Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 17:40:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Divanetata - 17.07.2010  (Прочетена 39492 пъти)
 
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 02, 2010, 10:22:51 »

Nadelina88, да  smile След обикалянето ми по магазините сложих в галерията за 1-2 дни снимки на мен с няколко рокли, включително тази, която си поръчах. След това ги махнах, защото милото някой път надзърта тук  pardon
Момичета, снощи беше моминското ми парти  yahoo  yahoo Беше много хубаво. Ходихме първо да хапнем и си разказвахме разни спомени - с всяка как съм се запознала, разни забавни случки, които сме преживели заедно. Приятелките ми ме изненадаха като ми подариха страхотен букет и ваучер за маникюр и педикюр  Bravo След като хапнахме ходихме в един клуб, където се поразкършихме  danceg Беше много приятно и много се радвам, че го организираха  smile
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 02, 2010, 10:33:22 »

Ето това трябваше да направиш -  да се отпуснеш, да се позабавляваш  singer drum
Всичко ще се нареди, вие само трява да бъдете спокойни и да се наслаждавате на всички моменти от подготовката и от самото събитие girl_wink
Деси, ти няма ли да ни покажеш малко снимки от дреболийките, които с сътворила  crazy
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 02, 2010, 10:47:01 »

Rossito, ами аз съм още наникъде с тях и взех да се притеснявам, че не остана много време  cray Досега сме направили само около 20-ина цветчета за гостите, а трябва да направим още над 50. С книгата, кутията, възглавничката, кошничките изобщо не сме се занимавали още, трябва да измислим някаква украса и за подаръчетата, чашите, свещите, шампанското  sad Освен това днес мислим да ходим при личната лекарка на милото за медицински, но не знам защо не мога да открия темата за медицинските да попрочета по - подробно  crazy
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 02, 2010, 11:02:23 »

Имаш още много време, не се притеснявай!!! А като ти е толкова напрегнато защо просто не си купиш готова сватбена книга, не се товари излишно, няма смисъл. Ясно ми е, че искаш да вложиш нещо от себе си, но защо трябва да си късаш нервите, давай го по-спокойно, достатъчно е да си направиш цветчетата сама.   pardon
Относно медицинските мога да ти дам инфо за Варна, но имай предвид, че съм чела мения на други момичета, че от Ритуална зала понякога се заяждат за медицинските.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 02, 2010, 11:05:40 »

Ако ще подписвате във Варна, най-добре прежалете 112 лв и отидете в МЦ Надежда. Ще ви вземат кръв и още същия ден ще са готови. Иначе трябва да минете през 5 кабинета прегледи в няколко институции. Най-тъпото е това с психото, защото трябва да е от психодиспансера по местораждане  crazy Една съфорумка си беше играла да виси на опашки по всички кабинети и после сподели, че си е спестила по 10 лв/човек, които е изхабила в бензин, загубила си е ден/два и много нерви. На друга в ритуалната във Варна са се заяли, че еди кой си печат не бил кръгъл и не им приели медицинските  beating
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 02, 2010, 11:16:05 »

Ами ние мислим в София да ги правим медицинските. От Ритуалната зала ни обясниха, че единият вариант е това с ходенето по кабинетите, а другият - личният лекар да свърши цялата работа, но по принцип личните лекари не се наемат с това. Личната лекарка на милото като бяха говорили преди няколко месеца беше казала, че няма проблем да ни ги направи без да обикаляме по кабинети, но ще видим днес като идем какво ще каже. Надявам се да успеем да свършим и тази работа бързо и евтино  pardon Ако не, винаги го има вариантът с МЦ Надежда, но честно казано не ни се дават толкова пари на тази фабрика за медицински  smile
Някоя от вас може ли да ми пусне линка на темата за медицинските, за да прочета подробно какви печати трябва, че наистина не мога да я открия  crazy
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 02, 2010, 11:18:33 »

Обсъждано е в темите със заглавие Всичко за гражданския брак
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 02, 2010, 11:45:35 »

Lionelsa, мерси  give_rose
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 02, 2010, 13:44:00 »

Момичета, преди около час ми се обадиха от M.Tyler и казаха, че роклята е изпратена в понеделник вечерта и ще пристигне или тази вечер, или най - късно в понеделник. Причината за забавянето била, че от офиса в Ню Йорк са изчакали, за да пратят моята рокля заедно с друга рокля за 17 юли. За да се компенсира донякъде забавянето, вместо да ги изпратят за 10 дни, са ги пратили с доставка за между 4 до 6 дни. Момичето, с което разговарях, каза, че е помолила хората от бюрото по обмитяване като пристигне роклята ми, веднага да им се обадят, за да я освободят от митница, така че ме увери, че няма да се получи забавяне в моя график заради тях и всичко ще е наред. Ох, ако знаете колко се успокоих  yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 02, 2010, 13:47:06 »

 danceg На това му казвам новина
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #55 -: юли 02, 2010, 13:58:39 »

divanetata, браво, че всичко се е наредило и поне си се поуспокоила. А пък иначе колко сладко е това с разказите за изминали изживявания с приятелките ти, спомени, спомени... Сигурно е една от готините части на това да се омъжиш - моминското парти. Аз като се замисля от години не сме правили женско парти и ми залипсва усещането.  give_rose
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 02, 2010, 14:39:46 »

Ихааа, супер за роклята, най-после добри новини!  good
Много се радвам!
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #57 -: юли 02, 2010, 20:32:23 »

Ееее много се радвам за роклята, супер !  smile
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 02, 2010, 22:23:11 »

Около 9 часа отново ми се обадиха от бутика и казаха, че са проверили и роклята в момента се намира в Германия, тоест според тях трябва за 2 дни да пристигне  yahoo yahoo
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #59 -: юли 02, 2010, 22:25:33 »

Браво!! Супер новина. Щом и вече имат смелост да звънят, скоро ще можеш да я видиш и да си я вземеш най-важното!  banana
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines