не станало така че да се променяло и само да ангажирали залата и да пропуснат някоя друга сватба
Активен
Asy
Любопитен
*
Публикации: 39



« Отговор #372 -: януари 14, 2011, 12:18:25 »

Нищо подобно Плами-р-т Университета капарирах през март,в началото на май-агенция,фото,видео и дж.Час в ритуалната запазихме на 1 юни. smile

Първо си запазете ресторанта. Той е по-проблемен. В гражданското записват само три месеца на пред. На мен от там  ми казаха- запазете си първо ресторант за датата, която искате, при нас за записването няма проблем.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: януари 14, 2011, 12:20:46 »

Може нас ни питаха за да може да е сигорно , защото да не станало така че да се променяло и само да ангажирали залата и да пропуснат някоя друга сватба
Плам,тъкмо за това хората са измислили капарато-като дадеш пари е ясно,че току-така няма да се отметнеш.
Лина,възможно е да има промяна в цената според мен.
Ние през март едно говорихме,а през септември друго излезе.
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: януари 14, 2011, 12:37:24 »

Ние през март едно говорихме,а през септември друго излезе.
В какъв смисъл?
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines