Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 16:22:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 170228 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 29, 2010, 14:47:27 »

Ами то им личи на гумите  blush Ето на тази предните се въртят,а задните -не http://baby.galix.bg/index.php?step=module_action&modname=pricelist&modaction=details&product=209&product_cat=84&lang=2 .
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 29, 2010, 14:58:07 »

Аха, ясно...  blush Просто не се бях заглеждала, не знаех за този детайл, а и не се бях замисляла хич...
Благодаря!  give_rose
но все пак - като се обърне дръжката - предните колела нали стават задни?! или не е хубаво да се обръща ли? или трябва да гледам колички с 4 завиващи колела (има ли такива?!  blush ) ? Ох много съм зле, дано не ви изнервям с въпросите...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 29, 2010, 15:10:16 »

На малко колички дръжката се обръща,в повечето случай самия кош се обръща http://image.pazaruvaj.com/full/44736483.chipolino-lumina.jpg ,доколкото знам не е хубаво и 4 да са въртящи http://shop.danet.bg/userfiles/productimages/large/product_5520.jpg  ,най-добре е само предните да се въртят.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 29, 2010, 15:11:49 »

Роси, аз бих те посъветвала първо да погледнеш на живо някой и друг модел, да бутнеш няколко колички - това в магазин и после да гледаш в интернет. Ванюша и Бебчето на мечо са с колички, чиито колела мисля не завиват. Освен това някои майки пък се оплакват, че при малки предни колела, които са завиващи, им е трудно придвижването (не знам защо точно). Затова гледай да има опцията застопоряване на въртящите се предни колела. Сестра ми има като на Вероника количката, аз лично не я харесвам с тези малки предни колела, по ужасните ни  тротоари и ревизионни шахти и канали навсякъде, каквито са неравни....дупки и пр. Но Вероника е доволна, сестра ми - горе-долу. По-големите колела са по-маневрени в сняг, а също и е по-лесно качването/слизането по стълби, ако се налага. Но в този случай, обикновено, количката е по-тежка. Затова виж на живо, побутни, някоя и друга количка и тогава ще можеш да прецениш на кое точно държиш и с кое можеш да направиш компромис. Пробвай различните варианти с три колела, с четири, с по-малки, с по-големи и пр.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 29, 2010, 18:06:45 »

Роси, те на самата снимка се виждат, че не са завиващи виж тази, която ти си показала и тази http://moebebe.com/upload/image/rabotni/bebeshka_kolichka_scorpio_3.jpg Веднага се вижда, че са завиващи. В повечето случаи завиващите колела за двойни.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 29, 2010, 18:24:07 »

Здрвейте отново ..ми аз ако бях прочела малко повече щях да видя, че точно тук е темата  blush
Момичета, моля ви за помощ...Още ми е рано, но вече започнах да разглеждам колички в нета, само че..имам някои чуденки и предполагам вие ще помагате  give_rose
Ние очакваме зимно бебе - термина е на 11 декември и аз се чудя каква количка точно трябва...с кош за новородено ли, без ли? Как е по-разумно всичко по-отделно - столче за кола, лятна количка или една комбинирана?Чувала съм, че комбинираните били мн.тежки - вярно ли е?Препоръки за определена марка?Не робувам на марки, държа да е функционална и удобна ....и...ако има момичета от Пловдив, Пазарджик, Благоевград (и региона) нека споделят магазини от където могат да се купят...Обмислях вариант да поръчам от интернет магазин - какво мислите?....или по-добре  да  си я видиш на живо...
Въпросите май са ми прекалено много.... blush
Аз съм от Пазарджик, но категорично се отказах количка и другите по-големи покупки да ги взимаме от тук! Първо - има три магазина на кръст в които да имат избор, второ-пишат си каквито цени си решат shok
За това ние ходихме няколко пъти до Пловдив във Вис Виталис, Щъркел, Хиполенд и т.н. огледахме количките, бутахме ги ( по интернет колкото и да харесаш някоя, не си ли я пипнеш на живо как е..) и харесахме, а след това си ги поръчахме по интернет  smile Кошарката си я поръчахме миналия месец, а количката - този.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 29, 2010, 19:15:27 »

Аз реших първо да пообиколя магазините да ги видя, да ги пипна, да ги бутна...и така ще реша коя ми харесва..Някой да посещавал магазин Джъмбо на Кулата?
Активен
dani_k11
Ентусиаст
**
Публикации: 129



« Отговор #97 -: юни 29, 2010, 19:38:02 »

Agent T, аз мисля да отскоча другата седмица до там, и ние ще гледаме колички и кошарки и мога да ти дам инфо, ако не си отиша и ти дотогава blum, но знам че има много хубави нещица/миналата година пазарувахме от там за кръщелницата ми/ good
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 29, 2010, 19:56:47 »

аа..Дани, супер...аз няма да ходя др.седмица, защото ще съм на почивка..тъкмо като се върна ти вече ще имаш инфо какво има и какво няма, цени и т.н
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 30, 2010, 08:32:27 »

Благодаря много, на всички!!!
Значи ще се ходи да се бута...  Girl_hide Само дано да е удобна, че толкова ми харесвааа....
А като заговорихте за училище за бременни - така ми се ходи и на мен, ама тук - в Стара Загора май няма нищо... или поне аз не съм открила, но търсих и училище, и йога, и гимнастика - никъде нищо... Само два пъти в месеца има някакви лекции от списание 9 месеца, но те са предимно за кърмачета, та да знаете че малко ви завиждам...
  blum
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #100 -: юни 30, 2010, 15:32:27 »

Здравейте, мами, моля кажете ми да купувам ли предварително стерилизатор. Ако ще сме само на кърма в началото, не ми трябва изобщо, нали? А кана за преваряване на вода - ако ще сме само на кърма, пак не ми трябва - така ли е? Не ми се свидят парите, но не искам да се затрупвам с всякакви устройства, джаджи и шишета, преди да разбера какво точно ще ми трябва. От друга страна, искам да съм подготвена. Дайте съвет!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 30, 2010, 15:34:22 »

Розовка аз не съм мам, но ще се опитам да ти отговоря.Кумата ползваше стерилизатора от първия ден макар че бяха на кърма.Помпата за цедене се стерилизираше в него, бибите на малчо също.Така че си мисля че е ви трябва но нека и мамите да кажат.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #102 -: юни 30, 2010, 16:19:51 »

Аз няма да купувам стерилизатор. Точно, за да не трупаме джаджи и защото сме в бойкот на консуматорското общество.

Смятам да се кьрмим, а каквото трябва да се стерилизира, ще го слагам да ври в тенджера с вода  good
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #103 -: юни 30, 2010, 16:22:50 »

Стерилизатора си е полезна вещ и ако имаш възможност си го вземи още в началото. Кана за преваряване на вода .....аз такоз чудо не сам ползвала , не се товари излишно с шишета вземи си едно малко и едно голямо после ще видиш колко ти трябват .Това от нас  kiss
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #104 -: юни 30, 2010, 20:05:35 »

Много благодаря, момичета! Май ще купя стерилизатор, а с тази кана няма да си усложнявам живота. Vessy, доколкото си спомнямот разни прочетени книжки и съвети , преварена вода можеш да ползваш, ако отделно си стерилизирала шишето - тогава ползваш преварена вода от каната за приготвяне на сместа. Ина , ето тук копирам мнение от друг форум относно стерилизирането на котлон "Изваряване в тенджера отнема много време, трябва да си до печката, а с малко бебе всяка минута е ценна. На мен ми се наложи два пъти да изварявам така, шишетата станаха като опушени." Не знам дали е така, никога не съм изварявала каквото и да е.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines