Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:16:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 5 "  (Прочетена 149325 пъти)
 
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #480 -: август 13, 2010, 10:03:01 »

Сиси, Додо - много се радвам за хубавите новини Bravo. Напълно разбирам вълненията ви. Сега чакаме ФМ на sunray- на 16 ли беше?
Аз ще откача от тази жега, тази сутрин мъжа ми изкара матрака на терасата за малко да полежа на въздух. Какво ли не му хрумва на човек. Може да пробвам и да спя на терасата. Знам- звучи откачено angry. Вкъщи е невероятно задушно и тежко. Уж е тухла, а вътре е като в парник. Не мога да спя huhhuh.gif. И климатика не помага - и всеки ден гледам прогнозата с надежда, но... Oh my ...
Дано на вас ви понася по-леко. give_rose 
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: август 13, 2010, 14:47:30 »

Здравейте момичета. Днес цял ден бях в Майчин дом- смисъл от 9 до 12  pardon
Добре че имам застраховка и допълнително здравно осигуряване, че не ми взимаха пари и много бързо минавах. Отношението на всички беше  good само на ултразвука д-р Цанкова беше  nea beating викаше по другите жени като  crazy.
Резултатите ще са готови в сряда. В болничен съм вече и съм си в нас  girl_wink
Додо, браво мила за хубавите новинки.
На мен ми изписаха Деган за повръщането, ей го на тази сутрин пак  pardon
Боги аз изследванията ще си ги взема лично и после при доки да ги види.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: август 13, 2010, 15:01:37 »

Кокиче, на 17 август съм на преглед аз smile
Като прочетох поста на Сиси, се сетих, че и ние имаме здравни застраховки от Generali. Ще покрие поне част от разходите покрай бременността. Все още проучваме кое точно. От работата не ни дадоха много инфо и сега си я събираме сами. Е, пак добре, че са ни застраховали де pardon И това е нещо.

Хубав ден на всички! smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: август 13, 2010, 15:12:04 »

Сънрай на мен ми покриха биохимичния скрининг и ултразвука /той незнам дали се плаща/ но щом и ти си към Дженерали, искай фактура за всеки направен разход. Координаторката в Майчин Дом е в 130 кабинет. Много мила и изключителна жена. Няма да минаваш през регистратури, а направо там.
Сега за ФМ ще искам фактура и ще ми изплатят сумата. Обади се на координаторката ти отзад на картата и тя ще ти даде необходимото инфо. Мисля че и след раждането ти възстановяват всичко. Дори и да си във Вип стая  good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: август 13, 2010, 15:48:14 »

Сиси, аз съм в Стара Загора, но благодаря все пак smile Ние намерихме нашата координаторка тук в града. Но аз мисля, че зависи и с какъв лимит е застраховката ти. Твоята как е? Нашата беше с определен лимит пари за болнична и извънболнична помощ, но все пак и там където си правя прегледите трябва да имат сключен договор с Дженерали. Моят доктор няма, ходя си на частно при него, просто защото е много добър. Но пък клиниката, в която ще раждам един ден не знам, може те да имат договор с тях и  там поне да ми се покрият разходите. Каквото такова smile
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: август 13, 2010, 22:27:19 »

♥Сиси♥Петрова♥ , dodo23 радвам се, че прегледите и на двете са минали като по вода. Браво! Bravo Нали всички това искаме - бебешоците да са добре и ние покрай тях.   good
Приятна събота и неделя на всички. Наслаждавайте се на всичко по време на бременността.  give_rose
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: август 14, 2010, 19:27:30 »

всички това искаме - бебешоците да са добре и ние покрай тях.   
*mum to be* много добре си го казала  good
Нека все такива добри новинки чуваме в темичките за мамита  good
покрай теб нещичко?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: август 14, 2010, 19:43:37 »

Аз тъй като отдавна се канех да пусна снимка на нашето си човече, днес ми щукна, че мога да снимам самата снимка и да я пусна. Ето ни в 12 седмица някъде heart.


* P8140002.JPG (53.15 KB, 640x480 - видяно 206 пъти.)
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: август 15, 2010, 10:32:05 »

Sunray,страхотна снимка!И как размахва крачета бебешока! heart
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: август 15, 2010, 11:06:17 »

sunray, снимката е супер  Bravo. Много добре е излезнало малкото човече! Предполагам, че и вие, както и ние, постоянно си гледате снимката и си мечтаете разни работи.  Wink
 
 
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: август 15, 2010, 11:16:14 »

♥Сиси♥Петрова♥, покрай мен няма нищо ново свързано с бебо. Все още си чакам "пеперудите" или балончетата  nea.  Единствената хубаво новина (но не и финансова) е, че спрях работа. Друго, за което се сещам, е че от 2 дена ме боли кръста. Но иначе се чуствам страхотно и съм много щастлива, но пощурявам когато съм гладна  tease.   give_rose
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #491 -: август 15, 2010, 15:29:51 »

Sunray, много сладко бебенце Good luck,ама как хубаво му се виждат крачетата сладки.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: август 15, 2010, 17:34:20 »

Много хубави неща прочетах Wink Само така момичета,лека и безпроблемна бременност на всички бъдещи майчета....аз не съм писала от много време,защото няма нищо интересно около нас,евентуално от 23-ти ще излезна в болнични до раждането и тогава ще записвам ЖК и всички изследвания ще правим,но засега няма какво да се прави,всичко е наред-тупкаме си и си растем blum
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: август 16, 2010, 08:35:49 »

Сиси, Додо - разбирам, че всичко при прегледите е било наред, което е супер  Bravo - нека само хубави новини да се чуват и вълненията ни да са педизвикани точно от хубави емоции  smile

Sunray сладурска снимка! Бебешока очевидно се чувства прекрасно!  smile
Аз имам няколко от 13та седмица, трябва да взема май да ги пусна.

mum to be с финансите през този период наистина ще е трудно, но какво да се прави, при нас е същото  pardon pardon  Радвай се на свободното време сега, почивай си да не те боли кръста и така....
Аз като също не мога да търпя да стоя гладна, а като си помисля, че преди се е случвало цял ден да изкарам на 2 ябълки примерно или нещо такова - сега трябва веднага да  хапна нещо иначе ми става много лошо. Но пък аз си хапвам добре и то ми личи - вече съм 6 кг отгоре  smile

И аз също имам новинка  smile Момичета, колкото и невероятно да звучи имам чувството, че  буквално последните 3-4 дни коремчето ми се появи. Досега нищо не се забелязваше, но в петък милото ме гледа сладко  и вика, че тя беба много пораснала ......И аз като се погледнах и то наистина - щръкнало едно такова напред и събота и неделя просто имам чувството, че го видях как расте ... и не знам дали от опъването на кожата или от нещо друго, но постоянно ме сърби  crazy crazy
Много се вълнувам Bravo Bravo Вече обещавам снимчици съвсем скоро

Хубав ден на всички  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: август 16, 2010, 10:06:23 »

alben4ik,много хубаво,че вече личи коремчето!Хайде бързо показвай снимки!
Да ти кажа имах чувството,че моите гърди така порастнаха-за една нощ сякаш.
И аз искам да имам вече коремче,ама ще трябва да почакам!

ina,къде се загуби?

Поздрави и целувки на всички give_rose
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines