Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:38:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dinna – 24.07.2010!  (Прочетена 32222 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 07, 2010, 21:52:17 »

Dinna, ти си щастливка! Щастлива си да имаш такива добри приятелки, не всеки човек може да се похвали със същото! Сигурна съм, че този момински уикенд ще остане в графата: Най-хубави спомени от сватбата! Браво!  Bravo
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 08, 2010, 10:04:46 »

Лелеее, супер!  Bravo Страхотни приятелки имаш, браво на тях!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 08, 2010, 13:36:30 »

Специално да поздравиш приятелките си - направили са ти страхотна изненада heart
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 08, 2010, 13:59:10 »

Dina, прочетох разказчето ти. Наистина имаш много добри и истински приятелки!  Bravo  Sunshine
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #34 -: юли 08, 2010, 14:30:01 »

Приятелките ти са много печени, грешка нямат. Евала! За такова изживяване можеш да си мечтаеш, пък да ти се случи изненадващо, било е много готино!  yahoo
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #35 -: юли 08, 2010, 17:22:33 »

Благодаря ви много момичета, наистина съм щастливка да ги имам yahoo

Сега си препрочетох и предния пост и видях, че е пълен с правописни грешки, къде съм бляла blush да ви се извиня

Да ви кажа докъде стигнахме, вчера направихме менютата и днес трябва да ги разпечатаме и отивам да поръчам тейбъл къртичките.

Вчера поръчахме и цветята, и се надявам да могат да ми доставят жълти лалета за букета. Това май беше единственото нещо, което наистина си бях наумила от много отдавна blush Стискайте палци

Поръчах и декорацията, която ще е доста семпла. Качих снимка в галерията. Как ви се струва? Цветчетата ще са жълти, а не розови.

Ние решихме да нямаме подаръчета за гостите, обаче ще имаме лек туист в декорацията на масата:)

Във Франция всяка сватба има тема, например, места, които двойката е посещавала, любими книги и тн и така се именуват масите. Моят французин много държеше и ние да си имаме тема:)

Много мислехме, когато ни дойде идея, която или ще харесате или ще ви се стори абсурдна. Моята майка почина неочаквано преди 3.5 години, а на мъжът ми преди 2 и за нас беше много важно в сватбата да има нещо, което да е свързано с двете ни майки. И затова решихме, че масите ще носят имената на любимите рецепти, който те са правели girl_wink И двете правеха невероятни събирания в къщи пълни с емоции и положителна енергия.

Затова решихме всяка маса ще има една рецепта, която ще бъде преведена на български и френски и всеки от гостите ще може да получи рецептата, като подарък. А за бащите ни ще ги съберем и направим книга с тях.

Това ни е изненадата за гостите:) И така и двете ни майки ще присъстват с нас без да натъжаваме никой.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 09, 2010, 00:25:39 »

Dinna, идеята ви е много оригинална. Същевременно много сантимантална и практична като подарък. Поздравления!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 09, 2010, 06:23:32 »

Dinna, отдавна не следя сватбите във форума и случайно се зачетох в темата ти, но така ме разчувства всичко, което разказваш... От френската ти сватба, до ергенската и моминската изненада и наименованието на масите, което сте решили - просто радост за душата си. Благодаря ти, че си споделила и снимките, прекрасни сте! Пожелавам ви всичкото щастие на света!  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 09, 2010, 07:14:56 »

Дина, ти продължаваш да измисляш страхотни неща, мисля, че много добре сте го замислили това с рецептите smile а преди това бях писала, но явно пост ами се е изтрил, че снимките са толкова нежни и наистина допринасят за цялостното впечатление, и двамата излъчвате толкова щастие и любов, много се радвам за вас
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 09, 2010, 07:18:13 »

Dinna, идеята ви е трогателна и мила!  good  Flower
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 09, 2010, 14:05:54 »

Поръчах и декорацията, която ще е доста семпла. Качих снимка в галерията. Как ви се струва? Цветчетата ще са жълти, а не розови.

Dinna, да знаеш, декорацията ти е просто уникално сладка и стилна! Много ми харесва!  Bravo А идеята за рецептите... нямам думи!
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 09, 2010, 14:07:57 »

Dinna, смятам, че идеята за масите е страхотна – едновременно оригинална, сантиментална и много лична.

Украсата, която си качила, също много ми допада – хем семпла, хем елегантна, браво!

Опа, Ariel ме изпревари.  smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #42 -: юли 12, 2010, 15:12:25 »

Благодаря ви много момичета, дано и на другите гости им се стори добра идея  give_rose

Най-накрая приключих с тейбъл картичките и менютата, ще ги снимам довечера  да ги видите. Почнах и да приготвям списък с всички неща, които трябва да вземем за Варна. Трябва да опаковам багаж за 3 седмици и гледам да не пропусна нещо.

Имам и малка дилема с прическата за сватбата. Бях решила да е тази в галерията ми, но сега прецених, че става много и май предпочитам обикновен кок. Роклята е с толкова много камъчета и перли, и не искам да изглеждам претрупано, а и моята максима е, че искам ако след 10 години разглеждам снимките да не си казвам "боже какво съм си мислила' Wink Да сте попадали на нещо хубаво и семпло? Ще се радвам на идеи

Обадиха ми се и за лалетата, ще ми доставят жълти yahoo Такава радост.

Ох бягам да работя, по-късно ще кача снимки smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 12, 2010, 15:27:40 »

Дина прическата в галерията ти е съвсем семпла и изчистена, не се сещам за по-добра да ти кажа честно, съвсем си е класическа, без разни кичури, без къдричнки, стилен кок, не знам защо се колебаеш, какво по-изчистено от това
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 12, 2010, 15:28:56 »


Имам и малка дилема с прическата за сватбата. Бях решила да е тази в галерията ми, но сега прецених, че става много и май предпочитам обикновен кок. Роклята е с толкова много камъчета и перли, и не искам да изглеждам претрупано, а и моята максима е, че искам ако след 10 години разглеждам снимките да не си казвам "боже какво съм си мислила' Wink Да сте попадали на нещо хубаво и семпло? Ще се радвам на идеи


Ами според мен тази прическа в галерията ти определено попада в графата семпло, даже обикновен кок като че ли е малко по-претрупан от тази прическа. Но може пък да имаме различни идеи за това какво е семпло.  blum

Между другото, едни от най-често забравяните неща при пътуване са: всякакви видове зарядни (лаптоп,GSM, ipod,електрически четки за зъби), документи, ключове, очила, фотоапарати и др. Провери дали ги имаш тези нещица, аз много мразя като забравя някое от тях. insane
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines