Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:45:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bubu_123 - 21.08.2010  (Прочетена 25743 пъти)
 
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 02, 2010, 11:21:53 »

Бубу, и аз да кажа, че роклята ти е много красива!  good
Относно менютата, ние сигурно ще имаме по три на маса, искаше ми се да има за всеки, но май няма смисъл.

Ще изпишем всичко – от салатата до тортата, а най-отдолу мисля да напишем какви напитки има, съответно алкохол и безалкохолни. При нас сервитьорите ще наливат на гостите, всички напитки ще стоят на помощна маса отстрани, затова хората трябва да знаят какво има и какво могат да си поръчат.
Не знам как ще бъде при вас, но според мен при всички случаи е хубаво хората с един поглед да видят какви напитки могат да поръчат.
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 02, 2010, 11:30:45 »

И на нас точно това ни е идеята - да е ясно какво точно има. Честно казано не вярвам сервитьорите да тръгнат на 90 човека да обясняват какво точно има. Иначе за момента мислехме само по едно меню да има, максимум две, но още не сме го измислили съвсем.

asseto сега като видях подписа ти - остават само 12 дни. Това са по-малко от 2 седмици и ще идва вашия Голям ден. Което пък означава, че няма и 20 дни до нашия Голям ден, а на мен още ми се струва нереално.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 02, 2010, 11:41:35 »

Хихи, да, нали!...Чувството е едновременно опияняващо и ужасно изнервящо! Предполагам, че чак последния ден преди сватбата ще ни светне, че ето я, тя наистина дойде. smile
Още не мога да го възприема някак си и аз.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 02, 2010, 11:48:13 »

Аз пък да попитам за напитките и менютата пак - вие мислите ли да описвате също така какъв вид е алкохолът - с имена и произход? И още един въпрос - а безалкохолните ще ги споменавате ли в менютата или само спиртните?
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 02, 2010, 11:58:02 »

На мен ми се иска да спомена безалкохолните. Иначе при нас само водка няма да има на всяка маса, а ще е като опция. Сашо и неговите приятели като цяло пият ракия с лимонада, но според мен може да не се сетят че ще има и ще я пият с фанта лимон примерно, а ги знам че не им допада толкова така. Затова ни се иска да си изброим всичко в менюто.
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #35 -: август 02, 2010, 20:33:51 »

С малко закъснение,честита темичка!Страхотна рокля Bravo
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 03, 2010, 10:46:25 »

ina0208 благодаря!

Вчера бях на пробна прическа и след много припирни с фризьорката стана. Снимки нямам, че тя ме снима и не ги е качила още. Направи ми две прически. Като се видях след първата и  Oh my .... Беше ужасно. А тя милата толкова се дърпаше да направи това, което аз искам - било много семпло, каква била тая прическа за 20 мин. В крайна сметка  натиснах малко по-сериозно и ме направи както исках и аз си се харесах, разбира се blum Най-важното е, че и младоженеца ме хареса. Като имам снимки ще кача, за да си кажете и вие мнението.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 03, 2010, 11:19:58 »

Чакаме с нетърпение!  smile
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 03, 2010, 13:38:13 »

И аз се включвам със закъснение...Честита темичка, мила bubu_123 !
Разгледах снимките в галерията ти - роклята е върха!  yahoo Чакам търпеливо да видя и прическата. Ще бъдеш страхотна булка! Забелязах, че вашите подаръчета за гостите ще бъдат медальони, като нашите. Искам да ти кажа, че всички гости много ги харесаха, даже след сватбата няколко човека ми се обадиха да ми кажат, че са си забравили своите подаръчета и да ме помолят да им дам по едно за спомен  good
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 03, 2010, 13:44:13 »

mademoiselle благодаря за милите думи. Подаръчетата пристигнаха миналата седмица при нас и са страхотни. На живо са още по-хубави. Благодаря ти за координатите на фирмата.

Ще използвам от тука да ти честитя месечината. Дано и следващите 30 години да са ви толкова розови, колкото последния месец  heart
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 03, 2010, 13:50:02 »

Благодаря ти, мила!  Flower
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 03, 2010, 13:55:05 »

Бубу, честита тема, леки финални метри, че не е останало много време и една приказна сватба ви желая give_rose
Вече по-рядко пиша в сватбаните теми, но искам да те поздравя....много стилни неща видях в галерията ти, роклята е прекрасна ще бъдеш неотразима булка, костюма на младоженеца също е  judges (мъжо беше с подобен, дааже ми се стори почти същия на снимката, син е ако не греша?)
Обаче бутониерите и късметчетата са страхотни, направо останах без думи Bravo чакам снимки на прическата.
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 05, 2010, 14:34:08 »

Боги, костюма на младоженеца е сив с бели линий.

Момичета, днес си поиграх да украся шампанското, чашите и свещите. С нетърпение ще очкавам мнението ви.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 05, 2010, 14:53:33 »

Иха! Е те чашите са си хубави сами по себе си с тези завъртулки, но с украсата дори повече, приличат ми на сладки бонбончета! Много са хубави, браво!  Bravo Свещта също - всичко е добре дозирано, не прекалено много, не прекалено малко, пеперудено сладурско!

Аз имам въпрос за цветето в косата ти - аз си търся точно такова, но не можах да намеря никъде - или цветовете не са за моята рокля, или имат грозни щипки прикачени и т.н. Би ли споделила откъде е?  smile
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 05, 2010, 15:00:21 »

Ariel шивачката ми го уши от плата на роклята. Шивачката е от Асеновград, ако се интересуваш ще ти дам координати.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines