Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 21:29:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 170571 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #270 -: август 06, 2010, 23:16:04 »

Agent T, това, което се сещам да ти предложа като вариант и ако разбира се сте склонни - количка втора употреба. Ние взехме така от Продавалника за 550 лв. Куини Бъз много запазена със зимен кош, летен, кошче за кола Макси Кози и порт-бебе плюс аксесоари - чанта, дъждобран, комарник. Това са неща, които струват доста парички ако се вземат нови. Количката е много маневрена и съм доволна. Така за по-малко пари взехме много качествен продукт  good Трябва да си призная, че бях много скептична за втора ръка, но понякога финансите препират и така става. Оставих мъжа ми да я избере и сега никак не съжалявам. Не препоръчвам кокретно модела, а варианта реномирана маневрена количка втора употреба.   
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 07, 2010, 02:23:22 »

Катеее, и нашата е от Продавалника, както и кошчето за колата  smile Много съм доволна - нашата я купихме в пълен комплект, беше ползвана броени пъти и е в гаранция до септември! Купихме я за 200лв  smile Много сме доволни, като трактор е, минава навсякъде, като не се усеща лашкане, а само леко полюшване при минаване по неравни и разбити улици и тротоари. Марката е Бебе Мерц мисля, полска е  smile
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: август 07, 2010, 12:55:46 »

Съжалявам за отклонението..но къде е този "продавалник"..нищо не намирам  pardon
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: август 07, 2010, 12:59:25 »


Agent T , ето сайта на продавалника   good:
http://www.prodavalnik.com/ppc/index.php?cat=2
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: август 07, 2010, 13:37:37 »

Agent T погледни там, много са им на Бертони 500лв.. За толкова парички ще си купиш по-реномирана марка количка, според мени  качеството ще е доста по-добро. Само да кажа още за продавалника, че е спрян за публикуване на нови обяви до 01.09.2010г.
А ето и още предложения от мен:
http://www.bebe-best.com/strollers_strollers-x-lander-p3.html
http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=3&stype=1&si=x+lander&perpage=12&sort=10&stype=&limit=&cat=3&ppuser=
Първата ми количка беше такава, страхотна беше, още съм влюбена в нея. Просто най-хубавата количка, която съм бутала. smile
Пег Перего в продавалника. Quinny в Продавалника. Jane в Продавалника.

От Kiddicare през Емпреса могат да доставят.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: август 07, 2010, 14:00:53 »

Благодаря, мацки...както винаги страхотно отзивчиви..Аз днес пак се разходих.Изборът е толкова голям - колички, колички и марки знайни и незнайни, а и аз всъщност не съм на зор, така че ще изчакам още.Може да се появи някоя изгодна оферта, а и имайки предвид колко неща още трябва да купуваме не е лошо да се проверява навсякъде..вие сте прави Money
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 07, 2010, 18:47:45 »

И ние си взехме количка Пег перего уно втора употреба,само че обявата беше в друг сайт-www.bebezona.bg(май така се пишеше).Засега отзиви не мога да кажа,но се надявам да са добри smile Варианти има,дано си доволна накрая от избора си! give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: август 09, 2010, 14:20:47 »

Здравейте! smile Тъй като тук сте с повечко опит вече, а аз си казах че вляза ли в 4 месец ще си начеша крастата да купя някои дрешки за бебчо, искам да ви попитам какви размери да купувам. Струва ли си да взимам тези, които са специално за новородени, тоест от 0 до 3 месеца? Защото съм чувала, че растат като гъбки и може да им ги облечем 3-4 пъти и вече да не им стават. Или директно да взимам с аванс - примерно 3-6 месеца? Сигурно ще е добре да са колкото може по-ластични, за да се разпъват при нужда? И пампера сигурно допълнително изисква място? То е ясно че зависи от едрината на бебето, но поне в общи линии.
Ако имате и други съвети относно дрешките, ще съм ви благодарна give_rose Например, са ми казвали, че е добре да избягвам целите гащеризончета (които са като ...скафандри...), защото бързо умоляват и  започват да стягат откъм крачетата и да придърпват поради тази причина раменцата. Нещо бях чула и за закопчаването на блузките и бодитата - кое е най-удобно и подходящо?

Въпросите ми изглеждат дребнави, но има ли смисъл да купувам дрешки, които няма да влязат в употреба, задето са неудобни pardon
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 09, 2010, 14:29:34 »

Незнам откъде смяташ да пазаруваш дрешки за бебко, но аз си поръчвах от английски сайтове, затова с бг-номерацията не съм много наясно. Аз лично съм на мнение, че размер 0-3 месеца си е просто задължителен. Друг е въпросът колко голямо ще се роди бебчето. Аз си купих и бодита с размер Newborn или First size, които още обличам, а Ема е вече на 2 месеца, така че сама си прецени дали ще са ти нужни. Даже отскоро и слагам и бодита с размер 0-3 месеца, които са на Mothercare. Просто в началото тези размери и бяха ужасно големи и "плуваше" в дрехите, което беше грозно. Наложи се да купя 2-3 гащиризона за спане най-малък размер, които използвах за кратко, понеже стана топло и почнах да обличам само бодита. Ританките за мен са напълно ненужни, по-практични намирам целите гаширизони, но всеки си има предпочитания. Блузките гледай да са с копченца на рамото или по-голямо деколте, за да моцеш по-лесно да ги обличаш. Ами май за това се сещам на първо време. Успех в пазаруването!  good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: август 09, 2010, 15:18:26 »

Вили, благодаря за бързия отговор! give_rose
Ами аз искам да пазарувам от чуждите сайтове, защото съм забелязала, че там определено разнообразието на дрешките е по-голямо, и са по-красиви. Да не говорим, че понякога излизат и по-евтино angry За Редут-а няма да имам проблеми, защото доставят до БГ, но въпросът ми е за английските сайтове - като не доставят до Бг, как си правите поръчките? Може и на лични give_rose
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: август 09, 2010, 15:36:33 »

аз лично си пазарувах в БГ, някакси исках всичко да видя и да пипна на живо  blush
взела съм и от 0 до 3 м. и по-големички..пък ще видим  smile
аз имам друг въпрос относно музикалните играчки над креватчетата..какво ще препоръчате - такива които се навиват или на батерии ?
разлика в цената има и ме интересува струва ли си да се дадат повечко пари за играчка на батерии?  crazy
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 09, 2010, 22:19:45 »

sunray Аз мисля,че трябва да си вземеш дрешки 0-3 месеца,като засега пропуснеш най-малкия размер newborn и само ако се наложиш да вземеш от него give_rose
« Последна редакция: август 09, 2010, 22:22:05 от moyra » Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #282 -: август 10, 2010, 03:25:53 »

Дрешки от 0-3 са най добриат вариант - само първият месец са малко големи после всичко си идва на мястото.На мен ми беше удобно с цели гащеризончета за това ги и препоръчвам , блузки с предно закопчаване или на раменцето ако копчетата са отзад на гръбчето дразнят.И не купувайте много първо защото бързо омаляват и после гостите носят много като подарък.Късмет и забавлявайте се докато пазарувате:)
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #283 -: август 10, 2010, 07:44:47 »

Момичета,благодаря ви за отговорите относно шишетата.
Искам да ми дадете мнението си и за бибероните каучокови или силиконови,кой е по добрият вариант?
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #284 -: август 10, 2010, 12:01:49 »

wanting, за музикалните въртележки - ние сега си взехме, като взехме такава с 5 мелодийки с батерии, разликата в цената с такава, която се навива ръчно беше 10 лв. Нашата е 35 лв - не е от скъпите, решихме, че така ще си свири по-дълго, а иначе непрекъснато трябва да се навива. Иначе има и функция като се чуе шум в стаята - плач - сама да се включи и като е тихо повече от 5 мин. да спре. Ние от Хипо я взехме.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines