Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 15:24:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от София - VI-та част  (Прочетена 120209 пъти)
 
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #45 -: май 28, 2010, 21:46:15 »

Танче, аз нямам нищо против и на по кафе да се видим, и на разходка ако искате, но все пак нали идеята беше това да е първа среща с половинките - не знам дали мъжете ще приемат идеята за ранна среща на сладкарница. Мисля, че това е за събиране по женски или с децата. Аз не държа на заведение, но за среща с половинки не виждам особен вариант освен заведение (или гости).

Така или иначе, ние към 11 ч. не можем - помолих мъжа ми да се прибере по-рано от тиймбилдинга с оглед срещата, но чак толкова рано няма да може  smile. Пък ии на мен ми е раничко в почивния ден Wink.

Лелеее, каква съм завеяна - Мария, извини ме, чак сега виждам предложеното от теб заведение. Ама на, бременният ми мозък витае явно  blum. Нали няма линк изкаран, а трябва да се кликне, и тотално съм проспала, че всъщност вече има предложение. Сори, сори  give_rose. Аз съм напълно ок за тази механа, ако и другите са съгласни. 
« Последна редакция: май 28, 2010, 22:38:34 от rozovka » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 28, 2010, 22:51:21 »

И аз не мога през деня sad Програмата ми е запълнена вече. Направила съм нещата така че да успеем да дойдем в 18:00ч. Ако не е удобно за всички по-добре да го отложим може би за друг път. Относно цените в Мотто, аз честно казано все по служебни ангажименти съм ходила и пари не съм давала, та по повода не знам колко е скъпо  blush
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 28, 2010, 23:04:44 »

И на мен ми се струва, че като сме с мъжката част, по-добре да е вечерта. Ние специално също сме си запълнили деня с някакви неща за вършене  pardon

Ако Мото отпада, да изберем тогава между Mr.Pizza или Before&After или механата, която Мимето е предложила pardon
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #48 -: май 29, 2010, 10:24:51 »

Момичета, кажете какво правим. Аз в 3 часа отивам на гости на едно бебе и мислех да дойдем на срещата оттам, така че ще стана от компа по някое време. Кажете да запазим ли и къде. Много се надявам да не пропадне срещичката, защото другата седмица съм на сватба и то извън София, и няма да мога да дойда, ако се отложи. Аз съм ок за механата, която е предложила Мария, и даже предлагам да звънне и да запази за 18,00 ч.
« Последна редакция: май 29, 2010, 10:28:21 от rozovka » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 29, 2010, 10:30:45 »

Мацки, и ние след малко излизаме и ще си дойдем преди срещата до нас, да се оправим. И аз много се надявам да не пропадне  sad
Аз нямам претенции - може и в механата, както казва Розовка - важното е да се видим все пак.

Майче, ако искаш, ми прати телефона си на ЛС, ще ти звънна да ти кажа какво се е решило  good

В краен случай, може да се срещнем някъде в 6ч и на място да решим къде  pardon
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 29, 2010, 13:37:30 »

Момичета, ако кажете ще звънна в механата за резервация, че все пак е събота и да видим дали има места. Трябва да имаме време да реагираме и за друго място. Аз имам телефона на Сени и ще й се обадя да й кажа къде сме се спрели, ако някой има телефон на другите момичета, които не са писали ако могат да им се обадят също, за да знаят. В крайна сметка поне ние, които сме тук да се съберем, че всеки си е правил планове за срещата като гледам.  Girl_hide
Всъщност аз незнамза колко човека да правим резервация така.  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 29, 2010, 14:20:36 »

Аз няма да дойда sad
Мъжът ми е на работа до 20.00ч. днес, а и се появиха куп неща за правене - все важни!!!

Дано се организираме пак за семйна среща и другият път да можем да се присъединим и ние!!! Wink

Да си изкарате много весело и да направите снимкиииии tease
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 29, 2010, 15:41:54 »

Последната уговорка сега е да се чакаме в 18 часа до фонтана на пл. "Славейков" и там ще решим къде да ходим, тъй като не успяхме да се разберем къде да запазим места. Ако случайно някой иска да дойде, нека заповяда. Понеже нямаме номерата на всички на някои не сме се обадили.  pardon За всеки случай си слагам моя телефон за връзка да кажем къде сме, а по-късно ще го изтрия.  good
« Последна редакция: май 29, 2010, 20:34:11 от maria_lakova » Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #53 -: май 30, 2010, 16:00:43 »

Ехоо, мацки, аз да се отчета, че все пак срещичката се състоя, макар и в намален състав. Освен мен и моята половинка, се отчетоха bubka с половинката, Мария и seny. Специални благодарности на Роси, че дойде с мъжа си, за да могат да си побъбрят по мъжки с моето момче. Ние пък жените се отдадохме на клюки и сладки приказки за бебоци, за форума и как се е развил през годините, за форумската среща и още много неща. Много се смяхме колко сходни емоции сме имали с обясненията към други хора относно националната среща. Много хора не могат да разберат изобщо какъв е тоя форум и как точно се събират тези хора, и се разпознават, и си стават близки, та чак ще се събират от цяла България и ще ядат и пият заедно  smile Wink. Мен редовно ме питаха "Ама вие колко хора сте?", "Ама кой прави организацията?", "Как ще се разпознаете?" и т.н.

Седнахме в Уго на Славейков и тъй като беше около 18,00 часа - сравнително рано за вечеря, не сме имали проблем с местата, въпреки че нямахме резервация. Снимки не сме правили, но и ние се поотплеснахме в сладки приказки, и май се отнесохме в разговори, та не остана и време.

Цунки на всички и доскоро до нови срещи!!!
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 30, 2010, 22:58:12 »

Аз много съжалявам, че не успях да дойда ама като съм заплес....... diablo в събота свекърва ми имаше рожден ден и покрай него забравих да влезна в темата  nea Като прочетох , че и някои са били в Арена на Секса и града ..... и аз ходих но от 21.30  funnytooth
Много се надявам скоро пак да има такава среща и да присъстваме , че ще ви забравя как изглеждате  huhhuh.gif
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 31, 2010, 07:03:09 »

Ех, направо ви завиждам за срещите:) Но следващия път ще гледам да се включа:))
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 31, 2010, 16:44:56 »

Момичета, снимков материал няма ли?
То може и да е нахално от моя страна, но пък нищо не ми пречи да пробвам pardon
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 31, 2010, 17:19:51 »

Момичета, снимков материал няма ли?
То може и да е нахално от моя страна, но пък нищо не ми пречи да пробвам pardon
Няма, Вале - така и не се снимахме, но пък който иска да ни види, да дойде на следващата среща!  tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 31, 2010, 17:24:19 »

... но пък който иска да ни види, да дойде на следващата среща!  tease

А тя гока ще е??? Wink
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 09, 2010, 08:48:44 »

Здравейте момичета, имате ли желание следващата седмица да измислим една среща? Аз съм свободна всички дни, така че ако искате може да се организираме .  smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines