Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 23:24:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 170651 пъти)
 
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юли 28, 2010, 20:36:57 »

Благодаря, Ели!
Точно нещо като на снимките, които си показала ми трябва. Обаче освен това, което е в предишния ми пост, нищо друго не можах да намеря в БГ сайтовете. Трябва да поровя още малко. До 15кг ще бъде добре за моето зверче  Wink
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юли 29, 2010, 10:21:41 »

Момичета май многократно е питано, но и аз да питам, че сега се занимавам с избора на количка- доволни ли сте от Hauck Maliby All in one? Намерих си и Peg Perego 3in 1 и нея съм я виждала и на живо и ми се стори добра! И двете съм ги харесала в продавалника и се чудех заслужават ли интерес  crazy
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #242 -: юли 29, 2010, 11:01:54 »

Ние съвсем скоро купихме такава количка за бебка- Hauck Maliby All in one. Аз отдавна я бях харесала и се надявам , че няма да остана разочарована. С зимен кош и летен кош е и столче за кола. Теглото с летния кош е 8, 5 кг и за комбинирана количка не е тежка. С 4 колела, с цяла дръжка, платената част може да се сваля и пере.Разбира се практически опит все още нямам, но по -нататък ще пиша.За другата количка не мога да изкажа мнение, нямам впечатления.
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #243 -: юли 29, 2010, 12:11:45 »

Hauck Maliby All in one съм я виждала и е хубава, а на Пег ПЕрего също я бях загледала, но това което ме спря при нея са малките двойни колела и това, че няма една дръжка, както ми се стори и тесен летния кош за вече голямо детенце. Но това всичко, без да съм я ползвала. Иначе казват,че са хубави. Зависи на какъв терен ще я караш - тротоарите са ни ужасни и малките колела не са удобни. Хаук май беше с по-големи.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юли 29, 2010, 13:05:38 »

И на мен тази количка Hauck Maliby All в зеления и вариант ми е фаворитът засега, така че нека ако има мами, които вече ползват такава количка, да споделят впечатленията си.
Активен
creyzina
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: август 02, 2010, 14:09:51 »

Здравейте момичета  smile
Някой има ли впечатление от количките на Bogaboo
http://www.metacafe.com/watch/1569254/bugaboo_frog_demo_movie/
Ще се радвам да дадете мнения lol)
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: август 02, 2010, 14:38:22 »

Благодаря, Ели!
Точно нещо като на снимките, които си показала ми трябва. Обаче освен това, което е в предишния ми пост, нищо друго не можах да намеря в БГ сайтовете. Трябва да поровя още малко. До 15кг ще бъде добре за моето зверче  Wink
Светли, моят беше такъв



Може да се слага и на гърба, но аз сама не успявах да се справя с това упражнение. Иначе е от две части, една кръстоска и един прав шал, с който допълнителн осе утрепва детето в различните позиции. Става и за съвсем малко бебе, новородено, някъде по-назад из темата подробно бяхме дискутирали слинговете и конкретно моят. Препоръчах го на доста момичета.
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #247 -: август 02, 2010, 14:48:56 »

Момичета, да попитам и аз нещо. За кои моменти се ползват различните видове пелени. Чувам техзухени, бархетни, памучни. Хайде одеалцата са за завиване, но пелените......?
А и трябва ли да имам олекотена завивка след като имам дебело одеалце (ние ще се родим към края на Септември или началото на Октомври)?
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: август 02, 2010, 15:18:17 »

Лично на мен пеленките ми влизат в постоянна употреба...всеки ден ги цапаме и перем smile  Моето слънчице обича да пиша и ака по време на смяна на памперсите. Постилам пеленка върху повивалника или подлуганчето, в зависимост къде правим смяната. Оставям го по малко по голо дупе и само му мятям пеленка, защото иначе опишва наред blum 
Когато го къпем постилам в коритцето пеленка...и така, общо взето за много неща служат smile Имам два комплекта, но мисля и трети да купя smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: август 02, 2010, 15:51:32 »

Аз избягвам да ползвам мокри кърпи, и когато сме в къщи му мия дупето. Тогава го подсушавам също с пеленка  good
И на мен са ми в постоянна употреба
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #250 -: август 02, 2010, 15:59:59 »

Благодаря ви мили мами  give_rose и за тази олекотена завивка се чудя. Но май няма да вземем в началото, пък да видим.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: август 02, 2010, 16:04:51 »

Ооо даа и ние мием дупето на всяка смяна на пампата. А тази олекотена завивка...това е тип одеалце(пелена)...си мисля че ще ти е необходима.
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: август 03, 2010, 11:44:01 »

момиéта това е най-новия цвят на малибу много ми хареса  http://www.bebe-best.com/hauck-products_id-19201.html  на живо е още по хубава
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: август 03, 2010, 16:31:10 »

Здравейте, момичета  smile Не знам дали сте го обсъждали вече, но някой ползва ли инфрачервен  термометър за ухо и доволен ли е? Каква марка? От каква възраст може да се ползват? Тези електронните термометри не ми вдъхват много доверие  nea
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: август 04, 2010, 15:59:31 »

момичета случайно в нета намерих, нещо подобно на Инчето.
Надявам се да е от полза на някой  smile

http://www.ibebe.bg/sling-za-bebeta-baby-sense.html
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines