Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:54:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dallila 19 .06. 2010  (Прочетена 30817 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 10, 2010, 10:29:54 »

Dallila, вие утре гражданския ли сключвате само? Ако е така, нормално е да не си шашната blum И аз бях супер спокойна. За останалата част обаче, споко, ще те обземе треската yahoo Хора, организация, ритуали...Но всичко ще бъде ПРЕКРАСНО! give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 10, 2010, 11:32:22 »

Velvet, само граждански ще е като при вас.После в деня ще си имаме пак изнесен ритуал , но ще подписваме някакви брачни клетви.Щом като и ти и била спокойна, значи не съм се повредила. biggrin
Така и така съм се разписала, да дам отчет какво свърших вчера.
Запазих си час за маникюр, поръчах букета за колата (ще бъде с оранжеви гербери, кремави мини рози, кали, разноцветни астромерии и зеленина), моя букет, торта за кумовете и си купих още едни обици.Вечерта направих 3 нови късметчета без паричка за църквата.Ще се опитам довечера да намеря време и да наснимам някои неща, които не съм качила.
След работа ще ходим да вземем цветя за венците на вратите ( ще са изкуствени) и за поставката на халките.След това ще ходим при оператора да ни прави някакво блиц интервю, което ще се прожектира на платно в деня на сватбата.Ще го видим и това какъв цирк ще е.Май това е за сега. biggrin
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 10, 2010, 13:28:19 »

След това ще ходим при оператора да ни прави някакво блиц интервю, което ще се прожектира на платно в деня на сватбата.Ще го видим и това какъв цирк ще е.Май това е за сега. biggrin

Каква ви е идеята? Докато ви чакат гостите в ресторанта ли ще се пусне?
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 10, 2010, 13:54:34 »

Lionelsa, честно казано не ми е много ясно кога се пуска, защото не е наша идея, а си върви в пакет с ритуала и воденето.Зная, че ние при всички положения ще присъстваме докато се излъчва, защото и двамата няма да знаем крайния резултат.На блица ще ни задават въпросите отделно, за да не си чуваме отговорите.Освен това ще правим нещо като скеч, който заедно с отговорите ще се направи на цялостно клипче.Звучи забавно и ми е интересно какво ще се получи. smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 10, 2010, 14:16:36 »

Звучи наистина много добре.
Ще се радвам, ако след тържеството го споделиш и с нас  give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 10, 2010, 14:21:40 »

Ааа, това ми прилича донякъде на едни интервюта в Господари на ефира - с по две известни личности едновременно, даваха ги на един екран, помните ли? Много идейно, браво! good
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 10, 2010, 14:25:12 »

Да, нещо като това на Господари-те е, само че мисля, че няма да ни дават и двамата на екран, а ще ни редуват.Агентката ми праща едно подобно клипче да видя и по спомени говоря.Оператора сигурно ще си ни го даде клипчето отделно от филма и ще се опитам да го кача. smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 11, 2010, 07:01:23 »

Такаа.. мина и нашето велико интервю. biggrin Отидохме снощи при оператора в 7.20 и си тръгнахме в 11.20. biggrin Не че самото интервю толкова време го снимахме, но приказки...  pardon Зададоха ни няколко въпроса, за които казаха, че били забавни (на мен ми бяха съвсем обикновени и очаквах нещо повече, но пак става).По принцип ги задава едно момиче, но тъй като тя не можеше да присъства, я бяха записали.Много е странно да си говориш с телевизор.  pardon Аз съответно излязох супер сърдита, защото през цялото време се възмущавах какви огромни сенки и торбички имам под очите.Оператора сложил един огромен телевизор, на който се показва това, което снима камерата.Резолюцията му беше страшна, всеки недостатък си личи. biggrin По принцип не трябваше да ни показва какви са отговорите на другия, но тъй като каза, че нещо не се е получило добре и го убедихме да ни го пусне.Ей като се видях, щях да падна.Изглеждам като някое сърдито детенце, на което са му взели близалката. biggrin Затова пък половинката е по-естествен и весел и дава забавни отговори.Жалко, че не ни снимаха коментарите докато гледахме клипа.Сигурно щеше да стане по-забавно. ROFL И така.. за цяла вечер една работа свършихме само (освен че си взех цветя за венците де ).
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #53 -: юни 11, 2010, 08:00:38 »

Dallila много интересно, новаторско решение е това с интервютата. Сигурна съм, че гостите Ви ще го оценят високо good.
Днес вече ще си госпожа официално girl_wink, чакам снимките Ви с нетърпение.
Дано , както днешния ден е слънчев и топъл, така и светлината и топлината в сърцата Ви винаги да Ви съпътстват!!!
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 11, 2010, 08:39:33 »

Бъдете най-веселите, най-щастливите,
добри и нежни, най-красивите!
Бъдете най-внимателните, най-любимите,
реални, обаятелни, най-неповторимите!
Бъдете и добри, и строги, и слаби и силни!
Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!
Пазете винаги Вярата, Надеждата и нея, Мъдростта!


DallilaЧЕСТИТО !!!!!!!!
Очакваме те с нетърпение да споделиш ка е минал деня днес и да покажеш снимки  give_rose give_rose
 give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 11, 2010, 08:48:05 »

Savka, Мименце , благодаря ви момичета, но аз още съм си на работа. biggrin В 12 часа ни е подписването и после пак се връщам на работа, за да не си пускам отпуска.  ROFL
Другия вариант беше да се подпишем и да се прибираме да лепим тапети.И двата са много подходящи за деня. biggrin
Ще си имаме официален фотограф, но ще направя поне 2-3 снимки с нашия си апарат, за да мога да се похваля като госпожа.  dirol
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 11, 2010, 13:28:42 »



                    Любовта и животът са една приказка
                     с общо начало и преплетени пътища,
                     защото любовта е която дарява живот!
                     Любовта не е само миг от вечността,
                     тя е безгранична и вечна.
                      Когато пътищата се преплитат,
                      когато искате да задържите мига завинаги-
                      подарете си семейство създадено с Любов.                 
                       
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 11, 2010, 14:05:39 »

Аз вече съм госпожаа.Благодаря ви много за пожеланията, момичета kiss2
Ритуала ни беше точно 10 минути (дали имаше и толкова), снимахме се малко, отидохме на кафе и се върнах на работа. biggrin Успях да си заклещя токчето между две плочки и то се счупиии.Сега съм голяма забава с едно токче и една равна обувка  ROFL
Освен това навън е адска жега и си мечтая за море. biggrin
Толкова от моя граждански брак.Довечера или утре ще кача снимките от нашия апарат, които са 3-4, но пак е нещо. biggrin
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 11, 2010, 14:11:48 »

Dallila, честито! Ама това е наистина експресна процедура направо...  cap Пожелавам ти много емоции в истинския сватбен ден, а дотогава се наслаждавай на последните дни подготовка!
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #59 -: юни 11, 2010, 16:44:42 »

Хей, Dalila честито Bravo Пожелавам ви  дълъг и щастлив семеен живот с много прекрасни събития Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines