Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 10:27:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129834 пъти)
 
huego
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #330 -: януари 06, 2011, 17:50:51 »

Здравейте!

Аз също доживях да се женя и сега започва подготовката. След огледа в интернет мисля, че събрах някоклко въпросда и ми се струва, че тук има хора, които могат най-добре да ми отговорят:

Имате ли опит с "Приморец"? - Защо кувертите им стартират от 45 лв, а в България и Аква от 25 лв.?
Второто е малко глупаво, но ако говорим за отстъпки при настаняване на гостите кои хотели ще ми препоръчате между Приморец, България и Аква (Аквата е с най-ниски цени, но питам за отстъпката колко може да е)...пък и говорим за август...ако въобще имат свободни стаи:) или не се направят, че нямат smile

Ще кажа и че засега опита ми с Приморец е негативен - свързах се -по email и телефон - с Отдел Маркетинг (в сряда на обяд) да питам за свободни дати през август и след 24ч (в четвъртък на обяд) - при условие, че по телефона казаха "до края на деня", ми отговориха да изчакам до края на седмицата, за да са сигурни...на мен веднага започна да ми мирише на тънки сметки и игра с нервите ми, представям си какви отворковци ще са като се срещнем лично...дано да греша!

Относно сватбените агенции в Бургас също разгледах - Диаманти имат най-много добри отзиви в този форум, но Арт Парти 2 имат снимки от Приморец...Магнетик08 също имат хубав сайт. Ще видим...

Само за един ден ще сме в Бургас и едва ли ще свършим всичко (църква, гражданско, ресторант и агенция:)), но поне почваме smile

Активен
Love_joy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62



« Отговор #331 -: януари 07, 2011, 01:07:55 »

  Здравей, huego! smile

Честита ви предстояща сватба! Ще се опитам да ти помогна с това, което знам от нещата, за които си писала.
Първо, Приморец като ресторант е топ ( разбира се) - нов, лъскав и по-скъпичък. Но най-големия му проблем е, че Приморец не си сътрудничат с нито една агенция от Бургас, а са си наели техен човек да прави сватбите. Ако прочетеш из форума по-назад, ще видиш че и други момичета се оплакват от тяхната политика. Ще ти кажат, че ако искаш сватба при тях, си задължена да наемеш техния "сватбен агент" ( пиша го в скоби, защото въпросното момче няма още много опит в сватбите), ди джей, опреатор и т.н.

Между хотел Аква и България силно ти препоръчвам втория, защото в Аквата ресторанта има странно съчетани цветове, които поне според мен го карат да евтинее ( синьо и жълто). Като ти сложат и цветната украса от агенцията и от флориста, ще стане леле-мале smile Лично мнение,  дано не обидя никого.

Преди да избереш каквото и да е, най-добре е да си харесаш агенция. Те ще ти разкажат плюсовете и минусите на всяко място в Бургас. Ще ти предложат и други опции за ресторант.

От изборените агенции моето лично мнение е, че най-доволни клиенти има от Диаманти и между изброените те предлагат най-добрата декорация и воали. След тях са Магнетик и накрая Арт-2.

White Magic също не е за изтърване. Не случайно софиянци се женят на морето именно с нея.

Успех ти пожелавам и бързо да минава времето до сватбата smile
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #332 -: януари 07, 2011, 09:47:57 »

Аз съм с "Диаманти" и те ми правят сватбата в "Приморец" .  blum Кувертите наистина са високички, но мястото е много хубаво, а и аз ще правя ритуала в тяхна зала, която е перфектна за повода. Просто за "Приморец" трябва да сте подготвени за преговори , но тях ги води Вени от агенцията и аз съм много доволна.
Активен
huego
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #333 -: януари 07, 2011, 11:43:56 »

точно се чудих дали първо да ходя в ресторанта или първо при агенцията... smile

мерси много!

P.S. Някой искал ли е разрешение от пархийския архиерей за църковен брак???  blush искахме датата да е 6 август - по средата на Богородичен пост...май сега ще се радвам ако стане и за 20 (събота)...
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #334 -: януари 07, 2011, 14:04:09 »

Момичета да ви питам нещо, вчера имахме малък спор с майка ми относно поканите. Колко време преди сватбата смятате да ги пратите на гостите?  huhhuh.gif
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: януари 07, 2011, 15:30:12 »

Момичета да ви питам нещо, вчера имахме малък спор с майка ми относно поканите. Колко време преди сватбата смятате да ги пратите на гостите?  huhhuh.gif
Като човек минал по този път и ходил само за миналата година на около 7 сватби ще ти кажа, че зависи колко време има до сватбата ви. Ако имате поне 5-6 месеца до датата, можете спокойно да разпратите/раздадете поканите около 2-3 месеца по-рано, за да имат време гостите да си направят плановете. Ако имате гости извън БГ те ще трябва да плануват отпуска и т.н. И задължително искайте потвърждение от поканените дали ще дойдат. Като това потвърждение е добре да го имате около половин до един месец преди сватбата. Така ще знаете точната бройка на гостите и ще можете да си направите сметка в ресторанта /колкото и грубо да звучи или сметкаджийско/. Разбира се винаги можете да си оставите луфт от около 2-3 порциона / госта, които могат да дойдат или да не дойдат без да са казали със сигурност. Но в крайна сметка вие сами си решавате! Успех!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: януари 07, 2011, 15:33:22 »

Момичета да ви питам нещо, вчера имахме малък спор с майка ми относно поканите. Колко време преди сватбата смятате да ги пратите на гостите?  huhhuh.gif
Зависи колко далече ще ги пращаш  smile
Аз раздавах и 10 дни преди сватбата.
Етикета казва поканата да е получена месец преди събитието за да могат поканените да съобразят графика си,да имат време да си купят тоалети и да изберат подарък.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: януари 07, 2011, 15:37:59 »

Аз ги пращах месец и половина -два преди сватбата, но всеки си преценя индивидуално, аз съм от хората които гледат от рано всичко да им е оредено.
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #338 -: януари 07, 2011, 19:23:29 »

Благодаря за отговорите  give_rose И според мен най-късно месец преди сватбата трябва да ги пратим, при положение, че по-голямата част от гостите ни не са от Бургас
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #339 -: януари 08, 2011, 18:27:17 »

аз си  мислех 2-3 месеца преди сватбата да ги дадем smile ама като гледам явно е мнооого рано..
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #340 -: януари 09, 2011, 11:06:05 »

Аз моите ще ги раздам месец преди сватбата, те много от гостите да не кажа всички, знаят вече.

Момичета, ако имате път към Истанбул, минете през WEDDING WORLD , за тези ,които нямат халки. Това е огромен мол само за сватбени аксесоари и дрехи, но за момента работи само 1 етаж, които е целият с бижутерски магазини.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: януари 11, 2011, 00:14:02 »

Здравейте момичета, скоро не съм писала. Да ви се похваля утре отивам да си меря халката  yahoo. Милото е мери днес и му е малко голяма и ще му я коригират и до 1 2 дни ще си имаме халки. Ще ги снимам като ги вземем.
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #342 -: януари 11, 2011, 12:49:18 »

Ооо SabuHka, честито за халките. И аз карам милото да ходим за халки, но отговора: имааа време, и как само си мисля, че всичко ще е в последния момент  angry
А откъде са ви халките?
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 11, 2011, 15:02:31 »

Момичета ,ходихте ли да каните официално кумувете? Какво им занесохте ?
Активен
nelitoo
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #344 -: януари 11, 2011, 15:30:36 »

Здравейте момичета! Много се ви се радвам на активността, но на мен все още ми е доста далече суматохата, или поне аз така си мисля. Вече имам основните фигури - фотограф, ди джей, видео оператор и ресторант. Някоя има ли идея как вървят цените на танцьори за пилето и тортата /без ритуал за въвеждането/? Много ви благодаря lol
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines