Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 12:30:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129929 пъти)
 
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 22, 2010, 15:52:12 »

Здравей,chantrer  Welcome ,относно посочените расторанти съм чула отзиви единстено за "Сънсет",там е много изискано,много красиво,романтично единственото лошо което съм чула е за менюто но това са чужди мнения.За Калоян Спасов той ще е фотограф на нашата сватба аз си го бях харесала и питах агенцията дали работи с него и го наехме,ще снима цялата сватба,а видеоопратора  ни е друг цената незнам дали мога да е коментирам тук.....
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 22, 2010, 18:12:58 »

здравейте момичета не съм влизала отдавна но с малко закъснение отговарям...
Bibilqna ние имахме музиканти общо 3-ма са взеха по 50 лв на човек Много доволни останахме.Давам и тел.номер 0898 58 87 72-Филчо но след 1.9 е под този номер  Не знам до колко са свободни най добре да се свържете с тях и да разговаряте smile

Сега едно друго въпросче-от страшно много време се мъча да кача снимки тука но все ми показбва някаква грешка Качих само 1 и до там и останах...само при мен ли е проблема или и други са го имали?

А искам и да изкажа благодарности към Фотото и видеото както обещах в 7-ма тема.
Хиляди благодарности отправям към Пламен Рашев -невероятен фотограф и професионалист снимките са страхотни (надявам се да успея да ги кача и тука )

И видеото- Сарикови-също останахме много много доволни Видеозаписа беше след 2 дена готов и останахме много приятно изненадани smile

« Последна редакция: август 22, 2010, 18:17:16 от Diema » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 22, 2010, 18:38:34 »

Диема,виж дали не са ти твърде големи снимките-има ограничение за размер.
Радвам се,че си доволна от всичко,а снимката на профила ти,разпалва любопитството... smile
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 23, 2010, 01:43:33 »

Здравейте. Да ви се похваля - миналата седмица ходихме до София и си купихме чаши за сватбата. Много си ги харесвам. Ще ги снимам и ще ги пусна да ги видите.

Здрасти на булките "набор" 2011 smile. Ще се "потим" взаимно.
Активен
diana2386
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 24, 2010, 19:41:20 »

Здравейте момичета girl_wink Относно Калоян Спасов-аз много държах той да е нашият фотограф,но за съжаление беше зает на нашата дата  sad и трябваше да се спрем на някой друг (Пламен Рашев).Момчето изглежда много свястно и добричко и вярвам че снимките ще станат много хубави.
Относно музикантите-агенцията ни ги нае,мисля 3-ма човека ще са-от Карнобат,150 лева и 10 лева за гориво.
А да попитам(извинявам се ако се повтарям) - медицинските къде си ги правихте,колко време отнемат и колко парички ви костваха? scratch one-s head
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 25, 2010, 07:40:52 »

Здравей diana2386, нас ще ни снима Калоян и още в началото на декември 2009 г.му се обадихме,а сватбата ни е  на 04.09.2010 доста е зает незнам как го улучихме  smile .Медицинските си ги извадихме в Ел Масри стават за около час всичко правят там,докато отидем до психото и се върнем бяха готови цната  64 лв и 20 лв в психото....Приятна подготовка  smile
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 25, 2010, 20:23:27 »

Момичета аз съм вече госпожа smile Сватбата наистина беше като сбъдната приказка, много весела и направо перфектна за мен....Пожелавам на всички от все сърце да имат поне толкова весела сватба и да се насладят изцяло на деня, защото е неповторим.
Ще се отчета и в съответната тема, но искам и тук да благодаря на хората, които спомогнаха сватбата да тече така леко и прекрасно и всичко да бъде вълшебно:
1. На първо място агенция "Диаманти" и Венелина - изключително точен човек, професионалист, разбра всичките ми идеи и ги осъществи - от агенцията ми е всичко: украса на ресторанта, невероятния букет, покани, украси на чаши, свещи, кошници; късметчетата, бутониери, етикети за бутилки...всичко беше перфдектно и в тон smile Вени беше тази, която ми препоръча и всички останали отговорни лица - DJ, фотограф, видео и пр., за което също съм много благодарна
2. DJ Григор - много весел, много точен, разбра добре какво искаме/не искаме и направи страхотен купон. Танците и веселбата не са спирали smile
3 . Фотограф - Гергана от фото Гея - за сега видяла съм само малка част от снимките и са прекрасни, а тя е много чаровен и готин човек Wink
4. Видео - Веско Лазаров - работата с него беше истинско удоволствие. Вярвам, че и филмът ще бъде супер, когато стане готов smile
5. Салон "Аз и Ти" - роклята беше божествена, чувствах се като кралица в нея и получих много комплименти. Роклята не мръдна изобщо smile ( е факт е, че малко ми се смъкваше, но за това вина има факта, че накрая отслабнах с 4 кг от нерви, което е крайно нетипично за мен).
6. Прическа - Калина - много харесвам прическата си, а тя беше като бетон и въпреки силния вятър в морската по време на фотосесията, просто не мръдна smile
7. Грим - Мирослава - тази жена има златни ръце; за грима мога да кажа, че съм меко казано доволна и получих много комплименти smile
....Да допълня: р-т България - въпреки противоречивите мнения, които събрах, нямам никакви забележки и оплаквания по отношение на персонала, а просторната зала беше точно това, което ми трябваше smile

Изобщо емоцията на самия ден е неповторима и е толкова прекрасно, че не мога да спра да се усмихвам smile
Ще се опитам да кача някоя снимка в галерията за онагледяване smile

П.С. Ако някой иска да попита нещо с радост бих помогнала, защото и аз получих много помощ в тази темичка smile Благодаря за ценните съвети момичета  give_rose
« Последна редакция: август 25, 2010, 20:54:22 от katqsl » Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 26, 2010, 08:09:17 »

katqsl,честито желая ви много семейно щастие и винаги да сте толкова щастливи и много да се обичате.Страхотна булка си всичко изглежда прекрасно... good
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 26, 2010, 09:23:48 »

ЧЕСТИТО и от мен,Катя  Bravo Всичко изглежда много красиво,все едно отново изживях своята сватба  heart Пожелавам ви безоблачен семеен живот и много щастие и хармония между вас!
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 26, 2010, 15:01:35 »

Благодаря ви момичета smile Направо не мога да повярвам как бързо свърши smile
Активен
diana2386
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 27, 2010, 17:42:35 »

jeki благодаря за информацията-определено ще ни бъде полезна smile Katqsl ЧЕСТИТО и от мен  Bravo Пожелавам ви много такива щастливи моменти,дълъг семеен живот и нека всеки ден усмивките да не слизат от лицата ви!
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #56 -: август 28, 2010, 17:38:24 »

Здравейте на всички бургазлийки бъдещи булки. Ние скоро се сгодихме, ама аз съм си нервак и вече всичко съм обмислила.
Избрахме си ресторанта в Приморец, хареса ми примерното меню, което ни пратиха, но окончателно ще решим като говорим лично с управителя на ресторанта, тъй като живеем и двамата с приятеля ми в София.
Исках да си попитам някой дали е работил с агенция Диаманти. Аз се срещнах с момичето ( не й помня името) и много ми допадна. Каза, че нямали такса агенция, което ми се видя странно. Може би само украса ще наемем от тях, но може и да решим да им поверим цялото събитие, тъй като не можем да се прибираме към Бургас често. Много ще съм благодарна за всяко мнение и препоръка.
« Последна редакция: август 28, 2010, 19:14:19 от lulu_f » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 28, 2010, 18:40:02 »

Аз не съм чувала за такса агенция!
Ако ти правят цветни аранжировки,плащаш тях;ако ти сложат калъфи,плащаш наем за тях!
Съответно във всяка цена,агенцията калкулира и собствения си труд и ти продава продукта с надценка.
Има много момичета,които са ползвали Диаманти-най-пресни впечатления можеш да прочетеш от katqsl,както и в тази тема :http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,1454.0.html

Успех!
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #58 -: август 28, 2010, 19:08:00 »

Ами и аз разсъждавам по този начин - все пак те си калкулират надценка за нещата, които предлагат. Но на няколко места ми поискаха между 700-1000лв над това, което ти доставят, и реших, че е нормална практика.
Благодатя за темата. Още съм съвсем нова във форума и не мога да се ориентирам къде какво да намеря.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 28, 2010, 19:17:38 »

Ами и аз разсъждавам по този начин - все пак те си калкулират надценка за нещата, които предлагат. Но на няколко места ми поискаха между 700-1000лв над това, което ти доставят, и реших, че е нормална практика.
Благодатя за темата. Още съм съвсем нова във форума и не мога да се ориентирам къде какво да намеря.
Всички сме били нови тук,не се притеснявай! smile
Не ми се вижда нормално да си искат агенциите такива такси!Но щом има кой да им ги дава...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines