Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 12:57:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 4"  (Прочетена 129729 пъти)
 
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #75 -: май 20, 2010, 21:10:28 »

Зори стискам палци при консултацията с други специалисти всичко да е наред и gostenka_82  е права постарай се да мислиш позитивно,знам че е трудно но се опитай заради бебока, възможно е нещо да са объркали при изследването
стискам палци всичко да е наред
m_eleva19  честито за момиченцето  smile
« Последна редакция: май 21, 2010, 08:01:49 от Данитка » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 21, 2010, 08:08:07 »

ГраховаПринцеса чакаме те днес след прегледа с отчет Yes

Елева честити ти розови панделки  stork-gurl а за килца не ми се говори след малко ще се кача на кантара и ще видя докъде съм ги заформила. angry

Зори стискам палци всичко да е наред и от амниото да има добри резултати! good

Аз съм добре,но от вчера ме мъчи някакъв зъбобол и днес съм на зъболекар да го видим какво ще правим.Като цяло времето ме подтиска ужасно,писна ми да си седя вкъщи,малката издивява и направо не се седи.Иначе малкото момиче ме подсеща отвреме на време за себе си и ми става едно мило  blush
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #77 -: май 21, 2010, 08:13:03 »

Данитка,твоят термин кога е ,че гледам ние сме заедно горе -долу ,няколко дни разлика
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 21, 2010, 08:18:11 »

Данитка,твоят термин кога е ,че гледам ние сме заедно горе -долу ,няколко дни разлика

3 октомври ... Погледни първата страничка на темата smile

МОЛЯ момичетата,които искат да бъдат вписани на началната страничка ник и термин да ми пишат на ЛС,трудно ми е да следя всичко и да го слагам сама.Тенкю за Фниманието smile tease
« Последна редакция: май 21, 2010, 08:22:04 от Данитка » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #79 -: май 21, 2010, 08:34:27 »

Вярно ,чак сега го видях  blush,нещо съм супер разсеяна и забравям много неща,сори
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 21, 2010, 09:46:49 »

Зори, честито ви сини гащета  smile.
Елева и на теб честита мома  give_rose.

Колко бързо лети времето...скоро повечето мами в темичката ще знаем какви бебешарки очакваме. Колко готино  danceg
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #81 -: май 21, 2010, 11:08:55 »

И аз вече знам  yahoo
МОМЧЕ  yahoo 100% каза докторката  smile
Макар че се надявахме на момиче, толкова хубаво ми стана, че щях да скокна върху ехографа  Girl_hide
Таткото каза, че ще го научи да се бие и да кара кола  funnytooth
А иначе ме прегледа, кръвното ми е добре, килцата и при мен си вървят   blush  , но като цяло всичко е наред. Само ми изписа магнезий, защото имам бодежи ниско долу.
Бебо е добре, а сърчицето му бие със 140 удара в минута  good

Това е за сега. О щях да забравя,  във бторник съм нас кръв и урина и на консултация с очен лекар, да видим какво ще ми каже да диоптрите ми  smile

Честито на всички, които са разбрали какви ще са бебоците  give_rose
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #82 -: май 21, 2010, 11:12:05 »

 grahovaprincesa, честити ви  stork-boy baby_boy сини гащета.  Bravo
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #83 -: май 21, 2010, 11:15:55 »

Мерси  smile

Нещо май бъркам с линийката. Вече трябша да е синя, но....  huhhuh.gif
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 21, 2010, 11:44:38 »

Елева, честита ви мома, grahovaprincesa честит ви мъж smile
Днес ходих в Майчин дом, за да се консултирам за БХС и се обърках още повече. Лекарят първо ме попита защо съм си правила втория БХС, след като риска при първия е бил много нисък. И аз му казах, че са ми препоръчали, т.к. ЧХГ ми е над нормата. Между другото той беше много отзивчив и половин час ни обяснява, че основните белези за Даун са, когато ЧХГ е високо, но едновременно с него и плацентарния протеин е много нисък, а в моят случай не е така. После извика друг специалист и след конслутация с него решиха да ми направят интегриран тест между двата, от които резултата излезна нисък 1:4400. Посъветваха ме да се консултирам с д-р Марков и тогава да се реши какво да се прави.
Всъщност ТСХ хормон на щитовидната жлеза ми е над нормата и според лекарите е възможно това да е предизвикало по-високото ЧХГ. Сега започвам да пия лекарства за него, но не знам какво решение ще взема, защото съм доста объркана sad 
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 21, 2010, 11:54:10 »

Zori83 , само се успокой мила  gu6
Отиди и при този д-р Марков, и дано всичките ти съмнения и страхове изчезнат вече .
И дано да е било от високото ТСХ .  Какво ще пиеш, и по колко ?
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 21, 2010, 11:59:04 »

leni_beni_ изписаха ми ел тирокс/ин по 50 микрограма всеки ден по едно половин час преди закуска. Ти беше писала в някой от предишните си постове, че също пиеш нещо за ТСХ  crazy
Активен
dany_6
Ентусиаст
**
Публикации: 56



« Отговор #87 -: май 21, 2010, 12:00:11 »

здравейте мамита, поздравления за всички които вече знаят пола на бебоzите, охх и аз вече нямам търпение на 02.06 сме на преглед, надявам се всичко да е наред. целувки от нас по тyмбачетата
 
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 21, 2010, 12:15:36 »

leni_beni_ изписаха ми ел тирокс/ин по 50 микрограма всеки ден по едно половин час преди закуска. Ти беше писала в някой от предишните си постове, че също пиеш нещо за ТСХ  crazy

да, аз имам тиреоидит на Хашимото от много години . Тироксина се пие дори и преди кафето (може и да знаеш, ама да кажа  Wink ) , съвсем на гладно с 3-4 глъдки вода. И чак след 30 мин вече можеш всичко да си ядеш и пиеш  good , не е страшно, щом са разбрали
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 21, 2010, 13:33:32 »

Това за кафето не го знаех Wink
При мен не откриха нещо, т.к. аз никога не съм имала проблеми с това, но ми казаха, че най-вероятно е заради бременността и не е нещо сериозно, но ще ги пия до края на бременнотта.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines