Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 11:23:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181491 пъти)
 
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: юли 15, 2010, 20:55:55 »

Момичета ,а къде ще са вашите сватби???
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #571 -: юли 15, 2010, 20:59:00 »

Моята в Търговище  pardon
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #572 -: юли 15, 2010, 21:31:34 »

Успях да кача снимки от грима с който се харесах повече, намалих ги малко че били много големи и затова не се качвали - това са снимките от Мк драйв.
И  двете гримьорки ме гримираха в прасковено, без да съм им казвала какъв да е грима, само казах че искам булченски грим.
Иначе започнах здраво да се панирам,незнам защо- явно започна да ми трепери под лъжичката, но  това е така,защото остава малко време, а нещата не вървят- особенно с халките -там май големи ядове ще бера. А и младоженеца още не се е прибрал- тепърва ще тичам с него.
Иначе нашата сватба, понеже е малка ще бъде и в ресторант Акант Руж.
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: юли 15, 2010, 22:48:12 »

spzd, и двата вида грим ми харесват, макар че снимките са на различен тип осветление и е трудно да се прецени. На снимката от МакДрайв изглеждаш почти без грим, а на другата снимка пък е много изразителен и ще изглежда супер на снимки. На мен лично пак ми харесва втория, но пък аз обичам гримът поне малко да ме "преобразява" /нещо, което сама не мога да постигна/ и сигурно затова.

Много добър избор на ресторант, много изискано място Bravo.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: юли 16, 2010, 08:14:18 »

spzd, аз съм на мнение, че по-лекия грим(този от McDrive) ти отива повече.

В албума си успях да кача снимки от моето гримиране. Ако ти допада, ще ти дам координати на гримьора, ако не си се спряла вече на конкретен. В него ми хареса това, че не работи с определен стереотип, а се съобразява със спецификиата на клиента си. Оставих се да ме гримира по негова преценка с единственото изискване да е семпъл грима.

А какъв е проблема с халките ви?
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #575 -: юли 16, 2010, 09:23:21 »

Аз също обичам силния грим- почти винаги съм в зелено, синьо, опушено, черно и тъмно сиво и затова като ме гримираха не можах да се позная- все едно не бях аз,но пък репликата на мъжа ми беше - ех веднъж да те видя в нежен грим, престани да слагаш тези ярки тонове- това ми беше достатъчно да се убедя,че ще му харесам smile
Ще си сложа една снимка, да ме видите в обичайния ми грим. smile
За халките не ми се говори,че да не си развалям настроението от сутринта.
Иначе моите приятелки много настояват за моминско парти, май ще трябва да им угодя, че и заведение са си избрали без да ме питат- големи скица са smile
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #576 -: юли 16, 2010, 09:27:37 »

 give_rose
lionelsa, ако може и на мене smile с малко по-подробна информация... smile ценова  smile
spzd,аз честно казано те харесах и с двата... много smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: юли 16, 2010, 09:49:29 »

spzd, не им убивай мерака на момичетата. Позабавлявай се *THUMBS*От хубави емоции кой се отказва?!

BacuTy, мен ме гримира Максим от Escape. Взе ми 30 лв. за грим в салона. Пробен не съм имала. Отидох, казах му с две думи какво искам и той го направи. Нямаше нужда от изсъхване на грима, както при другите гримьорки, нито пък стои като маска като този на Маруся. Още в салона веднага след като ме гримира облякох роклята и до вечерта не мръдна. Единствено си слагах гланц върху основата, защото в този ден, няма как да не го изтриеш girl_wink
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: юли 16, 2010, 13:09:26 »

Момичета чета Ви отзивите и все повече започвам да мисля, че Маруся не би трябвало да е моят гримьор - ненавиждам прасковени цветове, а от това което виждам тук и е коронния номер май. Дано да успее да направи това, което искам - на пробния ще си проличи. Иначе на мен всичко ми е готово вече - само халки нямаме още, но ме увериха, че за две седмици ще ми ги направят. Колкото повече наближава да се прибирам, толкова повече започвам да се притеснявам и аз girl_impossible И не знам вашите мъже как са, обаче моя е по - голяма "булка" и от мене - с големи претенции  laugh
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: юли 16, 2010, 13:31:30 »

И не знам вашите мъже как са, обаче моя е по - голяма "булка" и от мене - с големи претенции  laugh
И моят е от тези  sarcastic
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: юли 16, 2010, 13:55:41 »

И моят е от тези  sarcastic

Ставаме 3 с такива мъже значи  crazy. Само един пример - аз си харесах и поръчах роклята само за 4 часа обикаляне по магазините. Мъжът ми обаче обиколи всички магазини във Варна, ходи дори до София да си търси костюм.... И накрая като не си хареса никъде, отиде в Разград при някакъв шивач да му ушие каквото иска sarcastic. Отказа да се облече в цветовата гама на сватбата /синьо и жълто/ и въобще, голямо суетене какво ще облече, като че ли някой ще го гледа него изобщо sarcastic.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #581 -: юли 16, 2010, 14:07:07 »

spzd и с двата варианта на грим ми харесваш , но сякаш малко клоня към този , на който НЕ си в Мак драйв. Хаха, така го обясних и аз , но ти ме разбра smile. По - изразителен ми се струва. С другия все едно нямаш грим , но и снимката не е ясна така , че е възможно да не преценям добре. По принцип е хубаво грима да не "напомня" за себе си, а да изглежда масимално естествено , но лично мое мнение е , че за сватба и за други поводи , на които ще има снимки и камера е хубаво грима да е по - силен , за да може погледът да изпъква. Моята гримьорка ми се смя , като ме видя в деня на сватбата с прическа и без грим. Каза ми , че приличам на мишка, което си беше и така де smile.
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: юли 16, 2010, 15:48:29 »

spzd и с двата варианта на грим ми харесваш , но сякаш малко клоня към този , на който НЕ си в Мак драйв. Хаха, така го обясних и аз , но ти ме разбра smile. По - изразителен ми се струва. С другия все едно нямаш грим , но и снимката не е ясна така , че е възможно да не преценям добре. По принцип е хубаво грима да не "напомня" за себе си, а да изглежда масимално естествено , но лично мое мнение е , че за сватба и за други поводи , на които ще има снимки и камера е хубаво грима да е по - силен , за да може погледът да изпъква. Моята гримьорка ми се смя , като ме видя в деня на сватбата с прическа и без грим. Каза ми , че приличам на мишка, което си беше и така де smile.
Мишка ,a girl_impossible smile smile
Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: юли 16, 2010, 20:24:21 »

здравейте,отдавна чета тази тема и виждам че много пишете за грим.затова реших да ви покажа как аз бях гримирана на моята сватба.за мен това е най подходящия грим за вечерна сватба каквата беше нашата.ако имате интерес в галерията ми има още снимки.а гримьора е от софия.надявам се да не съм обидила някои


* DSC_5779.jpg (43.77 KB, 210x314 - видяно 3097 пъти.)
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #584 -: юли 17, 2010, 09:48:32 »

mariyanakutsarova много си красивааааа give_rose. Направо като фотомодел. Грима адски ми харесва , много подходящ и според мен . Мисля , че беше споменавала и преди за гримьора , някой известен беше. Аз не се интересувам , но тук момичетата сигурно ще попитат за името.
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines