Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 16:19:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на toni8301 - 20.06.2010  (Прочетена 27760 пъти)
 
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 23, 2010, 10:31:31 »

Около 20 лв. са цените за пробни, а в деня на сватбата - около 60 лв.  good
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #31 -: май 23, 2010, 11:04:29 »

Тони страхотни неща си имаш. Роклята за подписването е много нежна и сладурска. Откъде си купи ниските обувки? Старохтни са-да знаеш от кога си търся неещо подобно smile
divanetata ти е отговорила, ама и аз да си кажа. Цените на пробните прически почват от 20 лв. , а на прическата в деня от 60 лв. Зависи при кого ще се правиш girl_wink
Какво стана с тортата?
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 23, 2010, 11:30:47 »

Нинче, Миме - ниските обувки си ги купих от Deichmann(достааааааааа изгодно), но от Германия...
тези дни гледам че и във Варна ще го откриват така че със сигурност вече ще можем да си ги купуваме и от тук....

divanetata - благодаря много за инфото  give_rose
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 23, 2010, 21:57:44 »

Тони и на мен ще ми е грима преди прическата и в началото се чудих за това, но след като направих на пробните грим и веднага след това прическа видях че няма за какво да се притеснявам.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #34 -: май 26, 2010, 09:45:32 »

На мен гримът ми беше след прическата. Чувала съм и за обратната ситуация, единственото, което би ме притеснявало в този случай, е да не се разтече грима от топлината на сешоара или да не се пръсне по лицето от някой от стилизирашите продукти за косата. Но пък твоята сватба е лятна и се очаква гримът да издържи на жегата  blum Виж как ще се получи на пробите и си прецени, все ще можеш да ги уговориш да променят последователността good

П.С.
Също имай предвид, ако ще се слага було и ако вече си гирмирана, то може да се опре в лицето (защото то обикновено се обръща напред, за да се закрепи) и да се изцапа от грима pardon Но най-добре е да видиш как ще е на пробните и да обсъдиш с гримьора и фризьора smile
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 30, 2010, 10:33:51 »

ето ме отново...
аз се извинявам, че не пиша много често, но с тази моя работа и постоянните ми командировки просто не остава време...
Благодаря ви за съветите относно грима....и прическата....май ще реша след пробните грим и прическа как точно да го направя...
За тази седмица съм си направила цял списък със задачки:

1. да запиша час в ритуална зала  smile
2. Да поръчам тортата
3. да си донаправя кошничките
4. да си купя сватбена книга и кутия за "подаръците"
5. НАЙ - ВАЖНОТО - да раздам останалите покани...

хм..май това е засега...

Вие знаете ли от къде мога да си купя сватбена книга (може и не украсена)?

Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 30, 2010, 19:17:14 »

Вие знаете ли от къде мога да си купя сватбена книга (може и не украсена)?

ОтАби blum blum blum

Другия вариант е да си направиш сама. Има тема някъде из форума и съответно кой с какво я е правил.

Тони, не е ли малко късно за часа в ритуалната? pardon
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #37 -: май 31, 2010, 08:42:04 »

Тони, бях прочела някъде из темите, че за сватбена книга се използва скицник от "Слънчоглед", цената му е 4,20 лв. Украсяваш си го по твой вкус. girl_wink
Кутия за подаръци според мен е абсолютно излишна. Нали на 29 май бях кума на една сватба, булката и младоженеца трябва да си държат само чашите, за да им е удобно- а някой близък просто да поема от тях пликовете и подаръците smile
Продължавай да ни държиш в течение Wink
Няма ли да си пускаш отпуска вече, до кога ще си на работа?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #38 -: юни 01, 2010, 12:29:36 »

Тони, аз си направих моята сватбена книга от скицник с твърди корици от Слънчоглед. Украсата си направих сама и мисля, че ми се получи много добре  Girl_hide
Ние имахме кутия за картички. Едната шаферка (сестра ми) вървеше с нас при наздравицата и носеше кутията и хората пускаха картичките в нея. Моята не беше от тези типичните правоъгълни с прорез отгоре, а представляваше нещо като ковчеже  smile
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 04, 2010, 10:19:46 »

Ето ме и мен отново...

Започвам с отчета 

1. вече имаме дата за подписването...и ние като много други ще подпишем през седмицата, а самото парти ще е в неделя...та датата е 18.06.2010...ще подпишем само в канцеларията без много официалностти....много се двоумях как да го направя...защото неговите родители много държаха да бъдат на „истинското” подписване, а за мен сватбата ни всъщност е на 20.06 с изнесен ритуал и не ми се искаше да се дублират нещата..както и да е...решихме да подпишем в канцеларията...родителите му ще дойдат, а ако не ги пуснат си е техен проблем..ние ги предупредихме че има такава вероятност..та да не се цупят...

2. Почнах вече да си правя кошничките...купих си сатен, панерчета (за по 1 лв) и им направих дръжки от тел  funnytooth)) и като се почна една чуденка как да го увивам тоя сатен  pardon ...абе не съм от най- сръчните ама горе долу станаха...направих 3 и имам още 3 да майсторя ..нали ще има 5 дечица и за всяко му правя кошничка, че да няма сърдити...

3. току що звъннах да питам какво става с роклята ми..кога да ходя на проба...и момичетата от салона ми казаха утре да отида...та така де..утре първа проба..стискайте палци да се харесам..аз не съм от претенциозните ама все пак...

4. днес мисля да си купя шампанско и да го украся, кутията за „пликовете” ще я прави моята кума...а сватбената книга..май май аз пак ще си я правя 

5. другата седмица трябва да отида и с татко да си купи костюм, да отида и до ресторанта да уточня вегетарианските менюта...и така..подготовката тече с пъла сила...

@мименце: отпуска съм но чак от 14.06....до тогава работааааааа..

Целувки на всички които се вълнуват заедно с мен...
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 04, 2010, 10:25:01 »

Тони, ако имаш нужда от помощ с направата на дреболийките или нещо друго, звънни  girl_wink
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #41 -: юни 04, 2010, 10:59:16 »

Ох Тони , доста ти е натоварено. Милата, никак не е лесно сама да подготвяш сватбата.
Ако имаш нужда от помощ, обаждай се girl_wink
Изобщо не се съобразявай с никой, освен с Харди и себе си. Това е вашият ден и трябва другите да се съобразяват с Вас. А вие толкова много се обичате heart
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #42 -: юни 04, 2010, 23:54:11 »

Тони, и аз предлагам помощта си, ама ти си знаеш де  Wink Ако искаш мога и на пробата да дойда с теб Girl_hide
Активен
LIUBOPITKA
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #43 -: юни 05, 2010, 22:40:25 »

Ето ме и мен  Girl_hide Сега пък в ролята на кума!  Oh my ...  Какво ли ще да е това животно и ... има ли почва то у нас?! girl_impossible Мисля, че скоро ще бъде проверено в частност.

Иска ми се, Тони, ... да беше като задачка и ... просто да ... я препиша - ти винаги си се справяла по-добре със задачките!  good  blum  ХаааХА и сега се справяш страхотно!

Мисля, че  Offtopic "И това ще ни остане" както вече се е чувало да се казва из нашите спомени ...
Ами, това е!!! Напред за нови спомени Сватбаааа

ПС: едно време си пишехме бележчици, сега - теми във форуми ... какво ли ще си пишем след 50 години  focus
 
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 06, 2010, 13:12:03 »

айде, след лудия ми мъж,сега пък и лудата ми кума се "цопна" тук... funnytooth

FreeFly - споко, както казва моята майка "не се плаши Марийке, ножа е дървен"  tease...сватба като сватба, всяко чудо за 3 дни...

момичета, аз много странно ама се чувсвам много спокойна...имам предвид едно такова никакво ми е...не се притеснявам за сватбата ами за срещата на нашите родители... pardon...ще е много едно такова никакво...аз трябва да съм на 100 места..тъй като ще идват на обяд, трябва всичко да приготвя, да сложа масата и всъщото време винаги да съм покрай тях защото те 2 думи немогат си кажат без мен   nea
офф дамине тая среща...освен това незнам какво да приготвя...
трябва да е нещо което да сготвя от предната вечер и после на другия ден само да притопля, да направя салата и да украся масата ...

идеи за менюта ?!?  Offtopic ще го обърнем на готварска темичка...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines